BM MİKAİL: ÜÇ TANRI IŞINI: İLAHİ İRADE * İLAHİ SEVGİ * İLAHİ ZEKA

Yazdır Yazdır 

BAŞMELEK MİKAİL’DEN MESAJLAR ** LM-10-2018

RONNA / KUTSAL KABİLE

 ÜÇ TANRI IŞINI:  İLAHİ İRADE * İLAHİ SEVGİ * İLAHİ ZEKA

Sevgili üstatlar, Dünya bir kez daha insanlığın yeni, yüksek evrimleşmiş türlerine hazırlanıyor. Yıldız Tohumu ve Dünya Hizmetkarları olarak hepiniz, sizlere geleceğin bu inanılmaz rüyasının tezahür etmesine katılma yakıcı arzusunu veren Hafıza Tohum Atomları ile kodlandınız. Kişisel amacınız bugünün şu andaki Üçüncü/Dördüncü Boyut realitesinin kaosunun ve karmaşasının ortasında Kendini – yönlendiren, Ruhun ilham verdiği bir varlık olmaktır.

Bugünün en parlak, ileri zihinlerinin bile en çılgın hayallerinin ötesindeki ileri yaratıcı fikirler ile dolu yeni İlahi Plan, Tanrı – bilincinin güçlü Işınları vasıtası ile bu Alt – evrenin Merkezi Güneşinden Dünyaya ve insanlığa ışınlanıyor. Yükselişin dar yolunu tırmanan ileri bir Ruh gelen Çağın ün ana Işınını emmeyi ve bütünleştirmeyi öğrenmelidir; İLAHİ İRADE * SEVGİ / SEZGİ * ZEKA, AMAÇLI EYLEM den oluşan SPİRİTÜEL ÜÇLÜ.  

 Sadece gelecek vizyonunuza kalıplanmayı bekleyerek, yükselen bilinç spiraline, her şeyin sakin ve huzurlu olduğu – Saf Kozmik Yaşam Gücü Maddesi olan Adamantin Parçacıkları ile dolu olan – dualite ve kutupluluğun gözüne neden girmiyorsunuz? Tam bu anda, sizler Kutsal Kalp Merkezinize ilerlerken, Baba/Anne Tanrımızın ve Mutlak Yaratıcımızın derin sevgisini ve şefkatini deneyimleyebilirsiniz. Lütfen bu değişmez gerçeği kabul edin: siz önemli bir misyonda olan değerli oğul veya kız evlatsınız ve söyleyebileceğiniz veya yapabileceğiniz hiç bir şey o sevgiyi azaltamaz. Zihninizin beyin geçitlerini ÜstRuhunuzun/Yüksek Benliğinizin yüksek frekanslı kodlarına açmanın zamanıdır.

 Asla unutmayın, en yakın ve en değerli dostunuz kendiniz olmalı – kendi Ruh – bilinciniz. Kutsal Kalp Merkezinizde bilgelik, şefkat, sabır ve hepsinden önemlisi sınırsız Kutsal Sevgi bulursunuz. Yoğunluğa yaratıcı deneyimin başlangıcından bu yana, tüm insan yaşam formları süregiden, devamlı ifşaat serilerine maruz kaldı. Meraklı, araştırıcı bir zihin, insan doğasının içine yerleşik, içsel bir Fasedi idi.

 Bir çoğunuz hala geçmişten gelen büyük yükleri taşıyorsunuz. Bu yaşamda yaptığınız hatalar ve ayrıca tüm önceki yaşamlarınızdan gelen acı verici olayların veya eylemlerin geçmiş koşullamasından ve gömülü anılarından gelen bir çok yük. Bu anılara tutunmak veya adaletsizliğin yüklerini taşımak artık size hizmet etmez. Fiziksel bedeninizde ve aura alanınızda saklanan acı verici anıları temizlemek için yardım etmemize izin vermenizin zamanı. O Boyutları kendi orijinal olarak tasarlanmış dualite spektrumuna geri getirerek Üçüncü/Dördüncü Boyutun çarpıklıklarını, kollektif bilinç inanç kalıplarını temizlediğimiz gibi. Korku, bilinçli farkındalığınızın genişlemesini engelleyen ilkel savaş veya kaç duygusudur. Düşük insan doğanızın temel, içgüdüsel bileşenlerini temizlemenin ve yeniden programlamanın zamanı.

