BM MİKAİL: “YÜKSELMEKTE OLAN YILDIZ TOHUMU RUHLARA AÇIK MEKTUP”

Yazdır Yazdır 

BAŞMELEK MİKAİL’DEN MESAJ – LM-08-2016

 “YÜKSELMEKTE OLAN YILDIZ TOHUMU RUHLARA AÇIK MEKTUP”

 Ronna Herman kanalıyla, LM-08-2016

 Sevgililer: Yüksek alemlerdeki kozmik kayıtlara erişmeyi öğrenirken, kozmik soyağacınızın farkındalığını genişletmeye başlıyorsunuz. Yeniden birleşme süreci yolunda iyi gidiyor ve bu nedenle, Işığın bir çok inançlı Hizmetkarı şimdi kendi Kutsallıklarının bir çok fasetlerini geri kazanmak için uğraşıyor. Misyonumuzun bir parçası İlahi mirasınızı hatırlamanıza yardımcı olmak ve ayrıca insanlığın bu zamanda ortasında bulunduğu eşi görülmemiş süreci anlamanıza yardımcı olmaktır.

Yıldız Tohumu ve Yol Göstericiler olan bir çoğunuz bu hayata, hala Üçüncü/alt Dördüncü Boyut alemlerinde işlev yapanlardan daha aktif (Elmas Çekirdek Tanrı Hücrenizdeki) titreşimsel Işık frekansları ile geldiniz. Bundan dolayı, son yıllarda daha fazla “Tanrı – bilinci farkındalığı patlamaları” deneyimlediniz. Daha önceki deneyimleriniz ile ilgi notlarınızı Yoldaki diğerleri ile karşılaştırırsanız, yaşamınız boyunca bir çok benzer deneyimlere sahip olmuş olduğunuzu göreceksiniz. Şimdi mucizelerin, ilhamlı düşüncelerin ve faydalı tesadüflerin, hala kitlesel bilinç inanç yapısının çarpıtılmış alemlerinde var olan ve işlev yapan ortalama insan için alışılmış olmadığının farkındasınız.

Cesur kalpler, şu anda geçmekte olduğunuz, Dördüncü Boyut Aleminin son aşamalarının geçişidir. Bu zamanda “Yükseliş sürecinin hızlı yolunda” olan bir çoğunuz için gerçekleşmekte olan şey, Dördüncü Boyutta Yüksek Benliğinizin kalan Fasetlerini bütünleştirmenin ortasında olmanızdır. Bu, yüksek alemlerdeki kadim geçmişinizden gelen deneyimlerin kaleydeskopu gibi, bir çok anıları ve hisleri aktive ediyor. Son bir kaç yılda, programlanmış varış yerinize – Beşinci Boyutun ilk alt planı – ulaşmak için geçmeniz gereken kritik süreci size aktarmaktayız.

Yüksek Benliğinizin daha saflaşmış Parçalarını bütünleştirdikçe, Dördüncü Boyuta ait maddi planların son seviyelerini geçmek için gerekli bilgelik ile birlikte, geçmişinizin Kozmik kayıtlarına erişim kazanırsınız. Yüksek alemlerde ne kadar ihtişamlı olduğunuzu bir an için görmeye başlıyorsunuz. Aynı zamanda aura alanınıza Kova Çağının İlahi Mavikopyasını içeren Beş adet Yüksek Galaktik Işının saflaşmış frekanslarını yavaşça manyetize ediyorsunuz. Ek olarak, giderek bir çok insan yaşamlarınızda Kök Çakranızda depolamakta olduğunuz Kundalini Hafıza Tohum Atomu vasıtasıyla, kendi yeni İlahi Mavikopyanızı bütünleştirmeye başlıyorsunuz.

Bu gerçeği bir çok kez vurguladık, “şu andaki yaşamınız, fiziksel bedeni üstlendiğinizden bu yana deneyimleyeceğiiz en önemli yaşamlardan biridir.” Belirli astrolojik düzenleniş ve içerdikleri ve yansıttıkları enerjiler nedeniyle – deneyimleyeceğiniz kuvvetler ve yeteneklere odaklanan enerjiler ve nitelikler – doğum tarihinizi seçtiniz. Ayrıca dört alt beden sisteminizdeki (fiziksel, duygusal, zihinsel ve eterik) en dengesiz olan – negatif düşünce formları/enerjilere odaklanır; sizi illüzyon ve sınırlamanın gölge topraklarında hapseden düşük frekanslı düşünce formları.

