BM MİKAİL: Mayıs/Haziran 2012: Işık Konseyleri ve Çokboyutlu Dünyanın Ortaya Çıkışı

Yazdır Yazdır 

IŞIK KONSEYLERİ VE ÇOK BOYUTLU YENİ DÜNYANIN ORTAYA ÇIKIŞI

Yeni Dünya Enerjileri Mayıs 2012

Başmelek Mikail ~ Celia Fenn kanalıyla

Sevgili Işık Ailesi, bu zamanda sizlerle Güzel ve Sevgili Dünyanızda gerçekleşen geçişler ve değişimler hakkında tekrar iletişim kurabilmek bize büyük Sevinç veriyor. Aslında, Dünyanızda bir çok değişimler görüyorsunuz ve bunların bazılarının zor ve rahatsız edici olduğu görülüyor, ama her şeyin Yeni Dünyanın İlahi Planına göre ortaya çıktığını bilmenizi ve kutlamanızı istiyoruz.

Sizler 2012 Işık Portalına yaklaşırken, Galaktik Merkeze hizalanırken Yeni Dünyanın Çok Boyutlu Enerjilerine tam olarak getiriliyorsunuz ve sonraki Evrim döngüsünde Dünyayı yönlendirecek Yeni Yapılar ortaya çıkıyor.

2013’ten itibaren, Dünyaya Zaman ve Uzaydaki yolculuğunda “Yeni Dünyanın Büyükler Konseyi”ni ve “Yeni Dünyanın Dünya Koruyucu Konseyi”ni oluşturacak olan Uyanmış ve Yükselmiş Varlıkların iki kurulu tarafından rehberlik edilecek. O zamanda, Dünya gerçekte olduğu Mavi Yıldız veya Mavi Su Yıldızı olarak ve Ateş Yıldızı Solaris’in partneri olarak tamamen kabul edilecek. Bu değişimler size Dünyanızın yeni algısını ve Güneş Sistemi ve Galaksideki rolünüzü getirecek.

Bu zamanda, bu iki yeni yapı, Büyükler Konseyi ve Dünya Koruyucu Konseyi oluşturulma sürecindedir ve bireyler Mavi Su Yıldızının vatandaşları ve Güneş ve Galaktik Konseylerdeki Işık Varlıkları ile birlikte – yaratıcılar olarak yeni sorumluluklarını üstlenmeleri için eğitiliyor, Güneş ve Galaktik Konseyler Altın Gül Galaksisinin oluşumunu ve onun İlahi Bilincin Sevgi ve Şefkatte Kozmik Evrimindeki gelecek rolünü yönlendiriyorlar.

Büyükler Konseyi

Bu kurul yaşları, bilgelikleri ve Dünya Gezegenindeki deneyimlerinin erdemiyle Konseye katılmak için davet edilen Bilge Büyüklerden oluşacak. Bunlar Ruh tarafından çağırılacaklar ve Dünya Koruyucu Konsey ve Yüksek Konseyler ile İçsel Planlarda çalışacaklar.

Onların rolü ve fonksiyonu danışmanlar kurulu olmaktır ve bilgelikleri ve bilgilerine epeyce saygı gösterilecek. Yerli insanlar Büyüklerin bilgeliğini onurlandırma şekillerinde daha fazla deneyime sahip olmalarına rağmen, onlar sadece yerli ırklardan değil, Dünyanın tüm insanlarından gelecekler.

Sevgili Işık Ailesi, aranızda genellikle 60 yaşın ötesinde, kendilerini Büyükler, Büyükanneler ve Büyükbabalar olarak onurlandırmaya ve bu şekilde Dünyaya hizmet etmeye çağırıldıklarını hisseden birçoklarınız vardır. Sizler bilgeliğiniz ve deneyiminiz ile ve Dünyaya, onun yükselişine ve dönüşümüne ve onun yeni yoluna yıllardır hizmetinizle yolu ışıklandıracak olanlarsınız. Burada Yüksek Alemlerde, sizinle çalışmak ve Yeni Dünya’ya giden yolunuzu onurlandırmak için hazır bekliyoruz.

Dünya Koruyucu Konseyi

Sevgililer, Dünya Yıldızının gelecek Evriminin ana sorumluluğu, Dünya Koruyucu Konseyinin parçası olmaya çağırılacak olanlarda bulunmaktadır. Önceleri, onlar bunu Kalplerinde ve Ruhlarında bilseler de, bunların kim olduklarını bilmeyeceksiniz. Onların melekleri ve yüksek benlikleri Dünyayı ve onun geleceğini onurlandırmak için yürümeleri gereken yolu onlara fısıldayacaklar.

Bunlar Sevgi, Şefkat ve Bilgelik ile dolu, tamamen uyanmış varlıklar olacak. Bazıları cesur ve yürekli, diğerleri daha çok destekleyici ve iyileştirici olacaklar. Bazıları Gezegeni gözeten Spiritüel Savaşçılar olacaklar, bazıları bir çok insana dönüşürken ve yükselirken Öğretmenler ve Rehberler olacaklar.

