BM MİKAİL: TANRIÇANIN DÖNÜŞÜ * CENNETSEL ANNEMİZ

Yazdır Yazdır 

BAŞMELEK MİKAİL’DEN BİLGELİK ÖĞRETİLERİ * ARALIK 2019

RONNA * KUTSAL KABİLE

**TANRIÇANIN DÖNÜŞÜ * CENNETSEL ANNEMİZ **

Sevgili üstatlar, muhteşem bir zaman geldi, uzun zamandır beklediğimiz bir zaman. Evet, sizler onun ne olduğunu bilmiyor olsanız da, sizler de bu kutsanmış olayın gelişini beklediniz. Binlerce yıldır Baba olarak odak Tanrıya idi ve sizler onun baskın erdemlerini ve niteliklerini bedenlemeyi aradınız: güç, irade, bilgelik, hakikat ve yüreklilik. Şimdi Tanrıçanın, Anne Tanrınızın bu Alt-Evrende sevgisinin, şefkatinin, yaratıcılığının ve bilgeliğinin bolluğunu yaymasının zamanı. Bu müthiş armağan ile Yaradılışın her Fasedine dokunuluyor ve etkileniyor.

Annenizin rahminin beşik sıcaklığından dünyaya geldiğiniz gibi, hepimiz İlahi Anne Tanrımızın rahminden Ruh olarak ortaya çıktık. Baba Tanrımızın İlahi Zihin Özünden yaradılışın Beyaz Ateş Tohum Atomları geldi, ki bu Anne Tanrımızın Varlığının kalp merkezine/özüne- Kozmik Rahim – yayınıyordu. Sonra onların birleşik arzusu ile, bizler bireyselleşmiş bilinç olarak yaratıldık – bu kadar büyük ve karmaşık çeşitliliğin spiritüel ifadeleri, bu kavrayışın ötesindedir.

Bu son geçmiş yıllarda, her KÖK IRK VE ALT – KÖK IRK DÖNEMİ sırasında kozmik bilincin Işınlarının nasıl renk değiştirdiklerini, ayrıca frekansların nasıl değiştiğini sizlere açıkladık – yeni İlahi Mavikopyaya, o zamanlarda gerekli olan şeye veya birçok Çağlar boyunca insanlığın yolculuğunun belirli dönemlerinde neyin deneyimlendiğine ve bütünleştirildiğine bağlı olarak bu ışınların ve frekansların gücünün nasıl arttığını veya azaldığını açıkladık.

Ayrıca Baba Tanrımızın ışıltısını, erdemlerini ve niteliklerini temsil eden Altın Işını ve Anne Tanrımızın yansıtıcı erdemlerini yayan Gümüş Işını işittiniz. Şimdi sizlere bu Gümüş Işının sadece Anne Tanrının muhteşem gücünün ve ışıltısının küçük bir parçası olduğunu söylüyoruz. Şu anda Dünyaya ve insanlığa dökülen yeni enerji Platin Işın, Elmas Işın ve Kristal Işın olarak adlandırılmakta, ama ona ne isim verirseniz verin, tüm Yaradılışa verilmekte olan bu mucizevi armağanın ihtişamını tanımlayamaz.

Bu, kadim insanlar tarafından “Kutsal Ruh” olarak tanımlanan, bu bir çok çağlar boyunca hasretini çektiğiniz ve aradığınız şey, Anne Tanrınızın mükemmel sevgisinin anısıdır. Kalp merkezinizde bir yer sızladı; fiziksel ifadedeki hiç bir şey veya hiç kimse tarafından doldurulamayan bir yer. O yerin Anne Tanrının koşulsuz sevgisi, şefkati, kuvveti ve saflığı ile dolup taşmasının zamanı geldi. Tek yapmanız gereken kalbinizin/Ruh odanızın – Kutsal Kalbinizin – etrafından izolasyonu uzaklaştırmak ve onun ışıltısının girmesine izin vermektir.

Sevgililer, zihinlerinizde, “Ama ben buna değer miyim?” fısıltılarını duyuyoruz. Her birinize, evet, sizler değerlisiniz, buna layıksınız diyoruz – hiç bir koşul, hiç bir istisna yok. Evet, her şeyde olduğu gibi Evrensel Yasalar burada zorunlu, titreşim frekansınız ile bu enerjinin ne kadarını bütünleştirebileceğinizi belirleyecek olan yasalar. Ama istisnasız, bu herkes için elde edilebilirdir ve en sonunda, bu sevgi iksirinin Beyaz Ateş Tohum Atomu her kalpte, Yaradılışın her köşesinde ve Fasedinde ateşlenecek. Başka türlü olamaz, çünkü o her zaman orada idi; ama, bilincin maddi planlarının yoğunluğuna daha derin battığınız her seferinde, onun ışıltısı azaldı.