Anne babanızı, ailenizi ve bu hayat sırasında etkileşime girdiklerinizi aynı nedenle seçtiniz – bütünleştirmeniz gereken pozitif nitelikleri size yansıtan veya ayna olanlar ve ayrıca yenmeniz gereken bir çok negatif karakter. Yaşamınızdaki tüm değerli Ruhlar bu hayatta deneyimlemeyi seçtiğiniz büyük dramanın bir parçasıdır – her biri karşılıklı yararlı olacak olan bir rolü oynamayı kabul etti. Anne babanızın, ailenizin, eşinizin ve çocuklarınızın size hangi pozitif özellikleri yansıttığını kendinize sorun – sonra sergiledikleri negatif özellikleri düşünün; burada deneyimlemek için ve Ruh seviyesinde yararlanmak için kendinizin oluşturduğu dersler var. Derslerinizi iyi öğrendiniz mi? Başkalarının size yansıttığı pozitif özellikleri mi yoksa negatif özellikleri mi daha fazla sergiliyorsunuz? Sınavları ve zorlukları, ilk ve son kez, yeni Beşinci Boyut realitenize açılan kapıya adım atmanızı engelleyen tüm dengesizlikleri dönüştürme fırsatı olarak düşünün.

Siz ve aile üyeleriniz bir aile birimi olarak bir araya gelmeyi seçtiniz, çünkü bunun size zihinsel ve duygusal doğanızı dengelemek için en büyük fırsatı vereceğini biliyordunuz. Bir çoğunuz için en önemli dersin sevgi ve saygıya değer olduğunuzu bilmek olduğunu ve gücünüzü geri almaya başlama zamanı olduğunu duyumsuyoruz. Başkalarına yardımcı olmaya çalışmadan önce, sınırlar koymayı ve kendi gereksinimlerinizi karşılamayı öğreninceye kadar hayatınızdaki insanlar size saygı göstermezler. Başka birisinin ruhsal büyümesinden sorumlu değilsiniz, kendinizinkinden sorumlusunuz. Sınırları koymayı ve gücünüzü geri almayı öğrendikçe, etrafınızdakiler ile ilişkilerinizin giderek daha iyiye değişmeye başladığını görürsünüz. Ayrıca, başka birilerinin derslerini veya hatalarının sorumluluğunu üstlenemezsiniz. Kendileri için neden sonuç kurallarını öğrenmek zorundalar. Başkalarına verebileceğiniz en büyük armağan, kendi problemleri ve hataları ile çalışmalarına izin verecek kadar onları yeterince sevmektir.

Cesur olanlarım, önce kendinizi koşulsuz severek sevgiyi, koşulsuz sevgiyi öğretmek için buradasınız. Bu zamanda hem erkek, hem kadın Dünyada enkarne olan bir çok Ruh eşiniz var. Sizler Işığın daha saf alemlerine daha derin ilerledikçe, daha fazla Ruh aileleri yeniden birleşiyor. Ailenizdekilere, dostlarınıza veya iş arkadaşlarınıza yardım etmenin en iyi yolu, ışıldayan bir örnek olmaktır.

Ayrıca kendini ayırmayı, tarafsızlığı öğrenmek için buradasınız – gerçekte hiç kimseyi veya hiç bir şeyi sahiplenemezsiniz. Evrenin güzelliği, bolluğu ve cömertliği sizin İlahi doğuştan hakkınız, ama bu armağanlar sizin için ödünçtür. Bunları ellerinizde önemsemeden tutmalı ve dünyaya serbestçe akmasına izin vermelisiniz – gereksinim duyduğunuz şeyi alın ve sonra kalanı paylaşın – istif yapmayın. İnsanlık bu realiteye geldiği zaman, tüm yoksulluk ve kıtlık Dünyadan yok olacak.

Bu zamanda başlıca vurgu, kendi içinizde bütünlüğe geri dönmek üzerinedir; Ruhsal Benliğiniz ve Yüksek Benliğiniz ile işbirliğinde Solar Kalp Merkeziniz vasıtasıyla – eylemleriniz için kişisel sorumluluk alma, öz saygı oluşturma ve değerlilik duygusu geliştirme. Gerçek ve bütünlük geleceğin ilişkilerinin temeli olacaktır. Öncelikle, tavırlarınızı, inançlarınızı, alışkanlıklarını ve zayıflıklarınızı inceleyerek muhtemelen olabileceğiniz en iyi insan olmaya çabalarken, şimdiki zamanda kim olduğunuzu kabul etmelisiniz.

