BM MİKAİL: EKİNOKS MART 2018: Elmas Işık, Yeni Dünya, Kutsal Berraklık ve Bilinçli Yeniden Doğuş

Yazdır Yazdır 

EKİNOKS MART 2018: Elmas Işık, Yeni Dünya, Kutsal Berraklık ve Bilinçli Yeniden Doğuş

Başmelek Mikail

Celia Fenn kanalıyla,

17 Mart 2018

Sevgililer, Mart 2018’deki Ekinoks, Kutsal Yılın Spiralinde güçlü bir andır. Ekinoks Yıldız Kapısı 8 nci Boyut Solar Kapıdır ve Işık Kodlarının ve Su Kodlarının güçlü manyetik dalgaları ile birlikte Dünyaya Elmas Işığın dalgalarını aktarır.

Bu sizin için ve Dünya için ne anlama geliyor?

Ekinoks geçişi zamanında (mevsimlerin değişimi) alınmakta olan Işığın bu güçlü dalgaları, eski Zaman Çizgilerinin kalıntılarını salıvermeniz ve temizlemenize ve bu döngüde aktive edilmekte olan Yeni Dünya Zaman Spirallerine odaklanmanıza yardımcı oluyor. Bu anda hayatınızı terk eden her neyse, Yeni Dünya yaratımlarınız ve yolculuğunuz için gerekli değildir.

Eski Zaman Çizgileri çöker ve birleşirken, eski hisler ve anılar ortaya çıkabilir. Olmuş olan şeyin veya olmuş olabilecek şeyin parçaları, deneyimlenmek ve sonra salıverilmek için yüzeye çıkar. Eski hayallere veya eski yaralara tutunmayın, sadece bunları bırakın gitsin ve size verdikleri şeyler için veya öğrenmiş olduklarınız için onları kutsayın.

Siz bırakırken, daha fazla berraklığa sahip olan ve Yeni Dünyanın Yüksek Frekansları ile rezonansta olan Hayaller ve Yaratımlar için yer açarsınız.

Elmas Işık ve Su Kodları: Yeni Dünyaya İlahi Sevginin Aktarımları

8 nci Boyuttan ve daha yukarısından alınmakta olan ışığın güçlü dalgaları, Işık ve Su için Elmas Galaktik Kodları aktarıyor.

Her iki durumda, yaşamın tüm seviyelerinde Berraklık ve Şeffaflık yaratmak için, Kodlar Kaynaktan bilgi taşır. Işık Berrak ve Sular şeffaf olduğu zaman, tüm yaşam Ruhun Cana ve Maddeye saf özünü yansıtan Elmas benzeri berraklık ve saflık halinde var olabilir.

Bilincin yüksek seviyelerine yükselirken ve evrimleşirken, Işık ve Su için bu Elmas Kodları bedenleyeceksiniz ve daha “saf” ve yarı şeffaf, daha kristalin olursunuz ve Şefkatli İlahi Sevginin net ışıltısını daha fazla aktarabilirsiniz.

Sevgililer, bu kodları almak için Kalbe odaklanmalı ve Kalpten nefes almalısınız. Çünkü Ruh Yıldızı vasıtası ile alınan ve Kalbe gönderilen bu kodlar, sonra Kalpten Gerçeklik dediğiniz Zaman ve Uzayın tezahürlerine uzanır. Elmas Bilinçte, Kalbinizin Yaratımları Berrak, Işık ve Güzel olur.

Ve, Dünya’nın çokboyutlu Cennet Bahçesi olabilmesi için, Elmas Kodların gücü Dünya Gezegenindeki yaşamı temizler ve yeniler.

Bilinçli Yeniden Doğuş: Yeni Dünya Tezahüründe Sonraki Adım

2012’den bu yana, Elmas Çocuklar Dünyada enkarne olmaktalar.

Bunlar çok Yüksek Frekansa sahip olan ve kendi Galaktik miraslarının tam farkında olarak ve buna bağlı olarak doğan çocuklardır.