Görüyorsunuz, en yükseğinden en düşüğüne, tüm seviyelerde yeniden birleşmenin zamanıdır; bundan dolayı, İlahi eril ve dişil Doğanız arasındaki denge bir kez daha elde edilinceye kadar, Anne Yaratıcının nitelikleri, veçheleri ve erdemleri bu Alt-Evrende baskın kuvvet olacak. DNA’nız İlahi sevgi, şefkat ve yaratıcılık ile, ayrıca spiritüel ebeveynlerimiz tarafından tüm duyarlı varlıklara aktarılmış olan kuvvet, güç ve yaratma iradesi ile kodlanmıştır. Bu, bir kez daha Birlik Bilincini elde etmekte çok önemli bir bileşendir.

Neden bazılarınızın stres, rahatsızlık ve belirsizlik deneyimlemekte olduğunuzu ve diğer zamanlarda içinizden ortaya çıkan büyük neşe, hayret ve beklenti duygusu denemiyimlediğinizi açıklamaya çalıştık. Bazıları buna Işık İşçisinin sendromu diyor ve bu uygun bir başlık. Yine, size ve Dünyanıza, ayrıca bu Alt-evrene ve tüm Evrene neler olduğunu kavramaya bile başlayamazsınız. DNA iplikleriniz demetinden çözülür ve aktive olurken ve beyniniz yavaşça saflaşırken ve güncellenirken mutasyon geçiriyorsunuz. Ayrıca Beşinci – Boyutsal Kutsal Üçlünüzden ayrıldığınız ve materyalizmin Dördüncü/Üçüncü alemlerinin yoğunluğuna yolculuğunuza başladığınız zamandan bu yana, zamanın yumakları boyunca ilerlerken, kozmik soyağacınıza da yeniden bağlanıyorsunuz.

Omurga sütununuzun olduğu veya olmakta olduğu Işık sütunu olduğunu tasavvur edin ve onun aşağıya Dünyanın kristalin çekirdeğine indiğini görün. Sonra o, Beşinci Boyut Kutsal Üçlünüz ile birleşinceye kadar taç çakranızdan dışarı uzanırken, hissettiğiniz genişleme duygusunu gözleyin. Şimdi Işık sütununuzdan yatay olarak yansıyan diğer daha küçük ışın demetlerini gözünüzde canlandırın, bunlar fiziksel bedenlenmede bireysel Ruhlara temas ediyor ve birleşiyor – Ruh/Yıldız aileniz burada Dünyada sizinle. Bu enerji yansımaları geçmişte, Üçüncü Boyutsal ifadede diğerlerine uzattığınız yansımalar ile aynı değil. O yansımalar, kontrol etmeye, sahiplenmeye veya enerji hortumlamaya niyet edilmiş olan bağlar idi. Şimdi yansıttığınız Işığın Işınları koşulsuz sevginin ve birliğin erdemlerini taşıyor.

Bir parçanız olan ve sahiplendiğiniz ışıltı olan yansıttığınız enerji Işınlarını izleyin, bu Işınlar yüksek alemlerdeki Ruh aileniz ile, ayrıca üstatlar, melek Varlıklar ve büyük yakınlık duyduklarınız ile birleşiyor. Evet, ışık demetinizin benim enerjime ve diğer sevgili başmeleklerin enerjilerine, ayrıca bildiğiniz ve tanıdığınız ve hatta bazı hatırlamadığınız byük Varlıkların enerjilerine bağlandığını ve birleştiğini görün. Bu Alt-Evrende, tam bilinçte Baba/Anne Tanrımızın kalp merkezine birleşmeye hazır olacağınız zaman gelecek. Bu çok uzak gelecekte gerçekleşecek, ama sizi temin ederiz, bu gerçekleşecek. Şimdilik Işığın çokboyutlu Varlıkları olmakta olduğunuz fikrine alışmanıza izin verin.

Özünüzü, olduğunuz eşsiz Varlığı yüksek içsel Boyutların alemlerine ve güneş sistemine ve galaksiye yansıtıyorsunuz. Yuvaya doğru kendi bireysel yolunuzu izliyorsunuz – geçmişten ihtişamlı geleceğinize geri yolculuk.

