BM MİKAİL: ASLAN KAPISI VE ÖTESİ…… ÇOK BOYUTLU YENİ DÜNYAYA DOĞRU

Yazdır Yazdır 

Yeni Dünya Enerjileri Ağustos 2012

BAŞMELEK MİKAİL ~ Celia Fenn kanalıyla

Sevgili Işık Ailesi, bu 2012 yılında Tekil Zaman İşaretini (Göstergesini) henüz geçtiniz… 8 Ağustos 2012, 8:8 Aslan Kapısı. Bu Gezegensel Yeni Yılın başlangıcını ve 2013’e götüren Enerjilerin Yeni Döngüsünü ve Çok Boyutlu Yeni Dünyanın Realitenize Tezahürünü belirtir.

Bu Kutsanmış zamanı ve Dünya’nın kendi Yüksek Realitesine ve Yeni Kaderine Dönüşümlerini karşılamak ne kadar sevinç verici Sevgili Aile. Evet, Dünyanız Galaktik Konseyin Üyesi olarak yeni rolüne ve Gezegen/Yıldız kendi Işık Konseyleri tarafından daha ileri Evriminde yönlendirileceği zamana yükselme sürecindedir.

Aslan Kapısı her zaman Kadim Mısır Bilgeliği Koruyucuları ile birlikte Sirius enerjisinin özel bir kutlaması idi. Bu zamanda, Sirius Işık Aileniz, Yeni Dünyanın Bilgelik Koruyucuları ve Dünya Koruyucuları olarak bağımsız statünüze “mezuniyetinizi” kutluyor.

Hazır olan birçoğunuz şimdi Solar ve Galaktik Işık Bedenlerinizi aktive ediyorsunuz ve Çok Boyutlu Bilince geçiyorsunuz. Dünya 2012 portalından Yeni Dünya Işık Frekanslarına geçerken, “Uzay Gemisi Dünyanın” Dünya Koruyucuları ve Kılavuzları olarak işinize kendinizi hazırlarken ileri doğru büyük adımlar atıyorsunuz. Bu Yeni Çalışmaya girerken, yıllardır size temin ettiğimiz gibi felaket veya yıkım olmadan bu Geçişe ilerlerken Sevinç, Kuvvet, Amaç ve Başarı duygusu hissedeceksiniz!

Sevgililer, bu etrafınızdaki bir çok insan için karışık bir zaman olacak. Kollektif Bilinçten küresel felaket ve cezalandırma korkusu salıverildiği zaman ve Gezegen korku, yoksunluk ve ıstıraba neden olan eski inanç sistemlerinin hiç bir olmadan ilerleyeceği zaman, son bir “yükseltme” veya uzun zamandır taşınan “Atlantis Sendromu” korkusunun temizliği olacak. Bu işlem gerçekleşirken, bir çok insan kafası karışmış ve kaybolmuş hissedecek, bir merkez yokmuş gibi, Kollektif Bilinç Yaşam ve Sosyal Evrim üzerine Yeni bir Perspektif formüle etmeye başlayacak. Bu, politik ve ekonomik sistemlerde ve sonraki beş yılda yapılacak olan büyük değişimlerde çok açık olacak.

Bu, 1970’ler ve 80’lerdeki Çocuklar olan ve şimdi yetişkinlik yıllarında ortaya çıkan, Çok Boyutlu Yeni Dünya Toplumunu dokuma veya tezahür ettirme misyonuna başlamaya hazır olan İndigo Varlıkların “anıdır”. Görkemli Kristal Çocuklar ile birlikte, bu onların Spiritüel Ruhsal Görevleridir. Kendi derinliklerinde Aralık 2012’den sonra Yeni Dünyanın Enerjisinin nasıl Ortaya Çıkacağını ve Tezahür edeceğini biliyorlar.

Yeni Dünya Işık Konseyleri

Çok Boyutlu Yeni Dünyayı kendi Yüksek Boyutlu “Işık Konseyleri” yönlendirecek. Bunlar “Büyükler Konseyi”, “Dünya Koruyucu Konseyi” ve yeni oluşturulan “Çocuklar Konseyi”dir. Solar Konsey ve Galaktik Konsey ile birlikte çalışan bu Yüksek Boyutlu Konseyler Yeni Dünyayı kendi Çok Boyutlu Barış ve Bolluk Geleceğine yönlendirmek ile görevlendirilecekler.

Solar ve Galaktik Konseyler ile birlikte Büyükler Konseyinde, Dünyanın Gelecekteki Gelişimleri ve Solar ve Galaktik komşuları ile İlişkisi ile ilgili Büyük Kararlar alınacak. Dünya ve Gezegenin esenliği ve sürdürülebilirliği ile ilgili Büyük Kararlar, Dünya Koruyucu Konseyinde alınacak.

