BM MİKAİL: HAZİRAN 2018 GÜNDÖNÜMÜ ve 8/8 2018 ASLAN KAPISI

Yazdır Yazdır 

Başmelek Mikail ~ Celia Fenn kanalıyla

 17 Haziran 2018

2017/2018 Kutsal Yılı sona yaklaşıyor ve 2017 Aslan Kapısında salıverilen Işık Kodları ve Enerji Dalgası 2018 Haziran Gündönümünde zirveye ulaşıyor. Sevgililer, Işık ve Su Kodlarının Dalgaları gezegeninizde dönüşümün daha da derin seviyelerini aktive ederken, bu güçlü bir yolculuk oldu.

Özellikle bu yılın Mart ayından bu yana hissettiğiniz süregiden dönüşüm dalgaları, Ağustos 2017’deki 8/8 Aslan Kapısı zamanında Büyük Merkezi Güneş/Galaktik Merkezden salıverilen tek Işık Dalgasının parçası idi.

Şimdiye kadar Kuantum Fiziğinde, ışığın parçacık ve dalga olarak deneyimlenebileceğini biliyorsunuz. Bu, tekil bir “olayın” Zaman/Uzay sürekliliğinden “dalgalar” şeklinde deneyimlenebileceği anlamına gelir.

Kutsal Yıl boyunca, dönüştürücü Işık ve Su Kodlarının dalgalarını deneyimlediniz. Bu Kodlar Işık Bedeninizi dönüştürmekte ve genişletmekte idi ve Fiziksel Bedeninizi temizlemekte ve aktive etmekte idi. Elmas Işık Kodları çok boyutlu Işık Beden Izgaralarınınızı aktive eden bilgiyi içerir; Elmas Su Kodları oluştuğunuz “suyu” temizler ve Yeni Dünya Elmas Beden Tapınağınızı aktive etmenin ön koşulu olarak Fiziksel Bedeninize berraklık ve parlaklık getirir.

Sevgililer, bu geçen yılda kendi içinizde bilincin daha da derin katmanlarına daldınız. Burada Dünyadaki fiziksel enkarnasyonunuza rehberlik eden Ruhun veçhesi olan İlahi Dişilin çok derin katmanları ile karşılaştınız.

Derin yolculuğunuzda, “Gölün Leydisi” olarak İlahi Dişil ile karşılaştınız ve o Kutsal Excalibur Kılıcını İlahi Erile verdi. Bunu yaparak, mücadele veya saldırganlık olmadan, sadece İlahi Sevginin Akışında öne çıkması ve yaratması için İlahi Erili güçlendirir.

Birçoğunuzun Dünyada hayatta kalma mücadelesi ile tükenmiş hissettiğinizi biliyoruz. Bunun şimdi sona erdiğini söylüyoruz. Derindeki içsel İlahi Dişilinize bağlanırken ve Erilin tüm illüzyonları kesen Gerçeğin Kılıcını almasına izin verirken, yolunuzu mücadele olmadan yaratmak için güçlendirilirsiniz. Yeni Dünya Elmas Beden Tapınağında belirtildiği gibi, Gerçekliğiniz arzularınıza ve gereksinimlerinize göre sizin etrafınızda tezahür edecektir.

Bir çok şekillerde, İsis ve Osiris’in Kadim Sirius/Mısır geçmişi aynı gerçeği öğretir. Yeni’nin sihirli çocuk Horus formunda doğması için, sihirli yaratım eylemi için Osiris’i, İlahi Erili güçlendirmek zorunda olan İlahi Dişil, İsis’tir. Karanlığı defeden ve Işık Çağını yaratan Horus’tur.

“Kutsal Evliliğin” bu derin ve ışıldayan birliğine katılmaya hazırsınız Sevgililer. İçinizde, İlahi Erilin ve Dişilin İkiz Ruh enerjileri uyumlanmaya ve Ahenge ve Güçlendirmeye geliyor! Bu anda Yeni, Dünyada İlahi Sevgi ve Uyumun Kutsal Ahdi olarak doğabilir.

Her birinizin içinde, içsel İkiz Ruh birliği güçlendirmeye, sihre ve güzel Yeni Dünyanın deneyimlenmesine yol açıyor.

