BM MİKAİL: 8/8 Aslan Kapısı 2019: 2019/20 Yaratıcı Döngüsüne girerken Ruhun Tam Bedenlenmesi

Yazdır Yazdır 

Celia Fenn

8 Temmuz 2019

Sevgililer, büyük değişimin eşiğinde duruyorsunuz. Yıllardır bunun böyle olduğunu söyleyebilirsiniz, ve aslında Dönüşüm ve Yükseliş yolu önünüzde gözler önüne serilirken haklı olurdunuz. Ama bu anda ve 2019’daki Aslan Kapısı Portalının bu zamanında, gerçekten sizi 2020’ye götürecek ve 2021’de zirveye erişecek dönüşümün hızlanmış zamanına giriyorsunuz. Bu, Eskinin son kalıntılarını salıverdiğiniz ve Yükseliş sürecinin ana amacı olan Ruhu Bedenleme sürecini tam olarak aktive ettiğiniz bir zamandır. Bu tamamlanırken, fiziksel formda enkarne olmayı seçtiğiniz zaman kaderiniz olan Yaratıcı Sevginin yolunu korkusuzca yaşayan bedenlenmiş ışık, bedenlenmiş Ruh olursunuz.

Sevgililer bildiğiniz gibi, Aslan Kapısı Kutsal yılda çok özel bir zamandır. Zaman Yaratımının yeni bir döngüsünün başladığı andır ve zaman çizelgelerini veya zaman döngülerini sona erdirebilir ve başlatabilirsiniz. Ayrıca tüm deneyimi güçlü ve hep var olan ŞİMDİ anına birleştirerek en iyi hayatınızı (hayatlarınızı) yaşama yaratıcı arayışınızda, zaman çizelgelerinde, realitelerde ve hatta evrenlerde sıçrayabilirsiniz.

Kutsal Yıl, 26 Temmuz gezegensel Yeni Yıl ile başlar ve ondan önce 25 Temmuzda Zamanın Dışındaki Gün vardır. 25 inde kadim atalarınız yaratıcı neşe ve festival ile esli döngüden yeniye geçişi kutlamayı biliyorlardı. 26 sında yeni döngü başlıyordu. 26 Temmuz Mayalar ve kadim Mısırlılar tarafından, Zaman/Uzayın İlahi Yaratıcı Zeka tarafından bir diğer döngü için yenilendiği an olarak kutlanıyordu. Bu aynı zamanda Kraliyet Yıldızı Sirius’un Güneşimiz ile kavuşum yaptığı ve kuzey yarıkürede, özellikle Mısır üzerinde Güneşin Doğuşunda kavuşumda yükseldiği zaman idi, yaşamın başka bir döngüsü için bolluğun topraklara ve insanlara geri dönüşünü temsil eden Nil Nehrinin yükseldiği zaman. Siriuslular ve Kraliyet Aslan Varlıkları, Yükseliş ve Evrim yolunda İnsanlığa rehberlik yapmak için yardımcı olan Üstat Yıldız Öğretmenler idi.

Aslan Kapısı portalı, kutsal metinlerde “Dünün ve Yarının Aslanları” olarak bilinen Kraliyet Sirius Aslanlarından ikisi tarafından korunur. Bunlar kapı koruyucularıdır, sadece Şimdiki ana topraklanmış olan ve yollarının bilincinde olanların portaldan geçebilmelerini ve bilinçli bir şekilde yaşamın bir diğer döngüsünü yaratabilmelerini sağlarlar. Onlar yalnızca koruyucular değil, ayrıca uyanış ve yaratım yolculuklarına hazır olanlara rehberlik yapmak için Melekler ve Başmelekler ile çalışan öğretmenlerdir. Bu sözcükleri okuyan her biriniz bu bilinçli geçişi yapma yeteneğine sahipsiniz, çünkü eğer bu gerçeği çekmek ve 2019’da Aslan Kapısının gücünün ve güçlendirilmiş yaratımının bir parçası olmak için gerekli frekansta olmasaydınız, bu sözcüklere çekilmezdiniz.