Sevgili Aile, şimdi bile birçoğunuz ya bu iki Konseyin parçası olmaya ya da onlarla çalışmaya ve bir şekilde onları temsil etmeye çağırıldığınızı işitiyorsunuz.

Konsey Üyeleri olanlar veya Işık Temsilcileri olarak Konseyleri temsil etmek için seçilenler, 2012 Portal Geçişinden sonra Yeni Dünya Işığın Güneş ve Galaktik Konseylerinin tam yetkili üyesi olduğu zaman Dünyaya rehberlik etme büyük sorumluluğunu üstlenecekler. Onlar Kozmik Ortaya Çıkışı yönlendiren İlahi Yaratıcı Zeka ve İlahi İrade ile uyumlu olarak Solaris Sisteminin ve Altın Gül Galaksisinin gelecekteki rotalarının tartışılacağı Büyük Konsey Toplantılarında Dünyayı temsil edecekler.

Sevgililer, bu büyük onur olacak ve yaşamlarını bu an için “eğitimde” geçirmiş olan birçoklarınız var!

Solaris Güneş Konseyi

Güneş adını verdiğiniz o Varlık ve Gövde şimdi Solaris olarak biliniyor ve Solar Konsey burada Büyük Solar Konsey Salonunda yerleşiktir.

Burası Solaris sistemi içindeki Işığın tüm “gezegenleri” ve Gövdelerinden gelen temsilcilerin Galaktik sistem içindeki ortak rotalarını belirlemek için bir araya geldikleri yerdir. Büyükler Konseyi ve Dünya Koruyucu Konseyi ile çalışanlarınıza da Yeni Dünyadan gelen temsilciler olarak Solaris Güneş Konseyinin üyeleri ile çalışma fırsatı verilecek. Sevgililer, burada İnsan Formundaki çok boyutlu Işık Varlıklar olarak ustalıklarınıza ve yeteneklerinize gerçekten gereksinim duyacaksınız. Konseye delegeler olarak bireysel olarak veya Grup Merkaba formlarında Güneş Konseyi ile buluşmak için götürüleceksiniz, Dünyanızın insanların bu tür çalışma için hazır oldukları bazı yerlerinde bu önceden gerçekleşiyor.

Solar Varlıklar ve Solar Melekler bu Yeniden Bağlantıyı karşılamak ve Güneş Konseyi ile çalışmayı üstlenenlerinizi onurlandırmak için hazır bekliyorlar. Gelecek zamanlarda, bu Konseyin temsilcileri sizinle birlikte çalışırken onlara aşina olacaksınız. Güneş Sistemindeki farklı gezegenlerin Dünya ile nasıl ilişkili olduğunu ve Solaris sisteminin enerjilerini belirlemek için Dünya Yıldızı ile nasıl çalıştıklarını daha açık anlayacaksınız.

Galaktik Konsey

Sevgililer, sonraki seviyede, birçoğunuz Büyük Merkezi Galaktik Konsey Meclisi’ndeki Galaktik Konsey ile çalışmaya devam edeceksiniz. Burada Altın Gül Galaksisindeki tüm Yıldız Sistemlerinden gelen temsilciler ve delegeler, Kozmik Tezahürün sonsuz yolcuğunda rotalarını ve Galaksinin rotasını belirlemek için bir araya gelirler.

Bu çalışmaya çağırıldığınızı hissedenler, Dünya Koruyucu Konseyinin parçası olarak eğitileceksiniz ve Galaktik Konsey ve Galaktik Konsey Binasında çalışan Işık Varlıklar ile çalışmaya başlamadan önce Solaris Konseyinde deneyim kazanacaksınız. Konsey Binasını ziyaret eden ve bu Konseyde ortaya çıkmakta olan Çok Boyutlu Dünyayı temsil eden bireyler ve Grup Merkabası delegeleri vardır.

Sevgili Işık Ailesi, bu seviyede Yeni Dünya İlahi Yaratıcı Zeka ve Sevginin Kozmik titreşimlerine tam olarak uyumlanacak ve Galaksi Zaman ve Uzay boyunca kendi Yolculuğunda ilerlerken inşa edilecek olan Işık, Sevgi ve Şefkat frekanslarını belirlemede Galaksiye katılacak.