Büyükler Konseyinin tüm üyeleri ayrıca Dünya Koruyucu Konseyinin de Üyeleri olacak ve bu ikisi birbiriyle yakın çalışacak.

Yeni oluşturulan Çocuklar Konseyi Yeni Dünyaya gelen Yeni Ruhların ve Kristal Çocukların Yeni Dalgalarının işlerini yönetecek. Konsey onların Gezegendeki esenliklerini sağlamaya adanacak ve onların hepsi karşılanıp bakılacak.

Sevgili Işık Ailesi, sizler bu Konseyler ile çalışmaya başlarken, Yüksek Bilincin gerçek gücünü ve kendiniz ve bir bütün olarak Gezegen için Barış ve Bolluk dolu bir geleceği Tezahür ettirme yeteneğinizi anlamaya başlayacaksınız.

Solar ve Galaktik Işık Bedenlerini Aktive Etme

Sevgili Işık Ailesi, birçoğunuzun farkında olduğu gibi bu 2012 portallarının geçişine başlarken, birçok güçlü Kozmik Frekanslar ve Işık Kodlarına maruz kalacaksınız. Ama, Bilinciniz Çok Boyutlu frekanslara genişlerken Işık Bedeninizin Solar ve Galaktik seviyeleri aktive edeceğini, bunun bu frekansları denge dışı bırakacağını ve Fiziksel Bedenin aşırı zorlanmaması veya zarar görmemesi için bunları doğru seviyelerde emeceğini bilin.

Solar Işık Bedeniniz Solaris’e veya Güneşinize bağlantınızdır. Bu Beden Altın Işıktan oluşur ve Güneşten Güneş Püskürmelerinin enerjisini ve Manyetik Radyasyonu kolayca emer. Bu Beden aktive olduğu zaman, Güneş aktivitesi ve Güneşin radyasyonu tarafından ters şekilde etkilenmeye son vereceksiniz. Solar Işık Bedeni bu enerjiyi kolayca emer ve iletir, böylece tüm Işık Beden/Fiziksel Beden Sisteminizi gelen enerji kalıpları ile enerjilendirmek ve Solar Konsey Aktarımları vasıtasıyla aktarılan bilgileri almak için etkili şekillerde kullanılabilir.

Bunun gibi, Galaktik Beden aktive olduğunda Elmas Işık Frekansında Galaktik Aktarımları emebilir ve yönetebilir, böylece bunlar deneyimin alt boyutlarındaki Varlığın Yaşam Gücü Enerjisini bozmaz. Galaktik Beden Elmas Işık Bedendir ve Galaktik Merkeze ve Galaktik ışık Konseyine bağlıdır. Bu iki Işık Beden, Solar ve Galaktik Bedenler aktive olduğu zaman, Varlık Dokuzuncu Boyut seviyesi adını verdiğimiz seviyeye tam olarak aktive olur ve Yeni Dünya Işık Konseylerinin bir üyesi veya ortak çalışanı olarak sorumluluk kabul etmeye hazır olur.

Sevgililer, Çok Boyutlu Bilince yükselmiş olanları tanıyacaksınız. Onlar Varlıklarında Kuvvet ve Işığa sahip olacaklar, bu Işığı kendi İçlerinden Yayacaklar! Kendi tarzlarında Güçlendirilecekler ve Yönetecekler, aynı zamanda Şefkatli ve Sevgi Dolu olacaklar. Korku veya gücenme olmadan Şimdiki Anda yaşayarak, Neşeli ve Mutlu olacaklar. Tüm veçhelerinde hayatı yaşama yeteneklerinde tam olarak “insan” olacaklar, ayrıca kendi Özleri olan İlahi ve Sonsuzu deneyimleyebilecekler. Onlar Spiritüel Savaşçılar, Liderler, Anne ve Babalar, Bilge Adamlar ve Kadınlar ve Büyükler olacaklar. Bu aslında Büyük Kutlama, Değişim, Güzellik ve Sevinç zamanıdır! Deneyimlemek için geldiğiniz andır ve yaşamlar boyu bunun için çalışmış olduğunuz zamandır! Dünya’nın Sevginin Çok Boyutlu Frekanslarına yükseliyor olması ve Galakside Görkemli bir Çiçek olarak açılıyor olması ne kadar sevinçli! Sevgili Işık Ailesi, bu gerçekleşirken, sizlerin, Her Birinizin Işığın Görkemli Çok Boyutlu Varlığı, Kozmik bir Mücevher, Cennetlerdeki Yıldız, İlahi Işık Kıvılcımı olduğunuzu bilin!

Sevgililer…. bu Zamanda Sizleri kutluyoruz!

2012 Işık Portallarından Çok Boyutlu Yeni Dünya Realitesine Yükseliş Yolculuğunuzda size Neşe diliyoruz!

O Başladı!

2012-13 Celia Fenn and Starchild Global

(Çeviri: Saffet Güler)