Sevgililer, herhangi biri gelmekte olan veya kehanet edilen bir olay hakkında negatif şekilde konuştuğu zaman, neden onlara başka bir bakış açısı, başka bir olasılık veya olası gelecek vermiyorsunuz? Işığa bu geçişi neşe, kolaylık ve inayet ile deneyimleyebilmeniz için, onlardan en yüksek sonucu tezahür ettirmemize yardım etmelerini isteyin. Bu altın fırsatlar zamanıdır – size sunulan armağanları kaçırmayın. Sizler Işığa genişlerken ve Anne/Baba Tanrımızın sevgili çocuğu olarak haklı yerinizi sahiplenirken, sizinle olduğumu bilin. Ben Başmelek Mikail’im.

BAŞMELEK MİKAİL ** RONNA / KUTSAL KABİLE

İLAHİ ANNEYE VE IŞIĞIN LEYDİLERİNE ONAYLAMALAR ©

KİŞİSEL IŞIK PİRAMİDİNİZDE İKEN, SIK SIK İLAHİ ANNEYİ VE ONUN IŞIK LEYDİLERİNİ ÇAĞIRMANIZI VE ONLAR İLE BÜTÜNLEŞMENİZİ ÖNERİYORUZ. AŞAĞIDAKİ ONAYLAMALARI TEKRARLAYABİLİRSİNİZ VEYA KENDİ ONAYLAMALARINIZI YARATABİLİRSİNİZ. IŞIĞIN LEYDİLERİNİN HER BİRİNE BİR HAFTA BOYUNCA YOĞUNLAŞMANIZI ÖNERİYORUZ, BÖYLECE YARATICININ HER BİR HARİKA LEYDİ TEMSİLCİSİNİN ENERJİSİNE UYUMLANMAYA VE AYRICA TANIMAYA BAŞLAYABİLİRSİNİZ.

 SEVGİLİ İLAHİ ANNE, İlahi Özünün ihtişamı ve gücü ile dolabilmem için, Işık Piramidimde bana katılmanı ve bana kutsanmış sevgi dolu enerjini armağan etmeni istiyorum. Nezaketini ve Ruh kuvvetini bütünleştirmeyi ve sergilemeyi ve günlük yaşamımda karşılaştığım herkese senin tatlı, saf sevgini ifade etmeyi istiyorum. Saf sevginin şimdi ve ebediyen bende ışıldayabilmesi için Kutsal Kalbimin portallarını aç.

BEŞİNCİ IŞININ BAŞMELEĞİ KUTSANMIŞ LEYDİ MARY’İ ÇAĞIRIYORUM, gerçeği ve yaratıcı gücü arayışımda bana rehberlik etmesi ve bana güç vermesi için, çok büyük yakınlık hissettiğim başmelek. Ruhumda ve beyin yapımda damgalanmış olan tüm armağanlara sahip çıkıyorum ve bunları herkesin kutsanması için en yüksek formunda minnetle tezahür ettiriyorum. Başkalarının aynısını yapmalarını teşvik etmek için büyük güzelliği olan şeyleri meydana getirmek için sürekli olarak ilham alıyorum. Yaradılışın yasalarından yararlanıyorum ve hayatımı insanlığa hizmete adıyorum.

YEDİNCİ IŞININ BAŞMELEĞİ LEYDİ AMETİST’İ ÇAĞIRIYORUM, ilhamım olmasını istiyorum. Mor Dönüştürücü Alev armağanına, dönüşümün ve değişimin İlahi simya enerjisine sahip çıkıyorum. Sevgi ve şefkatin canlı örmeği olurken gücünde ve kuvvetinde yürümek anlamına gelen her şeyi sergileyen mükemmel eril ve dişil enerjinin tam bedenlenmesi olmanın zorluluğunu kabul ediyorum. ŞİMDİ ÜSTATLIĞIMA sahip çıkıyorum ve bunu ilan ediyorum!

BİRİNCİ IŞININ BAŞMELEĞİ GÜZEL LEYDİ FAİTH’İ ÇAĞIRIYORUM, bana ilham vermesini ve aydınlanmaya götüren yolda bilinmeyen topraklarda yol göstermesini istiyorum. Tanrısal Benliğim tarafından yönlendirildiğim tam inanç, güven ve bilgi içinde ilerleyeceğim ve herkesin görmesi için parıldayan bir örnek olacağım. Başkalarına cesaret ve inanç ile, imkansız olanın mümkün olduğunu göstereceğim. Böyle yapma dürtüsü hissettiğim zaman, güvenli ve emniyetli olduğu görünen şeyleri salıvermek için rahatlık bölgemden çıkmaya istekli olarak, rahatlık elde ediyorum ve anlatılmaz zenginlikler ile kutsanıyorum. Uçurumdan inebileceğimizi ve yıldızların arasında yükselebileceğimizi göstereceğim.