Sizi dengeden çıkaran geçmiş hatalarınızı veya düşüncelerinizi ve eylemlerinizi artık hatırlamasanız bile – bu negatif düşünce formları tanınıncaya ve dönüştürülünceye kadar, o enerjilerin düzeltilmeyi ve içinizde uyuma geri dönmeyi bekleyerek hala hücresel yapınızda var olduğunu anlamanız önemlidir. Bilinçli farkındalığınız ile ve iradenizi Yüksek Benliğinizin ve Anne/Baba Tanrının İradesi ile uyumlayarak, daha yüksek Dördüncü/Beşinci Boyutların frekansları ile uyum içinde olmayan her şey iyileştirilmek ve huzurlu birlikte varoluşun, neşenin sevgi dolu niyetin armoniklerine geri döndürülmek için içinizde yuvarlanıyor. Bu siz, Işığın Kendinin – farkında arayıcılarının deneyimlediği çok fazla içsel karmaşa, zorluklar ve sınavların kaynağıdır.

Yükseliş spiraline adım atmak için en büyük zorluklardan birinin, buna rağmen başarılacak en önemli görevlerden birinin Solar Güç Merkezinizde farkındalığın odaklanmış noktasını sürdürmek olduğunu tekrar tekrar vurguladık. Bunu yaparak, Kutsal Kalbe açık bir geçiti devam ettirirsiniz – böylece, Yaratıcı Işığın size ve sizden serbestçe akmasını sağlarsınız. Bu da, eşsiz şekilde güzel, ahenkli Ruhsal Şarkınızı zenginleştirmenize ve mükemmelleştirmenize yardımcı olur.

Bu harikulade, yine de sıkıntılı zamanlar sırasında, sizlere bu Alt – evrenin gizemlerini taşıyan Kozmik Kütüphaneye erişme büyük fırsatı veriliyor. Siz, Yıldız Tohumları, evrensel yasaların ve çağların bilgeliğinin saklandığı o kutsal tapınaklara – Işık Piramitlerine – erişmek için kademeli olarak donanıyorsunuz. Bunu yaparak, her yüksekliği aşabileceğinizi, her engeli yenebileceğinizi öğrenirsiniz ve Yükseliş yolunuz size kesinlik ile ifşa edilir. Tanrısal zekanızı veya kutsallığınızı asla kaybetmediniz. bu sadece, Anne/Baba Tanrımızın İlahi çocuğu olarak doğuştan hakkınızı sahiplenmek için bir kez daha uyanacağınız zamanı bekleyerek, güvende – tutma oldu.

Sevgililer, Işığın saflaşmış frekansları için temiz bedenler olabilmeniz için, kendinize odaklanmanızı istiyoruz. Fiziksel bedeninize nüfuz eden ve form dünyasına akan Yaratıcı Işığın Adamantine Parçacıkları için bir iletken olma yeteneğine sahipsiniz. Ama, Işığın Altıncı – Boyut Şehirleri aracılığı ile yeni miktarı çekerken, Kök Çakranızda saklanan Kundalini Ateşinin, fiziksel bedeninizden Kutsal Ateşin gücünü serbest bırakmalısınız.

Nefes bu Yaşam Gücü enerjisinin iletkenidir. Kutsal Nefesin ritmini kullanmayı ve mükemmelleştirmeyi öğrenmelisiniz. Sonsuzluk Nefesi dönüşüm sürecinin çok önemli bir bileşenidir. Geçmiş yıllarda, ileri tekniklere daha fazla önemli unsurlar ekledik, ki Kendinin – üstatlığını geliştirmek ve sahiplenmek için bunları bütünleştirmelisiniz. Bu, bütünleştireceğiniz ve sonra Yolda arkanızda olanlar ile paylaşacağınız önemli bilgidir.

Ayaklarınızın altından ışıldayan ve sizi dönüşümün bu hayati enerjisinde sarmalayan Mor Alevi gözünüzde canlandırmanızı istiyoruz, bu içinizdeki ve etrafınızdaki tüm saf olmayan maddeyi dönüştürme sürecini hızlandırır, ayrıca size dışarıdan gelen negatif etkilere koruma sağlar. Sizler Ruhsal/insan Varlığına evrimleşirken, daha derin düşünce ve karmaşık kavramlara yeterliliğiniz olacak. Ayrıca daha derin, daha yoğun sevgi için daha büyük bir kapasite geliştireceksiniz.

Bolluğun titreşimsel formülünü bütünleştirdiğiniz ve onu gerçeğiniz olarak kabullendiğiniz zaman, bolluk Ruhsal Şarkınızın bir parçası olur. Ondan sonra, bolluğun o frekans kalıpları Solar Güç Merkezinizin öne ve arka portallarından dışarıya yayınır, tüm iyi şeylerde sürekli bir bolluk akışı yaratır.