Aslan Kapısı Portalı 26 sında açılmaya başlar ve Aslan takımyıldızı altında 8 Ağustos’ta veya 8/8’de tam açıklığına erişir. Ondan sonra, kapanmaya başlar ve 12 Ağustosa kadar tamamlanır. 13 Ağustos tamamlanmanın ve ileriye hareketin kutlanmasıdır, Gezegen şimdi Dünyayı Başak takımyıldızı ile ve Eylüldeki Ekinoksa doğru rehberlik yapan Alpha Leonis’in, Aslanın Kalbinin Kraliyet Aslan Yıldız Öğretmenlerinin rehberliği altındadır.

Bu güçlü bir zaman olacak ve İnsan Meleksi Bedenlerde Bedenlenmiş Ruhlar ve Işık ve Yaratım Üstatları olarak tam gücünüze girmeye çağırılacaksınız.

 2019 – 2020 : Büyük Potansiyel ve Güç Zamanı

Sevgililer, gelmekte olan döngünün ve sonraki iki yılın frekansı ve gücü hakkında bir şeyler söylemek istiyoruz.

Bu zamanda 1999’da başlayan ve 2021’de zirveye ulaşan ruhsal büyüme ve dönüşümün bir döngüsünü “kapatacaksınız”. Bu, güçlerini ve bilgeliklerini kalpleri ve ruhları sürece açık olanlara salıverilen sembollerin yolunu izleyen kadim insanların bildiği gibi, Arayıcının Arketipik Yolculuğudur.

2019’da Yolculuğun odağı, spiritüel lider ve öğretmen olarak İlahi Dişilin enerjisinde idi, çünkü İlahi Dişilin spiritüel frekansı olan 2 rakamı tarafından hükmedilen bu Binyıllık dönemde, yaratım için ortamı belirleyen İlahi Dişildir. 2019, bir 3 yılıdır, Dünya Ananın ve Bolluğun rakam frekansıdır. Birlikte bu rakam frekansları Yeni Dünya için Liderlik ve Yaratım rolünde İlahi Dişili güçlendirmeye hizmet eder, aynı zamanda Yeni Dünya için Yeni Erilin yükselişini güçlendirir.

2020 çifte üstat rakam olan frekansta yeni enerjiyi getiriyor, İlahi Dişili güçlendirmek için çifte 2 ve Boşluk, Sıfır ve Yeni Dünya için yeni döngüyü doğururken yaratım dansında İlahi Dişil tarafından tezahüre dans edilecek olan yeni tohumun filizlenmesini ileri sürmek için çifte 0. Aynı zamanda, Yeni İlahi Eril Dünyaya tam olarak topraklanacak ve güçlendirme ve yaratımı tezahür ettirme ve Yeni Dünya için ışığın yeni topluluklarının doğurulması olarak enerjilerini ifade edecek.

Bu nedenle emin olun ki, yaşamlarınızın bu döngüsü yoğun şekilde güçlü ve yaratıcı olacak. Eğer odağınız ve niyetiniz net ise ve eğer İlahi Yaratıcı Zekanın akışına teslim olursanız ve ruhsal seviyede filizlenme ve doğum sürecine izin verirseniz, arzu ettiklerinizi doğurursunuz ve yaratıma dans edersiniz.

Ruhun Tam Bedenlenmesi: Yükseliş Sürecinin bu aşamasını Kutlama ile tamamlama

Bu döngü için kişisel seviyede odak, 2018/19 döngüsünde başlayan Ruhun bedenlenmesi sürecinin tamamlanması olacak. Bu geçmiş döngüde Elmas ve Altın Işık Kodları aracılığı ile İlahi İnsan için orijinal DNA kalıbını aktive etmek için etkinleştirildiniz. Bu, ruhun bedene tam inmesi ve bilincin yükselişinin bu aşamasını tamamlaması için alan yarattı.

