BM MİKAİL: SAF SEVGİNİN TİTREŞİMLERİ TÜM NEGATİFLİĞİ YENER

Yazdır Yazdır 

SAF SEVGİNİN TİTREŞİMLERİ TÜM NEGATİFLİĞİ YENER

Başmelek Mikail’den Otistik/İndigo/Kristal/Altın Çocuklara Mesaj

Ronna Herman kanalıyla

Enerji direnç veya sürtünme kalıpları yerine, çekimin frekans kalıpları ile üretilir. Düşüncelerin/sözcüklerin/duyguların fiziksel bedende yararlı veya zararlı etkileri vardır ve aynı zamanda aura alanınızda ve ötesinde belirli frekansların bandını yaratır ve dolayısıyla fiziksel plandaki realiteniz yaratılır. Evrenin yasaları her zaman yarattığınız şeyi deneyimlemek zorunda olduğunu ifade eder. HER TARAFINIZA SEVGİNİN SAF FREKANSLARINI YAYDIĞINIZ ZAMAN, NEGATİF KUVVETLER SİZİ ETKİLEMEZ.

Sevgililer, Yaşam Nehrinin bir kolu, Yaradılışın İlahi Gücünün bir kanalı olmalısınız. Kutsal Kalbinize Adamantine Parçacıklarının akışını durdurduğunuz zaman, hemen durağanlık başlar. Işığın Nöbetçisi olduğunuz zaman, Ruhun ışıltısıyla aydınlanırken, auranız ışıldar ve büyür. Sizin, evinizin, mahallenizin, ilçenizin, şehrinizin ve ülkenizin aura alanı vardır, bu aura parlak veya soluk olabilir. Her ülkenin kalbi ve ruhu diriltilmelidir. Birlik bilinci kaybolduğu zaman, ülkenin spiritüel yaşam gücü azalmaya başlar. Hatırlayın, var olan her şeyin aurası vardır. Yaratıcının kutsallığı ve muhteşem gücü her şeydedir!

Çoğu ruh spiritüel olarak iflas etmiştir, çünkü ya Yaşam/Işığın Adamantine Parçacıklarının kendi paylarına düşen kısmını tüketmişlerdir ve üçüncü/dördüncü boyut dünyasının düşük frekanslarına batmışlardır, artık kozmik Yaşam nehrine ulaşamıyorlar ve Yaratıcının tam spektrum Işığını çekemiyorlar. Veya, erken çocukluktan bu yana, kendi Kutsal Kalplerinde saklanan Adamantine Parçacıklarının kendi paylarını tutuşturmak için uyumlu frekans kalıplarının gerekli seviyesine elde edememişlerdir. Maalesef, bir çok sevgili ruh Yaratıcı Işığın daha büyük kısmını kendileriyle birlikte ölüme götürüyorlar. Bunlar sevgisiz hisseden ve umutsuzluk duygusu, kendinden nefret ve aşağılık hisleriyle yaratılan izolasyon ya da şiddet ve ıstırap dolu bir hayata yol açan işkence görmüş ruhlardır. Çoğu zaman nefretlerini ve hayal kırıklıklarını dışa odaklarlar, başarısızlıkları ve kaderleri için başkalarını suçlarlar, kendi acı ve ıstıraplarının kaynağı olduklarının farkına varmazlar. Bu değerli ruhların çoğu Gölge ve Işığın düşük spektrumları adı verilebilecek olan şeye gelmeyi seçer. Ruh seviyesinde, deneyimleyecekleri yaşam dramasına gelmeyi seçtiler, çünkü geçmişten gelen belirli dengesiz frekans kalıplarını yenmeyi dilediler. Ancak, çoğu zaman seçtikleri yol çok fazla meydan okuyucu idi ve bir çok başarısız yaşamların negatif kalıplarına geri düştüler. En az seçme özgürlüğüne sahip olanlar takıntı, bağımlılıklar ve bilinçsiz güdüler ile savruldular. Düzeltilmesi çok zor olan geçmiş negatif etkiler tarafından kontrol ediliyorlar. Hatırlayın sevgili kalpler, kendinizden başka kimse tarafından yargılanmıyorsunuz ve geçmiş ihlallerinizi yenmeniz için size her zaman fırsat verilir. Kendini bağışlama geçmişi iyileştirmede ve “içinizdeki güce” yeniden bağlanmada ilk adımdır.

