BM MİKAİL: Kova Kapısı: Sihirli Bir Gerçekliğe Yıldız Kapısı ve Aslan Kalbin Yolu

Yazdır Yazdır 

Başmelek Mikail ̴ Celia Fenn kanalı ile

23 Ocak 2018

Başmelek Mikail, Star Lioness Leia ile birlikte.….

Sevgili dostlar ve aile, Kova Yıldız Kapısı ile karşılaştığınız Kutsal Yılın zamanına yaklaşıyorsunuz ve bu yıl 31 Ocak’ta Aslan Burcunda Tam Ay Tutulması ile birlikte deneyimleniyor. Aslan/Kova ekseninde başka bir güçlü kuantum enerjisi.

Kova Kapısı tam olarak nedir diye sorabilirsiniz..

Ağustosun başında Aslan burcuna denk gelen Aslan Kapısına (8/8) hepinizin aşina olduğunuza eminim. Kova Kapısı, Şubat’ın başında (2/2), Zaman Spiralinin dairesel akışı sizi büyük yıldızsal dairede Aslan Kapısına tam olarak zıt bir noktaya getirdiği o andır. Bu, Kutsal Yılın ikinci spirali tezahür çemberine açıldığı andır. Zaman/Uzay akışını 8 şeklinde düşünürseniz, Temmuz/Ağustostan birinci daireyi ve Ocak/Şubattan ikinci daireyi görürsünüz.

Şu anda ikinci dairenin yolculuğuna akmak üzeresiniz, şu andan Temmuz 2018’deki Yeni Yıla kadar. Ama tam şu anda yaratıcı değişimin bu zamanında, aynı zamanda Aslan/Kova eksenini etkileyen tutulmalar serisini deneyimliyorsunuz. Bunların en önemlisi 18 Ağustos 2017’deki Tam Güneş Tutulması idi, özellikle tutulmanın görülebildiği ABD’ye kaotik değişim getirdi. Sonra, 31 Ocak’ta şimdiki Tam Ay Tutulması, Ay aracılığı ile Alpha Leonis’in Kalbinden Ay Kodlarını aktarırken, derin içsel değişimler getirecek. Hepiniz kalplerinizin derinlerine dalmak ve Kim Olduğunuzun gücünü keşfetmek için teşvik edilirken, Ay Tutulması sırasında bu yeni kodlar demirlenecek.

Sevgililer, Bu Dünya Yolculuğunda kim olduğunuzdan ve kim olmakta olduğunuzdan biraz daha fazla konuşalım. Sizler Galaktik ve Yıldız Varlıklarısınız ve kökleriniz Ruhunuz ve Yıldız Kabileler ile birlikte Yıldızlardadır. Siz uyanırken, Sevgi ve Bilincin Yüksek Boyutlarında rehberleriniz ve öğretmenleriniz olan Yıldız Varlıklarını ve Yıldız Büyüklerini hatırlayacak ve onlarla yeniden bağlantı kuracaksınız.

Bu şimdiki geçişte, Alpha Leonis veya Aslanın Kalbi olarak da bilinen parlak ve kraliyet yıldızı Regulus sizin için büyük bir ilham ve bilgelik kaynağıdır.

Alpha Leonis’in Solar Öğretmenleri ve onların Altın Işığı Dünyada Aslan Kalbin Kraliyet Yolunu açıyor. Bunlar olağan Üçüncü Boyut dünyasından dışarı, Yeni Dünyanın Sihirli Gerçekliğine atılan ilk adımlardır.

Bu Yıldızlara ait Aslan Öğretmenler şimdi bile Alpha Leonis’ten size “Aslan Kodları”nı aktarmak için çalışıyorlar. Tutulmanın bu zamanında, bu kodları çok yoğun bir şekilde almayı bekleyebilirsiniz.

“Aslan Kodlar” içinizde macera ve heyecan duygusunu aktive edecek olan çok yüksek frekanslı enerjilerdir. Alice Harikalar Dünyasındaymışsınız gibi ve garip ve gerçek dışı bir dünyada yaşıyormuşsunuz gibi hissedebilirsiniz.

Ama sonra, fiziksel bedeniniz Işığın bu yeni frekanslarının nasıl dengeleneceğini öğrenirken, tamamen tükendiğinizi ve sanki enerjiniz yokmuş gibi hissedebilirsiniz.