Bu kesinlikle kolay bir süreç değildi, çünkü derin iyileşmeyi ve Ruhun frekansı ile uyumlu olmayan tüm eski düşünce ve inanç kalıplarının salıverilmesini kapsadı. Başka deyişle, Egonun, ruhun kendi enerjilerini insan deneyiminde tam olarak ifade etmesini bloke eden tüm davranışları ve inançları salıvermesini gerektirdi. Bu nedenle Sevgililer, duygusal, zihinsel ve fiziksel seviyelerde yoğun bir arınma ve temizlenme süreci ile meşgul oldunuz. Bu süreç o kadar yoğun idi ki, birçoğunuz sanki artık daha ileri gidemiyormuşsunuz gibi hissettiniz. Ama, emin olun Sevgililer, bu süreç sonuçlanmaya erişiyor. Bu gelen döngüde Ruh, Beden ve Ruhun Kutsal Birliğine tam olarak girebilecek ve bunlar Bir olarak yaşamaya başlayacak. Beden ve Ruh arasında farklılıklar olmayacak ve Beden Ruhun yaratıcı enerjisini ifade etmek için berrak, net olacak. Daha da fazla ışık işçileri ve yol göstericiler süreci tamamladıkça, bu, kademeli olarak dış dünyada yansımaya başlayacak olan büyük içsel huzur ve ahenk zamanının habercisi olacak.

Sevgililer, çok yakında yaptığınız her şey ruhun ve ilahi yaratımın bir ifadesi olacak. Ruhunuz ışıkta dans ettiği zaman bedeninizde hissedebileceksiniz veya Ruhunuz yaşam planınız ile uyum içinde olmadıkları için seçimleriniz ile rahat olmadığında bedeninizde hissedebileceksiniz. O zaman, daha fazla ahenk içinde olan yeni seçimler yapmanız için nazikçe yönlendirileceksiniz ve Yeni Dünya gerçekliğinizde sadece bolluk, huzur ve neşe yaratarak yolculuğunuzda ilerleyeceksiniz.

İlahi İnsan Kalıbını aktive etme ve onu İlahi Elmas Işık ile aşılamanın bu süreci ayrıca Bilincin Kollektif seviyesinde tezahür ettirilecek. Burada toplum yaşamının ve var oluşunun eski kalıplarının topluluğun yeni fikirlerine ve var olmanın ve kaynakları paylaşmanın yeni yollarına yol verdiğini göreceksiniz ve hissedeceksiniz. Topluluklar olarak ayrıca var olmanın ve etkileşim kurmanın daha fazla ruh aşılanmış yollarına yol vermek için eski ego ve zihin hakimiyetindeki kalıpları salıyor olacaksınız.

Birçoğunuz, Yerkürenin Kutsal Enerjisini aktive etme Ruhsal Misyonunuzun parçası olarak Topluluğun yeni formlarını başlatmaya çağırıldığınızı hissedeceksiniz ve bazıları zaten var olan toplulukları onlara İlahi Dişilin ve Yeni Erilin Ruh Işığını aşılayarak bunları dönüştürmeye yardımcı olmak için yönlendirilecekler.

Bu döngüde, zihne ve egoya ait olan her şey Kalbe, Ruha ve Şefkatli Sevgiye dayanan yapılara yol vermeye başlarken, bireysel ve topluluk ve hatta ulusal seviyede “Atasal İyileşme” dediğimiz şeyin artan seviyeleri olacak. Sizler bu döngüye odaklanırken ve 2019/20’nin bu zaman çizelgesini/zaman döngüsünü belirleyecek olan değişiklikleri yaparken Geçmiş ve Gelecek ebediyen değişecek.

Dünya Yol Göstericileri olarak bu sizin için ne anlama geliyor

Sevgililer, etrafınızdaki kaos ve fırtınalar dönüşümün ve değişimin ateşlerini yakıtlarken bu sizin için rahat bir zaman olmayacak. Ama Ruhunuz kim olduğunuzun daha fazlası olurken ve kim olduğunuzu ifade ederken, ileriye doğru yolunuzda ve arzu ettiğiniz şeyleri yaratma yeteneğinizde daha kendine güvenli olacağınızı biliyoruz.