Bu katı yürekli ve umursamaz görünebilir; ama Kendinin üstadı artık uyum içinde olmadığı insanlarla ilişkiyi kademeli şekilde sona erdirir. Yargılama olmamalı, sadece kademeli salıverme ve geri çekilme veya herhangi eklenmiş enerji kordonlarının kesilmesi olmalıdır. İlişkiyi bitiren genellikle diğer kişidir, çünkü artık aydınlanmış insandan gereksinim duydukları ‘duygusal enerjiyi’ alamazlar.

Bir çok yalnız Ruh, Ruh eşlerini arıyor ve daha fazla ruh içlerindeki belirli uyum seviyesine eriştikçe, bu tüm dünyada gerçekleşiyor. Milyonlarcanız için bu, Ruhunuzun kendi ayrılık yolculuğunun en uzak noktasına eriştiği zamandır ve şimdi ‘Yeniden Birleşme ve Bütünleşme’ yolculuğunun ortasındasınız. Ruhunuz bilincinize yavaşça sızan İlahi hoşnutsuzluk ile kademeli şekilde aşılanmaktadır ve egoyu terbiye etmek ve Ruha, ÜstRuha ve daha büyük Benliğinizin çoklu fasetlerine yeniden bağlanmak için içe döndünüz. Şimdi Ruh ailenizin bir çok fasedine, Yüksek Benliğinize ve Tanrısal Işınınıza (BEN’İM Varlığınıza) bağlanma potansiyeline sahipsiniz.

Diğer taraftan, bir çok Ruh eşi benzer ruh titreşim kalıbına sahiptir, ama benzer fiziksel aura frekanslarına sahip olmaları gerekmez. Ruh frekansları fiziksel frekans kalıplarından daha kuvvetlidir ve duygusal bir halde olduğunuz zaman daha baskındır. Eğer parlaklık yeterince kuvvetli ise, Ruhun güzelliği ışıldar; ama, uzun süreli, tatmin edici bir ilişki yaratmak için birbirleriyle uyum içinde olmayan fiziksel, duygusal ve zihinsel özellikleri yenecek kadar kuvvetli olmayabilir. Özellikle kendinin üstatlığı için çabaladığınız ve içinizde ve dışınızda sürekli, dönüştürücü değişimlere yol açan ‘kendini tanıma’ sürecindeyseniz, fiziksel ilişkiler dünyasal planda zordur.

Bu soru çok sayıda sevgili ruh tarafından soruldu ve hepinizin bunu anlamanızın önemli olduğunu hissediyoruz, çoğu durumda her şey göründüğü gibi değildir ve içsel rehberlik ve bu zamanların bazı ‘trendlerine ve semptomlarına’ pozitif çözümler aramanız önemlidir. Bu nedenle, bu açık mektubu geleceğin umudu olan tüm güzel çocuklara ve onların anne babalarına yazıyoruz. SORU: Gittikçe çok fazla sayıda çocuğa otistik ve diğer muammalı sağlık problemleri teşhisi konuyor. Bunun spesifik bir amacı var mı, bazı nedenlerden dolayı cezalandırılıyor muyuz?

Sevgili Işık Çocukları, böyle bilge, yaşlı ruhların bu kadar küçük insan bedenlerine sığmasının kolay olmadığını biliyoruz. Birçoğunuz Ruhsal benliğinizi fiziksel bedeninizde tam olarak demirlemediniz. Şu andaki dünyasal ortamın yoğunluğuna ayarlanmak zaman alır; bu nedenle, fiziksel varoluşun baskılarına ayarlanmayı öğrendikçe, Yüksek Benliğinizin daha da fazlasını kademeli olarak bütünleştireceksiniz. Ne siz ne de anne babalarınız cezalandırılıyorsunuz, tam tersine. Aileniz sizin varlığınızla kutsanıyor ve kutsanacak ve ruhsal seviyede bu önemli görevde size yardımcı olmayı kabul ettiler. Zaman geçtikçe ve kim olduğunuzu daha fazla hatırladıkça, bu büyük değişim zamanlarında ruh ailenize ve derinden sevdiğiniz herkese yardımcı olmak için bu zamanda Dünyaya geri dönmeyi kabul ettiğinizi kavrayacaksınız (dünya planına geri dönmeye gereksiniminiz olmasa bile). Bu büyük değişim zamanları sırasında Dünyaya ve insanlığa armağan edilen çok özel Işık enerjisini demirlemek için bu zamanda gelmeyi kabul ettiniz.