ADALET VE HAKİKATİN İKİNCİ IŞINININ BAŞMELEĞİ LEYDİ CONSTANCE’Yİ ÇAĞIRIYORUM, beni çağların gizli bilgeliğini bilme ve deneyimleme arzusu ile doldurmasını istiyorum. Ben gerçek bilgiyi ve bilgeliği elde ederken ve bunları yaşamımda tezahür ettirirken, yüksek gerçeğin bir örneği ve yayıcısı olabileyim, onu tüm Işık arayanlar ile paylaşabileyim. Cesareti kırılmış olanlara rahatlık vereceğim ve yenilmiş hissedenlere ilham vereceğim. Korkanlar için cesur bir örnek olacağım ve sevilmeye değer hissetmeyenler için sevgi dolu yardım vereceğim. Ruhumun dürtüklemelerini onurlandıracağım ve dinleyeceğim ve gerçeğin ve sevginin yolunu yürüyeceğim.

ÜÇÜNCÜ IŞININ BAŞMELEĞİ LEYDİ CHARİTY’İ ÇAĞIRIYORUM. Cehaleti, bağnazlığı ver adaletsizliği bilen ben, koşulsuz sevginin ve saf niyetin ışıldayan bir örneği olacağım. Her insanın kendi kutsal yolcuğunda olduğunu ve kendi derslerini kendi şekillerinde ve kendi zamanlarında öğrenmeleri gerektiğini bilerek, her zaman anlamak ve bağışlamak için gayret edeceğim. İlahi Benliğimin saflığına sahip çıkıyorum, ki herkesin görmesi için ve kendi sıcaklığında paylaşması için parlak bir şekilde ışıldasın. Bolluk armağanlarımı paylaşacağım ve düşüncelerde, eylemde ve davranışta yardımsever olacağım.

DÖRDÜNCÜ IŞININ BAŞMELEĞİ ŞEFKATLİ LEYDİ HOPE’U ÇAĞIRIYORUM. Tutumumda, konuşmamda ve eylemlerimde umudu ve ilhamı sergileyeceğim. Gereksinim duyulan yerde sevgi dolu yardım vereceğim. Umutsuzluk olan yerde nazikçe ilham ve cesaret vereceğim; Herkesin işitebilmesi için umudun sözlerini konuşacağım. Varlığımla, rahatlık getireceğim ve arkamda huzurun ve güzelliğin aurasını bırakacağım.

ALTINCI IŞININ BAŞMELEĞİ LEYDİ GRACE’İ ÇAĞIRIYORUM, beni ihtişamlı ışıltısı ile doldurmasını istiyorum. Lütfen, ben iyileştirmek, rahatlatmak ve ilham vermek için Ruhun Işığını kullanırken, kime hizmet ettiğimi bilmeleri için herkesin görmesi için beni bir ışık feneri yap. Onun ışıltısının tadını çıkaracağım ve dönüşümün tohumlarının ekilebilmesi ve uygun zamanda meyve vermesi için, öyle parlak bir sevgi aurası yaratacağım ki temas kurduğum herkes kutsanacak. Ben Sevgi dolu Işık etkimi genişletip yayarken Ruhum seviniyor.

SEVGİLİ LEYDİ ÜSTAT KWAN YİN’İ ÇAĞIRIYORUM, beni muhteşem doğasının şifa enerjisi, sevgisi ve şefkati ile doldurmasını istiyorum. Rahatlık, umut ve ilham arayan herkes için bir destekleyici olmama yardımcı ol. İyileştirici Işığın Taşıyıcısı olmama izin ver ki, bu Işıkla bedende, zihinde ve Ruhta bütünlük elde etsinler. Karşılaştığım ve hizmet ettiğim herkes denge, huzur ve uyum ile dolsun.

TANRIÇA LİBERTY’İ ÇAĞIRIYORUM, beni, en yüksek kaderimi gerçekleştirmemi engelleyen sınırlamalardan özgürleştirmesini istiyorum. İlahi Benliğimin rehberliği altında ilham alan bir birlikte yaratıcının vasfını üstleniyorum ve sürekli başarı güvencesinde ilerliyorum. Yeni, ortaya çıkmakta olan bilgeliğin ve gerçeğin bir öğretmeni olduğumu biliyorum. Ruhum böyle yapmamı yönlendirirken, gerçeğimi konuşmakta ve bilgeliğimi paylaşmakta tereddüt etmeyeyim. Bana yönlendirilen herkese nazik bir rehber olma rolünü kabul ediyorum.