Kim Olduğunuzu ve bir Ruh ve Sonsuz Işığın ve Enerjinin bir Varlığı olarak Dünyaya ne yaratmak ve deneyimlemek için geldiğinizi her zaman hatırlayın. Bir çokları sadece korku dolu egonun onları yönlendirmesiyle karışıklık ve mücadele içinde yaşarken, bu farkındalığı ve bilinci taşıdığınız için nasıl kutsandığınızı asla unutmayın.

Etrafınızda hangi gerçek ve duygusal fırtınalar koparsa kopsun, içsel huzurunu taşıyın ve topraklanmış kalın. Bedenlemiş bir Ruh ve İlahi İnsan olarak, “dışarıdan içeriye doğru” değil, “içeriden dışa doğru” yaşadığınızı hatırlayın. Bu basitçe “dışınızdaki” hayat dramasında ne oluyorsa olsun, içinizde huzur, güvenlik, bolluk ve sevgi yeri olduğunu bildiğiniz anlamına gelir. Gücünüzü korku ve yoksunluk dramalarına vermeyin, sadece tutkunuza ve İlahi bir Kutsama olarak Dünyada yaratmayı ve deneyimlemeyi istediğiniz şeye odaklanın.

Bu zamanda, bu döngüde, Dünyanın aynı anda birlikte var olan iki versiyonu var, Çok Boyutlu Yeni Dünya ve düşük Boyutlu Alternatif Dünya, çünkü 3ncü Boyutsal Dünya artık var olmuyor. Deneyimlediğiniz kaosun bir kısmı boyutlar arasındaki geçişlerdir, ki çoğu insan için bilinçsiz ve gelişigüzeldir. Ama Ruhunuzun rehberliği ile deneyim toplayan sizler için, boyutlar arasında ve aslında Dünyalar ve Zaman Çizelgeleri arasında travma ve drama olmasan İnayet ve Zarafet ile gidip gelmeyi öğreniyorsunuz.

Bu aynı zamanda Bedeninize özen göstermenizin gerekeceğini bir zaman olacak. Bedeniniz şu anda Ruhunuzun Kutsal Tapınağıdır ve bedenin ruh algıları ve hisleri ile aşılanmasıyla gelen yüksek frekanslara ve farkındalığa ayarlanması bir süre alacak. Beden, bu yoğun frekansları işlemek ve eski ego zihnin yaratabildiğinden çok daha güçlü olan yoğun deneyimler ile başa çıkmak zorunda olduğu için, tükenmiş hissettirebilir. Burada anahtar her zaman teslimiyettir. Gevşeyin ve bedeniniz ruhunuzdan gelen enerjinin bu yoğun ve güçlü akışlarını kabul etiği ve alıştığı zaman, ruhunuzun ve yüksek benliğinizin size destek olmasına ve sizi sevginin, deneyimin ve neşenin yeni seviyelerine götüren mucizeleri yaratmasına izin verin.

Uyanık, farkında ve güçlenmiş olun.

Sizler İnsan Formunda Geçişsiniz. Deneyimlemeye geldiğiniz şey budur.

Aslan Kapısını geçerken sizlere Neşe diliyoruz. Melek Alemleri sizi desteklemek için buradalar, Galaktik Öğretmenler size rehberlik yapmak için buradalar ve Üstatlar yolu açanların enerjisini tutuyorlar.

Rüyayı yaratırken, sadece seçimi yapmalısınız ve Niyete odaklanmalısınız.

Gelecek sizlerindir ve o Şimdidir!

(Çeviri: Saffet Güler)

http://www.starchildglobal.com/channels-and-articles/88-lion-gate-2019-embodiment-of-the-soul-as-we-ene/