BM MİKAİL: Gelen Kova Çağı ve Dişil Mesih Bilincinin Yükselmesi

Yazdır Yazdır 

Gelen Kova Çağı ve Dişil Mesih Bilincinin Yükselmesi

Başmelek Mikail 

Celia Fenn kanalıyla

10 Ocak 2021

Sevgililer, Dünya Hikayesinin 2021 yılınıza vardık. Bu, Altın Kova Çağına başlarken ve Dişil Mesih/Sophia bilincinin geri dönen enerjilerini hissetmeye başlarken Dünyanın insanları olarak, sizin için çok önemli bir yıldır.

2021 yılı eski bilinçten çıkıp yeniye girmek için Köprüdür. Geçmek için ayaklarınızı köprüye koyarken, hala geçen yılın yankıları ve enerjileri ile çevreleniyorsunuz. Bu nedenle 2020’nin olaylarını ve enerjilerini bir dereceye kadar işlemeniz ve salıvermeniz gerekiyor. Ocak aksama ve kaosun kuvvetli enerjisi ile özellikle olaylı bir ay olacak. Yılın ortasında kadar, Köprünün ortasına erişmiş olacaksınız ve o zamana kadar köprünün sonuna yaklaşmaya ve Yeni Gerçekliğe girmeye başlamak için hazır olacaksınız. Ağustos’taki Aslan Kapısına kadar, Kova Çağında Yeni Dünyada yeni yaşamlarınızın “şeklini” algılamaya başlayacaksınız.

Böylece, 2021’de sabırlı olmaya ve içsel rehberliğinize güvenmeye ihtiyacınız olduğunu göreceksiniz. Kalbinizde ve Ruhunuzda sizin için neyin doğru olduğunu hissedeceksiniz. 2021’in hikayelerinde ve dramalarında yolunuzu bulmayacaksınız… ve seçecek çok şey olacak! Sevgililer, ileriye doğru giden yol kendi Kalbinizde, kendi İçsel Huzurunuzda, Dinginliğinizde ve Yaratıcılığınızda bulunacak. Dünyadaki amacınızın Yeni Dünyayı yaratmak ve diğer gündemler tarafından dikkatinizin dağıtılmasına izin vermemektir. Kim olduğunuzu ve neden burada olduğunuzu bilin!

Kova Çağı: 26,000 Yıllık Döngünün Yeni 2000 yıllık döngüsü

Sevgililer, “Ekinoksların Presesyonu” adı verilen Zaman ve Uzayda Dünyanın Yolculuğunun “Büyük Döngüsü” vardır ve bu yaklaşık olarak 26,000 yıllık bir döngüdür. Ekinokslar, Dünyada gündüz ve gecenin eşit uzunlukta olduğu iki “işaretleyici” gündür. Her yıl, Bahar Ekinoksunda, Güneş astrolojik zodyağın spesifik bir takım yıldızına girer, bu isim Dünyanın Zaman/Uzayda döngüsel ve dairesel yolculuğunu tanımlayan takım yıldızları bandına verilir. Şu sıralara, Bahar Ekinoksu güneşi Balık’a yükseliyor, ama şimdi bu döngüyü tamamlıyorsunuz ve Kova döngüsüne giriyorsunuz.

Presesyonlar zodyakta “geriye doğru” işler, Balık Çağından önceki döngü Koç Çağı idi ve Balık çağını izleyecek olan döngü Kova Çağıdır.

Balık Çağı kabaca 2000 yıl önce başladı. Onun Avatarları veya Rehber Enerjileri Dünyaya Kutsal Kalbin Kutsal Birliğinin Öğretmenleri olarak gelen Yeshua (İsa) ve Mary Magdalene idi. Onların misyonu İnsanlığı sonraki döngüye, Daha Büyük Döngünün içinde “Mesih Bilincini” bedenleyecek olan Barış ve Ahengin Altın Çağı olan Kova Çağına hazırlamaktı.

Bu “Büyük Döngü”nün amacı Galakside olduğu gibi, Dünyada İlahi Yaratıcı Zekanın Işık Kodlarını demirlemektir. Büyük Döngü Bahar Ekinoks Güneşi Aslan’da idi, ki kendi Yıldız Bilgeliklerini Siriuslu Yıldız Öğretmenlerden öğrenen Kadim Mısırlılar tarafından buna “Zep Tepi” veya “İlk Zaman” veya Başlangıç deniyordu. Bu ayrıca Giza’daki Sfenksin, Kraliyet Aslanlarının Yaradılışın döngüsüne inisiye edildiği zaman, “Zep Tepi”de Aslan takımyıldızına bakmasının nedenidir.

Şimdi Sevgililer, Ekinoksların Köprüsünde de yarı yoldasınız, yüzünüz gelmekte olan Yeni Kova Çağına doğru bakıyor!