DEVA VE ELEMENTAL KRALLIKLARININ SEVGİ DOLU TANRIÇASINI ÇAĞIRIYORUM, ışıldayan sevgi dolu enerjisini Yerküreye yağdırmasını, doğanın tüm elementlerini sakinleştirmesini ve yaralı Dünya Anamızı iyileştirme çabalarımızda bize katılmasını istiyorum. Yerkürenin güzelliğine ve mükemmeliğine sahip çıkmak için bir kez daha bizimle birlik içinde çalışmalarını rica ediyorum. Yerkürenin, bizim himayemize verilen hayvan, bitki ve mineral krallıklarının hizmetkarı olduğumuzu hatırlayabilelim. En düşüğünden en yükseğine Anne/Baba Tanrımızın yaratımlarının hepsini onurlandırarak, huzur ve ahenk içinde yürüyebilelim.

ONAYLAYIN: SPİRİTÜEL ZIRHIN IŞILDAYAN PELERİNİNİ GİYİYORUM VE BİRLİKTE YARATMANIN YÜKSELEN ÜSTADININ ARMAĞANLARINI VE SORUMLULUKLARINI KABUL EDİYORUM. HAYATIMI VE HER ŞEYİMİ BABA TANRIMIZIN VE ANNE TANRIÇAMIZIN – TÜM VAR OLAN’IN – İHTİŞAMINA VE DÜNYADA CENNETİN TEZAHÜRÜNE ADIYORUM. ÖYLE OLSUN! ÖYLEDİR! ÖYLE OLDU!

Sevgili dostlar: Genişlemiş bilinçli farkındalık ve Kendinin üstadı olmanın çağı olan KOVA ÇAĞINA ve Dünya ve insanlık için yeni GALAKTİK MAVİKOPYAya daha tam olarak ilerlerken, daha fazla sınav, zorluk ve fırsatlar deneyimliyoruz. Eğer son yıllarda Başmelek Mikail’in öğretilerini izlemekte iseniz, yeni bilgelik öğretilerinin bizleri dramatik bir yeni gerçekliğe doğru yönlendirdiğinin farkındasınızdır. Mesajlar artan bir şekilde karmaşık hale geldi ve çoğumuz için,bize aktarılmakta olan şeylerin net anlayışını elde etmeye başlamadan önce mesajları çalışmalı, üzerinde düşünmeli ve hatta tekrar tekrar okumalıyız.

Eğer sevgili Mikail’in bilgelik öğretilerinin yedinci kitabı YÜKSELEN İNSANLIĞIN SİHRİ VE HAŞMETİ© ni okuduysanız, onun şimdi aylık mesajlar vasıtası ile kitlelere en kitabından ileri öğretilerin bazılarını aktarmakta olduğunun farkındasınızdır.

Bir çok insan bu öğretileri çalışmak ve bütünleştirmek için hazır olmayacak ve bu olması gerektiği gibidir, çünkü her biriniz kendi yolunuzdasınız, her yeni seviyeyi kendi hızınızda ilerliyorsunuz. Ama bu, eski İlahi Mavikopyanın artık gücü olmadığı için, bu hızla değişen zamanları en iyi şekilde geçmeyi anlamak için gayret etmemizi gerektiriyor. Beşinci Boyut gerçekliğimizin yeni İlahi Mavikopyasının en azından temellerini bütünleştirmenin hayati önemi olacak. Her Alt – Boyut kendi spesifik yasalarına ve standartlarına sahiptir. Yeni Çağ Beşinci Boyutsal farkındalığa erişme sürecinde olduğumuz için, Kozmik Bilinçte sıçrayışımız çok daha dramatik ve hayat – değiştirici olacak. Başmelek Mikail son yirmi beş yılda bizlere çok fazla inanılmaz bilgiler armağan etti ve bu bilginin “aktarıcısı” olmak benim için büyük onur oldu. Hepinize en derin sevgimi, minnettarlığımı ve melek kutsamaları gönderiyorum, Ronna.

Ronna/Kutsal Kabile vasıtası ile aktarılmıştır * Bu makalenin aktarıcısı olarak ben, Ronna Herman Vezane, Başmelek Mikail adına evrensel telif hakkında sahip çıkıyorum. Bilgi değiştirilmediği, alıntı veya çıkarma yapılmadığı ve yazarın ve websitesinin ismi dahil edildiği sürece, arkadaşlarınızla paylaşabilir veya websitelerine gönderebilirsiniz. http://www.StarQuestMastery.com 

(Çeviri: Saffet Güler)