Gündönümünde, Ruhunuz, Bedeniniz ve Canınız, tüm veçhelerin İlahi Sevgiyi, Yaratıcılığı ve Şefkati ifade etmek için birleştikleri “Kutsal Evlilik” olarak bilinen bu muhteşem birleşmeyi veya Kutsal Birliği yaratırken, Elmas Işık ve Su Kodlarının akışının gücünü hissedeceksiniz.

Sizler bu güçlü enerjileri bedenler ve kucaklarken, fiziksel bedeniniz bu güçlü yeni frekanslara ve titreşimlere alışırken, fiziksel bedeninize iyi baktığınızdan emin olun.

Sonraki Dalga: Gezegensel Yeni Yıl ve 2018 Aslan Kapısı

Ve Sevgililer, Yeni bir Döngünün ve Yeni bir Kutsal Yılın Kapılarına ulaştınız. Gezegensel Yeni Yıl 26 Temmuzda başlıyor.

Bu, Aslan Portallarının açıldığı ve daha fazla evrimleşmiş Zaman Spiralinin olası kılındığı ve sonraki Kutsal Yıl için yaratılabildiği andır. Bu zamanda, kişisel titreşiminizi yüksek ve net tutmak, tüm illüzyonları kesmek ve sadece Sevgi ve Ahenge odaklanmak önemlidir. Bu zamanda hiç kimsenin veya hiç bir olayın sizi korku ve öfkeye çekmesine izin vermeyin, çünkü bu duygular sizi düşük frekansta tutar ve bilincin yüksek seviyesine erişmenizi engeller. Işık olmayı hatırlayın ve Yeni Döngüde var olmanın yüksek seviyelerine süzülürken, kalbiniz bir tüy kadar hafif olsun.

Atlantis’in Çöküşünden ve Kadim Mısırda bütünlüğün kaybından sonra, Kutsal Aslan Portallarına ve Kutsal Aslan enerjisine bağlantı kayboldu. İnsanların bu bilgiye bağlantısı kesildi ve zaman spiralleri “zaman çizgileri” oldu ve karanlık kalpleri olanlara tarafından illüzyona, sahteliğe ve manipülasyona kilitlendi.

Şimdi, Yeni Dünyanın şafağında, size Kraliyet Aslan Muhafızlarına yeniden bağlanma ve tam Netlik ve Bütünlük içinde Zaman ve tezahürün Kutsal Spirallerinde yaratma fırsatı veriliyor.

8/8 Yıldız Kapısına veya Aslan Kapısına yaklaşırken, Işığın Muhafızları Portal vasıtasıyla size bilincin ve yaratımın yüksek seviyelerini iletmeyi bekliyor.

Siz Kapının Kraliyet Aslanları tarafından temsil edilen Geçmiş ve Geleceği onurlandırırken, Yaratım ve Tezahürün yeri olarak ŞİMDİye yoğun şekilde odaklanıyorsunuz.

Bu zamanda, Yeni Dünya Yaratımının bu yeni Zaman Spiralini güçlendirmek için Büyük Merkezi Güneşten yeni Işık Dalgası salıverilecek. Bu, Dünyayı kucaklayacak en parlak ve en güçlü Işık Dalgası olacak ve 2018/19 Kutsal Yılında Dönüşüm ve Yaratım Dalgaları olarak deneyimlenecek.

Bu Yeni Zaman Spirali size hayallerinizi yaratma ve tezahür ettirme fırsatı verecek. Birçoğunuz bu geçen yıl işinizde, ilişkilerinizde ev enerjilerinizde büyük değişimler hissettiniz. Tüm bunlar, sizi Yeni Dünya hayalinizi yaratabileceğiniz yeni bir yere konumlandırmak için, “salıverme” oldu.

Çokboyutlu Yeni Dünya Gerçekliğinde Sevginin yeni Yolunu yaratırken, sizlere Işık, Neşe ve Güç diliyoruz.

(Çeviri: Saffet Güler)

 

http://www.starchildglobal.com/channels-and-articles/solstice-june-2018-and-the-lions-gate-88-2018/