Kova Çağının Avatarları:  Yeshua (İsa) ve Mary Magdalene

Balık Çağının başlangıcında, İnsanlığı Koç Çağının şiddetinden Balığın daha spiritüel Çağına götürecek enerjileri demirlemek için iki Avatar veya Yükselmiş Üstat gönderildi. Neptün tarafından yönetilen Balık yüksek ruhsal idealler ile enerjilendirilir ve Yeshua ve Mary Magdalene, Balık Çağı Kova Çağı olacağı zaman Çağların Geçişi için gerekli olacak bu idealleri bedenleyecekti.

Maalesef, Neptün enerjisinin gölge tarafı manipülasyon ve yalan söylemektir ve bu nedenle Yeshua ve Mary’nin gerçek hikayesi gizlendi ve birçok boyutlarda, Dünyayı ve yolunu kontrol etmeyi arayanların manipülasyonunda çarpıtıldı.

Yeshua ve Mary evrimleşen İlahi Erili ve İlahi Dişili hem kendilerinde hem de İlahi Partnerlik olarak taşımak için Dünyaya İlahi İkiz Avatarlar olarak geldi. Yeshua Dünyayı terk ettikten sonra, Mary Fransa’ya gitti ve “saf” İlahi Enerjiyi topraklama ve gelecek olan Kova Çağına hazırlanma misyonuna devam etti. İnsanlığın hazırlanması gerekiyordu.

Maalesef, manipülasyon ve kontrol enerjisi Orta Doğu’da ekilen ilk tohumları ele geçirdi ve “Hıristiyan” kilisesi korku vasıtası ile insanları baskılamaya ve kontrol etmeye başladı.

Avrupa’da gerçek çizgi, gerçek “Mesih Bilincinin” yüksek frekanslı Üstat Varlıkların, “Saf Olanların” sevgi dolu ve destekleyici topluluklarında uygulanan Sevgi, Şefkat, Nezaket ve Özgürlük olduğunu oluşturan Mary Magdalene’nin, “Lady”nin öğretileri vasıtası ile devam etti.

Ama, Lady’nin takipçileri 12 nci Yüzyılda Albigensian Haçlı Seferinde Roma Kilisesi tarafından yok edildiler ve gerçek Avatar öğretileri kayboldu veya baskılandı. Ama Sevgililer, ebediyen değil! O zamanlar verilen, tam şu anda “Saf Olanların” geri döneceği, Dünyayı Altın Çağa götüreceği ve Dişil Mesih Bilincinin öğretilerini düzelteceği kehaneti vardı.

Dişil Mesih/Sophia’nin Bilgeliği

Bizim için kayıp olan şeyin geri dönmesi neyi gerektiriyor? diye sorabilirsiniz.

Dişil Mesih/Sophia nedir?

Sevgililer, bu yargılamamanın ve şefkatin derin ve sevgi dolu enerjisidir. Hem başkaları için hem de kendiniz için. Kendi Dişil Mesih bilgeliğini getirirken Yeshua’nın takipçilerine söylediği gibi: “Komşunuzu kendiniz kadar sevmelisiniz.” Bu, başkalarını sevebilmeden önce kendinizi sevmeniz ve kendinizi nasıl seveceğinizi bilmeniz gerektiği anlamına geliyor.

Ama daha derin bakarsanız, Kutsal Kalbinizde yazılı olan Lady’nin, Mary Magdalene’in öğretilerini bulursunuz. Bu, Denge, Uyum, Güzellik, Dinginlik ve Huzurun yeridir. Bu, Galaktik Yolculuğun tırmanan yükseklikleridir ve İçsel Alemlerin derinlikleridir. Sevgililer, onun bilgeliğine uyumlanırken, hem yükseklere süzülürsünüz hem de derinlere dalarsınız.

İlahi Dişil Avatarlara verilen ünvanlardan biri, “Stella Maris” veya “Denizin Yıldızı”dır. Stella Maris Kozmik Okyanusta yolculuğunuzda size rehberlik yapan Parlak Yıldızdır. Zaman ve Uzaydaki yolculuğunuzda seyir etmek için İçsel Kozmik Işığı, İçsel İlahi Dişili izleyin. “O”, Stella Maris, Rehberlik yapan Işık her birinizde yaşar ve ŞİMDİ uyanmayı istemektedir!

Herkese kutsamalar ve Sevgiler.

http://www.starchildglobal.com/channels-and-articles/the-coming-age-of-aquarius-and-the-rising-feminine-christ-consciousness/?fbclid=IwAR2Kbe_amyW2FxdhOYCr0F1FoOSySGqUE-nKNCPvZwAsAUjWKiQXBjez1rY