Bu mesaj sizin için olduğu kadar anne babanız içindir. Unutkanlık perdesi bilincinize tam olarak çekilmediği için, geçmiş yaşamlardan gelen bir çok şeyi hatırlayacaksınız, bu kafanızı karıştırabilir ve olağandışı yeteneklere sahip olursunuz. Her şeyden önce, sevgiye ve anlayışa gereksinimiz var, ama yaşamınızda kuvvetli şekilde çizilmiş sınırlara ve yapıya da gereksiniminiz var. Aileniz başkalarına saygı duymanızı öğrettikleri gibi, size saygıyla davranmalıdır. Her zaman gerçeğe ve mantığa değer vereceksiniz, bu tehditler veya kısıtlamalardan çok daha fazlasını başaracak. Erken okul yıllarınız sırasında ikiyüzlülükten tiksineceksiniz ve belki başkaldıracaksınız, çünkü yarı gerçeklerin ve adil olmayan kuralların sosyal yapısına uymayacaksınız. Eskiye direnmeyerek, ama yeni, daha iyi bir yol göstererek daha iyi değişimleri getirmeye yardımcı olabilmenizi öğretmek anne ve babanıza bağlı.

Size benzeyen bir çoklarının Dünyada çok fazla enkarnasyonu yok; bundan dolayı, fiziksel bedene ve dünyasal ortama çok iyi ayarlanmadınız. Çok hassas bir doğanız var ve aynı zamanda çoğu insandan daha fazla içgörüye sahipsiniz, bu nedenle karşılaştığınız ikiyüzlülük ve gerçeğin çarpıtılmasını anlamıyorsunuz. Başkalarını yargılamayın, ama içsel bilişinizin size rehberlik yapmasına izin verin, yanlış yola girmezsiniz. Çok güçlüsünüz sevgililer ve bir çok muhteşem şeyler yaratma kapasitesine ve etrafınızdakilere çok fazla neşe getirme yeteneğine sahipsiniz. Aşağıya doğru giden yolu seçerseniz, çok fazla yıkım ve üzüntünün nedeni olabilirsiniz.

İçinizde, geliştirmeyi ve en yüksek potansiyellerinde kullanmayı öğrenmeniz gereken enerjiler var. Anne babalarınızın Işık Piramidinize girmeyi ve oradayken, şifa enerjilerinin bedeninize yumuşakça aktığını görmenizi öğretmesini öneriyoruz. Bu enerjileri kendinize ve dünyaya uygun şekilde yönlendirmeyi öğrenirken, Yüksek Benliğinizden bu enerjileri taşımanıza ve kontrol etmenize yardımcı olmasını isteyin. Verdiğimiz sesli harfleri ve tonlamaları kullanmakla başlayın, sizin için elde edilebilir olan güçlü enerjileri bütünleştirmede yardımcı olmak için doğru zamanda uygun tonların geldiğini görürsünüz.

Görüyorsunuz, değerliler, sizler gelecekteki insanlığın prototiplerisiniz, çünkü gelmekte olan yeni Altın Kök Irkın öncüleri arasındasınız. Beyin yapınızda çok fazla muhteşem yetenek ve çok fazla bilgelik sakladınız. Bazı insanlar Dünya zamanının son yüzyılının ortalarından bu yana doğmakta olan bu insanlara İndigo Çocuklar, Kristal Varlıklar veya Altın Çocuklar adını veriyor. Sizler, büyüklerinize ve insanlığa uyanmış ve sürece başlamış olan cesur insanlar tarafından hazırlanmakta olan yolun, doğru yol olduğunu göstermek için Dünyaya gelmeyi kabul eden çok bilge yaşlı ruhlarsınız.

Geçmişte olduğu gibi topluma çok iyi uymayabilirsiniz, ama bu tam da yapmak için geldiğiniz şeydir: dünyasal ortamınızı ayarlamak ve bilgelik kazandıkça, sizin gibi tüm diğer cesur ruhların faydalanacağı değişimleri yapmaya yardımcı olmak. Farklı olduğunuzu veya bir şekilde etrafınızdakilerden yukarıda olduğunuzu düşünerek kendinizi ayırmayın. Bu hata olur, çünkü en büyük sınavlarınızdan biri kim olduğunuzu kabul etmek ve bir örnek olabilmeniz ve size benzeyen başkalarına yardım edebilmeniz için, içinizdeki uyumsuz enerjileri sessizce dengelemeye ve uyumlamaya devam etmektir.