Hatırlayın, Spiritüel vizyonunuzu tezahür ettirmek için, yaratmayı dilediğiniz şeyi tanımlamalı ve sonra onu net bir şekilde zihninizde canlandırmalısınız. Her şeyden önce, bilinçli bir birlikte yaratıcı olarak, saf, evrimleşmiş bir Varolma hali ve ahenkli bir yaşam kalitesi tezahür ettirmeye odaklanmalısınız. Bundan dolayı, sevginin, neşenin, huzurun, yaratıcılığın, iyi sağlığın, uyuşabilen tatmin edici ilişkilerin vs bolluğunu aramalısınız. Tanrı Bilincinin niteliklerini, vasıflarını ve erdemlerini bütünleştirmeyi aramak rahatlık içinde yaşamak için gereksinim duyduğunuz tüm maddi nesneleri yaratmakta başarıyı garantiler. Yaradılışın bir çok seviyelerini geçerken, bolluğun sonsuz akışı ile bir olmayı öğreniyorsunuz. Gerçeğiniz olarak kabullenmeniz gereken en önemli kavramlardan biri, şu anda yaşadığınız ve gelecekte yaşayacağınız gerçekliğin yaratıcısı olduğunuzun kristal netliğindeki farkındalığıdır.

Bir çoğunuz bu hayattaki misyonunuzun ne olduğunu soruyorsunuz. Size söylüyoruz, Ruhunuzun en büyük arzusu, kendinizin bir çok Fasetlerine sahip çıkmanız ve maddi planlarda ilk bedenlendiğiniz zaman olduğunuz muhteşem birlikte yaratım üstadı olmaya geri dönmenizdir.

Yükseliş süreci bir varış yeri değil, süregiden bir yolculuktur. Her gün en yüksek seçimleri yapmaya gayret edin, anda kalın, çünkü bu Tanrı – gücünüze erişebileceğiniz tek zamandır, geçmişe odaklanmayın ve geleceğe yansıtma yapmayın, her gün ve her anda en yüksek potansiyelinizi arayın. Eski kendini – sınırlayıcı yolları salıvermeyi öğrendikçe, yaşamınızdaki zorlukları fırsatlar olarak görün. Bunlar, insan doğanızın içsel parçası oluncaya kadar içinize aşılamanız gereken vazgeçilmez gerçeklerdir.

Bu siz, Yıldız Tohumları için Varlığınızın tüm Fasetlerini uyuma getirmeyi aradığınız dengeleyici bir ömürdür. İçinizin derinlerinde, eril niteliklerinizi geliştirirken ve kullanırken, dişil doğanızı, nazik, sezgisel, yaratıcı ve içe doğru odaklanmış enerjilerinizi onurlandırmanız ve bütünleştirmenizin ne kadar önemli olduğunun farkındasınız. İçinizdeki bilgeliğin hazine evine erişirken, kuvvetli ama nazik, dışa odaklı olmak için çabalayın. Siz Kutsal Kalbinizin şefkati ile Işıklandırılan Kutsal Zihninizin bilgeliğini çekmeyi öğrendikçe, İlahi doğanızın kuvveti ve bilinçli ifadesi büyür. Az ve öz, yapıcı ve güvenli şekilde konuşmayı öğrenmelisiniz. Kutsal Kalbinizde merkezlenmiş ve odaklanmış kalırsanız, Evrenin pozitif bir şekilde karşılık vermesi gerektiğini ve başarınızın temin edileceğini bilin.

Yüksek Benliğinizin sezgisine uyumlandığınız zaman, Kutsal Kalbinizde titreşen Tanrı Işığını hissetmeye başlarsınız ve karşılaştığınız her insanın Kutsal kalp Merkezindeki Yaradılışın Kıvılcımına odaklanmaya başlarsınız. Bu bir çok sevgili Ruhta soluk olabilir, ama yine de içlerinde yanar yoksa hayatta olmazlardı. Bunu yaptığınız zaman, otomatik olarak yargılamamayı uygulamaya gayret edersiniz ve herkesin içindeki pozitif doğayı görmeye başlarsınız.