Bu enerjilerin hissedilebilmesi ve Beşinci boyut Yeni Dünyasına demirlenebilmesi için, Dünyayı 9 ncu Boyutun Elmas Frekanslarına yükseltmek olan çok net bir misyonları var.

Bu zamanda, sizlerin de Berraklığın ve Işığın Frekanslarını Dünyaya aktarmaya başlayabilmeniz için, bu güzel çocuklar kişisel frekansınızı 9 ncu Boyuta (Galaktik bağlantı) hızla güncelleyebilmenize yardım ediyorlar.

Yakında, Parıltısını ve Kutsal Berraklığını yeniden elde etmesi için Dünyaya yardımcı olmak için bilinçli bir şekilde berraklığın bu frekanslarını demirleyecek ve taşıyacak olan birçoğunuz olacak, bunlara Işık Savaşçıları, Işık İşçileri ve Elmas Çocuklar dahildir.

Sevgililer, süreç sizinle başlıyor. Dünya ve doğa ile kutsal ve berrak bağlantınızı kaybettiğinizi ayırt ettiğiniz zaman, bunu kendi içinizde iyileştirmeyi arayacaksınız. Ruhun İlahi Sevgi olarak sizden saf ve berrak özünde akabilmesi için, Kalbinizde Kutsal Dünya Ateşini yeniden yakacaksınız ve bedeninizde Kutsal Dünya Sularını berraklaştıracaksınız.

Ve sonra etrafınızda gerçekleşecek olan Yeni Dünyanın mucizelerini görmeye başlayacaksınız.

Elmas Varlıklar, Dünyayı bahçeye dönüştürmek ve Gezegenin sularını berraklaştırmak için Yeni Spiritüelliğin savaşçıları olarak ileri çıkacaklar.

Birer birer, bilinçli Yeniden Doğuş sürecinin parçası olmak için, Kalpleri onları motive ederken öne çıkacaklar. Bu, Elmas Işığın ve Su Kodlarının bu frekansları taşıyanların Kalplerinde ve Yaşamlarında Yaratıcılık ve Bolluğun dalgalarını ateşleyeceği yeni başlangıçtır.

Yeniden Doğuş süreci sizinle başlar, Sevgililer. Siz içinizde döndükçe ve içinizdeki ıssız, çorak ve verimsiz yerlere baktıkça, bunları iyileştirmeyi ve bir kez daha Dünyada Kalbin ve Ruhun içsel Tapınak Bahçesini yaratmayı arayacaksınız.

Ve, içsel Tapınak bahçenizi yarattığınızda, bunu Dünyada yaratmaya başlayacaksınız.

Dünya hazır. Sadece Yeni bir Şarkı söylemek ve Yaradılışın Yeni Spirallerini aktive edecek olan Işık Dillerini konuşmak için Elmas Frekansların Yaratıcılarını bekliyor. Sihirli Ses dalgaları ve Dans Eden Işık modelleri, Dünyadaki Işık ve Sihir Boyutlarında Yeni Dünya Gerçekliğini dokuyacak.

Yeniden Doğuş Şimdi.

Kalbinizi açmanızı ve Ekinoks enerjisinin bu güçlü dalgalarının Işık ve Su Kodlarını almanızı bekliyor. Işık ve Berraklığın bu Yeni Frekanslarında, hayallerinizi ve yaratımlarınızı yeni Zaman Spiraline göndermenizi bekliyor.

Daha önce olan şey sona erdi.

Sizi bekleyen şey Yeni Yaratımdır.

Sevgililer, Kalplerinizi açın ve Ruhunuzla şarkı söyleyin. Gezegensel ve Kişisel Yeniden Doğuşun Bilinçli Yaratıcıları olun.

(Çeviri: Saffet Güler)

http://www.starchildglobal.com/channels-and-articles/equinox-march-2018-diamond-light-sacred-clarity-and-the-opening-of-conscious-regenesis/