Aslan Kalbin Yolunun özü, dünyada macera ve deneyimdir. Hayatın doğumdan ölüme kadar güvenli ve sağlam ağır bir ilerleyiş olması kastedilmiyor. Siz hayatınız haline gelen sevgi ve şefkatin yeni maceralarını yaratırken, sizi heyecanlandıran ve tutkudan tutkuya götüren bir macera olması kastediliyor.

Sevgililer, işte Alpha Leonis’in Star Lioness’i (Yıldız Dişi Aslanı) Leila’nın sözcükleri:

Sevgililer, ben Alpha Leonis’ten Leia. Altın Bilgeliğimizin Star Lioness’i ve Öğretmeniyim.

Hatırlayın Sevgililer, hayatı tam yaşayın ve deneyimlenebilecek her şeyi deneyimleyin. Hayat size verilen değerli bir armağandır. Keşfedilecek ve zevk alınacak bir maceradır. İlerlerken her zaman cesur olun. Ruhunuzun güvende olmak için sizin için doğru yaratıcı yerler bulacağına güvenerek, Zaman ve Uzayda maceraya atılırken, makul riskler alın. Bu yeni Kuantum Gerçeklikte, kısa süre içinde küçük risklerin sizi inanç ve yaratıcılığın büyük sıçramalarına götürebileceğini, ama “güvende kalmanın” durgunluğa yol açtığını öğreneceksiniz. Ve, nazik risklere aşina oldukça, belki dişi bir aslanın avını her zaman odağında ve niyetini arzu edilen şeyde tutmasına benzer şekilde, yaratıcı yolunuza daha da fazla güvenirken, önünüzde ortaya çıkan yaşamın zengin dokusuna izin vererek, daha cesur ve daha yaratıcı olursunuz.

Ama Sevgililer, bunu yaparken, kendinizin farkında olun. “Şimdi” anında olun. Afrika ovalarında Aslanları izlerken, yaşamın ve yaradılışın akışına katılmak için etraflarında olan biten şeylerin her zaman farkında olduklarını görürsünüz. Bu nedenle, siz de uyanık ve farkında olmalısınız. Zaman/Uzay enerjisinde gelişme yeteneğiniz, Yaratıcı Enerjinin ortaya çıktığı “şimdi” anına odaklanmanıza bağlıdır.

Sevgililer, TÜM Yaşam Formlarına saygılı olun. Onların hepsinin Yaşam ve Ölümün Büyük Nehrinde kendi yerleri ve misyonları var. Hiçbir Varlık ne daha büyük ne de daha azdır, çünkü Bir olarak yaşamın harika goblenini dokuyorlar!

Dünyada güç aramayın. Gerçek güç içinizdedir ve Kalbinizde bulunur. Bu, Aslan Kalbin Gerçek Bilgeliğidir.

Dünyanızı ve “Övünç Kaynağınızı” (Ruh Ailesi) koruyun, çünkü onlar Yaratıcıdan size verilen Sevginin değerli armağanlarıdır. Siz Dünya adı verilen Tek Yuvaya ve hepinizin birbirinize bağlı olduğunuz Dünyada Yaşamın tek Ailesine sahipsiniz. Bunu onurlandırın ve Kim Olduğunuzu ve Dünyadaki Ruh tezahürünüzü onurlandırın. “Kabilenizi” ve Tüm Var Olana bağlantınızı onurlandırın.

Hiç kimsenin sizi Büyük Hayat Ağacındaki haklı yeriniz olan şeyden ayırmasına izin vermeyin, çünkü bu ağaçtan bilgelik, yaratıcılık ve hayatın kendisi akar. Hiçbir şey Ruhunuzu Büyük Hayat Ağacından daha iyi besleyemez.

Size bir nedenle hayat verilir.

Buradaki zamanınız değerlidir, Sevgili Birlikte – Yaratıcılar.

Dünyanın Harika Şarkısını yaratmak için Tüm Yaşam ile bir araya gelin

Çünkü bitirdiğiniz zaman, bir kez daha Yıldızlara geri döneceksiniz.

Ben Alpha Leonis’ten Star Lioness Leia’yım.

(Çeviri: Saffet Güler)

Kova Kapısı ve Aslan Kalbin Yolu hakkında daha fazla şey öğrenmek istiyorsanız, aynı zamanda 31 Ocak’taki Tutulma için hazırlanmakta yoldaş yolcuların küresel grubuna katılmak istiyorsanız, lütfen online “Kova Kapısı 2018” webinar serimize katılın.

http://www.starchildglobal.com/channels-and-articles/the-aquarius-gate-0f-2018-and-accessing-the-path-of-the-lion-heart/