Herhangi birilerinin öğretilerini kendi gerçeğiniz olarak almadan önce, ayırt etmeyi kullanmanızı istiyoruz. Teoriye veya karmaşık bilgilere takılıp kalmayın. Sadece sevgi dolu, aydınlatıcı ve farkındalığınızı genişleten, içinizin derinlerinde tınlayanları alın. Şu sıralarda insanlığa getirilmekte olan öğretilerde bir çok yarı – gerçekler var. Hatırlayın, hayatınızda özgürlük, bolluk ve güçlenme yaratması gerekenler sizsiniz. Başka hiç kimse bunu sizin için yapamaz. Ayırt etme Yükseliş ve aydınlanma yolunda olanlar için çok önemli bir niteliktir. Gerçeğiniz olarak seçtiğiniz şeyi bütünleştirmeli ve odaklanmış niyet ve eylem ile hayatınızda uygulamalısınız. AYIRT ETME / KALP – MERKEZLİ NİYET / DÜŞÜNÜP TAŞINILMIŞ EYLEM pozitif tezahür ile sonuçlanır.

Bu enkarnasyon için hangi konumu, durumları veya farkındalık seviyesini üstlendiğiniz önemli değildir, Ruhsal Benliğinizin derinlerinde Varlığınızın çok seviyeli Fasetlerini bütünleştirme yakıcı arzusu vardı.Ama, önce yüksek alemlerin Işığı ile dolabilmeleri için, bunlar iyileştirilmeli ve ahenkleştirilmelidir. Yüksek Benliğinizin sizi Işıklandırmasına ve rehberlik yapmasına izin verdikçe, daha da fazla ilhamlı düşünce size gelir. Ruhun sizin vasıtanızla tezahür etmesine izin vermenin bir çok yolları vardır; sadece bunun doğal olarak gerçekleşmesine izin verin, sevgililer. Kalbinizi gülümseten ve size derin bir tatmin duygusu getiren nedir? Nasıl hizmet etmek istersiniz? Bir çok yol vardır ve bir çok yeteneğiniz var (bildiğinizden daha fazla); ama, seçim her zaman sizindir.

Melek Krallığının görkemli kuvvetleri ve ayrıca engin sayıda muhteşem Işık Varlıkları bu evrim ve büyük değişim zamanlarından kolaylık ve inayet ile geçmenize yardım etmek için buradalar. Ancak, yardımımızı istemelisiniz, çünkü özgür iradenizi ihlal edemeyiz. Işığın Üstadı olarak haklı yerinizi sahiplenmenin zamanıdır ve hatırlayın, Ruhun bilgisini ve aydınlık gerçeği bütünleştirdikçe, gidip bilgeliğinizi paylaşmak çok önemlidir.

Önünüzdeki meydan okumaların ve fırsatların hayal edebileceğiniz şeylerin ötesinde ödüller getireceğini bilin ve bu nedenle yıldızlara erişirken rahatlık bölgenizden dışarı çıkmaktan korkmayın. Işıldayan Işık pelerininizi kabullenin, çünkü onu kazandınız. Kendi yolunuzu izleyin ve etrafınızdakilerden farklı olmaktan korkmayın.

Sevgi dolu niyetin örtüşmesiyle, farkındalığın yüksek zihinsel planına odaklanmış kalmanıza yardımcı olmak için sizlerden bir kaç aydınlatıcı düşünce ile ayrılacağız.

AMACINIZ KALP – MERKEZLİ VE RUHA – ODAKLI OLMAKTIR:

***  Yüksek zihin kendi düşünme ve analiz etme sürecinde çoklu – beden bilincinizin duyularını kullanır.

 ***  Bilgi, yetenek ve yüksek zeka bir dahi yaratmaz. Ruhsal dahi potansiyelinize erişmek için, bütünlük ile birlikte konsantrasyon, cesaret, azim ve süregiden itici güç gerekir. Mükemmelik arzunuzu bulun ve izleyin ve tutkunuzu yapabildiğiniz kadar yaşamaya gayret edin.

***  Bilinçte Yükselişin dar yoluna geri dönmek, iyi veya kötünün, doğru veya yanlışın olmadığı, dualitenin kabul edilmiş spektrumunda sadece uyumlu kişisel seçimlerin olduğu zıtlıkları aşmanın başlangıcıdır. Güçlenmiş, işlev yapan bir Kendinin – Üstadı olarak, HERKESİN yararına sadece en yüksek ve en iyi seçimleri yaparsınız.

***   Uyumsuzluk anlarını dinginlik saatlerine dönüştürebilmeniz için, günlük stresli durumların üzerine çıkmayı öğrenmelisiniz.

Bizi çağırın, olası her şekilde size rehberlik ederim ve yardım ederim. Gözüpek ve kararlı olun, cesur savaşçılarım. Her zaman sizinle olduğumu ve derinden sevildiğinizi bilin. Ben Başmelek Mikail’im.

(Çeviri: Saffet Güler)

www.ronnastar.com