Bunlar Dünyanız için heyecan verici gelişmeler. Birçoğunuz daha fazla olumlu değişimi arzulayarak, Dünyadaki siyasi ve ekonomik gelişmelerin dışında olduğunuzu hissettiniz. Bu yeni bağlantılar ile, Dünya Zamanın Yeni Döngüsünün yaratıcı frekanslarına uyumlanacak ve Bolluk ve Barışın geleceği Dünya Koruyucu Konseyi ve Büyükler Konseyinin çabalarıyla tezahür etmeye başlayacak. Hükümetleriniz ve otoriteleriniz, Büyük Işık Konseylerine bağlanma yetenekleriyle ve Yeni Dünyanın insanlarının Seçimlerine ve Arzularına uygun olarak Dünyada İlahi İradenin tezahür etmesi için yaratıcı enerjiyi yönlendirme ve kanal olma yetenekleriyle, Dünyanın gelecek rotasını belirleyecek olan Konseylerin “yönlendirmesini” hissetmeye başlayacaklar.

Bu, Dünyadaki insanların yaşamlarında minimum aksama ile kademeli bir süreçtir ve tamamen tezahür etmesi beş – on yıl alacaktır. 2017’ye kadar Dünyada büyük değişimler hissedeceksiniz ve 2022’ye kadar Dünya Koruyucu Konseyi ve Büyükler Konseyi İlahi İrade ve İlahi Yaratıcı Zekaya uygun olarak Dünyanın rotasını tam olarak belirliyor olacak.

Sevgili Işık Ailesi, 1970’lerin İlk Dalga İndigo Çocuklarının çoğu, Evriminizin sonraki aşamasında Işığın Büyükleri ile birlikte liderler olacaklar. Onlar bu geçiş için doğdular ve beklenen şeyi kendi içlerinde biliyorlar. Birçoğunuz geçen yıl, işinizin ve amacınızın bir aşamasını tamamlamış olduğunuzu ve yeni bir şeylere geçme zamanı olduğunu hissedeceksiniz, henüz bunun ne olacağını bilmeseniz bile. Birçoğunuz için bu, Işık Konseylerine bağlanmak ve Yeni Dünya için yeni Işık yapıları yaratmak için onlarla çalışmak olacak.

Mayıs ve Haziran 2012’de Enerjiler

Dünya bu derin ve heyecan verici değişimlere hazırlanırken, Mayıs ve Haziran aylarında bazı enerjisel hizalanmalar da olacak, bu hizalanmalar Dünyanın bu yıl gerçekleşen büyük hizalanma ve bağlantıya hazırlanmasına yardımcı olacak.

20 Mayısta halkalı Güneş Tutulması olacak, bu tutulmada Solaris Işık Konseyi ile Bağlantının Solar Işık Kodları Dünya’ya aktarılacak, bu birçok insanın Solaris Güneşine bağlantılarına ve onun Galaksi ve Güneş Sistemi içinde Dünyanın Evrimindeki ve Gelişimindeki rolüne uyanmalarını sağlayacak.

Bu Güneş Tutulması İkizlerdeki Yeni Ay zamanında olacak, Yay burcundaki Galaktik Merkezin zıttı. İkizler/Yay kombinasyonu her zaman Galaktik ve Kozmik enerjiler ile Spiritüel Bağlantıyı ve bu zamanda Büyük Geçişin “teması” olan kutuplulukların Birliğe birleşmesini vurgular.

Sonra, 4 Haziran’da, Galaktik Merkeze yaklaşan Yaydaki Dolunay ile Kısmi Ay Tutulması olacak. Bu zamanda, Galaktik Konsey Bağlantısı için Işık Kodları Dünyaya aktarılacak ve işleri Konseye bağlanmak ve Konsey ile birlikte çalışmak olanları uyandıracak.

Daha sonra, 6 Haziran’da Venüs Transitini veya 2004’teki ilk Transite bağlanan ikinci Venüs Transitini deneyimleyeceksiniz. Bu zamanda, uyanmış olanlarda ve kalpleri bu enerjiyi almak için açık olanlarda Sevgi enerjisinin tam uyanışını ve ifadesini sağlamak için, Solaris’teki Güneş Konseyi Yeni Dünya Kalp Izgaralarına Güzellik ve Uyumun Venüs Işık Kodlarını aktarmak için çalışıyor olacak.

Sevgililer, bu zamanda Yeni Dünyanın Frekanslarının, Sevgi ve Şefkatin Habercileri ve Elçileri olacaksınız. Ayrıca bu zamanda, Melek Alemleri ve Yükselmiş Işık Üstatları sizinle birlikte çalışacak ve Dünya 2012 Portalına ve Işığın Güneş ve Galaktik Konseylerinin bir parçası olarak kendi Kaderine doğru ilerlerken, özellikle Yunus Üstatlar ve Melekler Dünya Frekans Armoniğinin gerekli olacak olan Yüksek Titreşimli Yola “uyumlanması” için çalışacaklar.

Meditasyonlarınızda ve Seremonilerinizde bu zamanı onurlandırmanızı istiyoruz, çünkü bu zaman, Dünyanın Kozmik Mirasına ve Kaderine tam olarak Yeniden Bağlandığı an olarak gelecek zamanlarda hatırlanacak!

© 2012-13 Celia Fenn and Starchild Global

www.starchildglobal.com

(Çeviri: Saffet Güler)