Yetişkinliğe büyürken, ilk ve son olarak dönüştürülebilmesi ve dengelenebilmesi için, içinizin derinliklerinden bilinçli farkındalığınıza yükselecek olan çekirdek sorunlar olacak. Empatik bir doğanız var ve diğer insanların aura alanlarından gelen dengesiz enerjilerin aura alanınıza nüfuz etmesine izin vermemeyi öğrenmelisiniz, bu rahatsızlık ve stres yaratır. Anne babalarınızdan size, sizi sarmalayan, başınızın üzerine ve ayaklarınızın altına erişen altın bir Işık küresini nasıl gözünüzde canlandıracağınızı öğretmelerini istiyoruz. Sevgi/Işığın yüksek titreşimleri bu koruma küresine nüfuz edebilir, ama eğer sadece Tanrı – bilinci titreşimlerinin aura alanınıza girmesine izin verdiğiniz niyetinizi ifade ederseniz, düşük titreşimden olan hiç bir şey sizi etkileyemez.

Sevgili kalpler, dört melek yardımcınız onları çağırmanızı bekliyor. Sadece isteyin, size yanıt verirler. İsimlerini sorun, onlarla yakın bir ilişki başlatın. Onların nasıl hizmet etmelerini isterdiniz? Onlara talimatlar verin, her zaman en yüksek hayrı isteyin, çünkü bu onların yardımlarının tek koşuludur. Size rehberlik yaparlar, sizi korurlar; size ilham verirler ve amaçlarınızı elde etmenize yardım ederler. Tek yapmanız gereken niyetinizde net olmaktır, herkesin en yüksek hayrı için isteyin ve sonra hayallerinizi gerçekleştirmek için ihtiyacınız olan eylemi yaparken kalbinizin dürtüklemelerini izleyin. Enkarne olmadan önce, taşıyabileceğiniz en yüksek Yaratıcı Işık miktarını getirmeye söz verdiniz, ki bu, bu hayata özel armağanlar, ama aynı zamanda büyük sorumluluk taşıyarak geldiğiniz anlamına geliyor. Nazik sözcüklerle konuşmayı öğrenin, çünkü sözcükler derinden yaralayabilir. İçinizdeki küçük berrak sesi dinlemeyi öğrenin, çünkü sizinle bu şekilde iletişim kuruyoruz. Eyleme geçmeden önce düşünün; eğer bir şey hakkında üzgün veya rahatsız hissediyorsanız, bu onun en iyi yol olmadığı anlamına gelir. Eğer yaptığınız şey kendinize ve başkalarına neşe getiriyorsa, o zaman Ruhsal benliğiniz ile uyum içinde olduğunu bilin. Sizler yeni ortaya çıkmakta olan spiritüel/insan Varlıklarını barış, uyum, neşe ve herkes için bolluk dünyasına götürecek olan cesur olanlarsınız. Rehberlik yapmak ve sizi korumak için yanınızda olduğumuzu ve ölçünün ötesinde sevildiğinizi bilin. Bizi çağırın, sadece bir düşünce uzaklığındayız ve her zaman yanıt veririz. Ben Başmelek Mikail’im.

(Çeviri: Saffet Güler)

Ronna Herman kanalıyla aktarılmıştır http://www.ronnastar.com/ * Serbestçe kopyalayın ve paylaşın. Ancak, bu makalenin evrensel telif hakkına Başmelek Mikail adına sahip çıkıyorum. BAŞMELEK MİKAİL’İN MESAJLARINI WEBSİTEMİZDE ARMAĞAN OLARAK SUNUYORUZ; ANCAK, TÜM DÜNYAYA GÖNDERDİĞİMİZ ÜCRETSİZ SEVGİ PAKETLERİNİ GÖNDERMEK VE İŞLETME MASRAFLARINI KARŞILAMAYA YARDIMCI OLMAK İÇİN BAĞIŞLARINIZA MİNNETTAR OLURUZ.