Yakın gelecekte Yol Göstericiler ve Öncü Ruhlar, yeni İlahi Mavikopyanın yüksek bilgeliğini getirenler, beden yaşlanırken herhangi türde hastalıkların tezahür etmesi gerekmediğini kanıtlayacaklar. İnsan fiziksel bedeninin en az 120 sene en iyi sağlıkta işlev yapmasına niyet edilmişti. Genel olarak insanlık, geçmişten gelen çekirdek sorunların ve atasal DNA’daki kusurların bu stresli, zayıflatan semptomların tezahür etmesini sağladığı Üçüncü/Dördüncü Boyutların kitle bilinci inanç sistemine yakalanıyor – eğer varlık sevgisiz, değersiz veya suçlu, utanmış ya da kırgınlık hissetmesine izin verirse. Ego – arzu beden bilinci yerine, Ruhun fiziksel kişiliğin rehberi ve yöneticisi olmasına izin verildikçe, kadim geçmişten gelen derin çekirdek anıların sonucu olan tüm negatif enerjiler, her insanın bunları ilk ve son kez salıverebilmesi için yüzeye çıkar. Bu, Dönüştürücü Mor Alevin bilinçli kullanımı vasıtası ile ve Kutsal Zihninizden ve kozmik rehberlerinizden toplanan ilhamlı düşünce formlarına kulak vererek olur – aynı zamanda şimdi sizin için mevcut olan bir çok yüksek frekanslı şifa yöntemleri ile.

Kendinin farkındalığına daha derin ilerledikçe ve fiziksel bedeninizin – Beden Hafıza Tohum Atomunuz – bilgeliğini dinlemeye başladıkça, artık çok fazla dışsal yöntemlere (ilaçlar, ameliyat ve yapay şifa araçları) bağımlı olmayacaksınız.  Şu anda deneyimlenen insan varlıklarının zorlayıcı fiziksel dengesizlikleri ve bozuk sağlığının yerini giderek Kutsal Zihninizde sakladığınız yeni ruhsal, sezgisel bilgelik tarafından yönlendirilen sağlıklı, uyumlu yaşam uygulamaları alacak. Artık insanlık tıbbi uzmanlığın şu andaki uygulamalarına bel bağlayamaz. ÜstRuhun yüksek frekanslarının fiziksel bedene çok fazla travma ve stres olmadan bütünleştirilebilmesi için, Ruhunuz fiziksel, zihinsel, duygusal bedenleri iyileştirmeye daha fazla holistik yaklaşımı bütünleştirmeniz için sizi dürtüyor.

Bir çok kez ifade ettiğimiz gibi Işık, Ses ve Renk geleceğin şifa yöntemleridir. Çakra sisteminin ve beş yüksek Galaktik Işının frekanslarının incelenmesi şifacılara ve danışmanlara, hastaların aura alanlarında neyin denge dışında olduğu ve sağlıklı bir fiziksel bedene kademeli olarak geri dönmeleri ve sağlığı sürdürmelerine nasıl yardımcı olacağınız ile ilgili hastalara bilgi vermekte yardımcı olacak. Bu “ilave şifa yöntemlerini” şu andaki sağlık rejiminize bütünleştirmek için, öğretilerimiz size gereksinim duyacağınız tüm yönergeleri veriyor. Ayrıca Kutsal Zihninizde sizin için elde edilebilir olan muhteşem bir bilgi ambarına sahipsiniz.

Işıltınız genişlerken ve daha güçlü hale gelirken ve uzaklara erişirken, diğer Işık İşçileri ile birlikte inkar edilmeyecek bir birleşik kuvvet olacaksınız – en yüksek düzenin dönüşümü ve değişimi için bir kuvvet. Vizyonunuzda cesur olun. Dünyanızda neyin doğru olduğunu görün, dolayısıyla karşılaştığınız her insanda bulunan Sevgi/Işığı kuvvetlendirirsiniz. Gölgelere odaklanmayın, çünkü düşünce kalıplarınız her zaman dikkatinizi odakladığınız şeye bağlanır.

Tek gerçek düşmanınız korkudur. Korkuyu salıverin ve Sevgi/Işık yayın ve sonra mucizeler ortaya çıkarken izleyin. Sizler tezahür üstatlarısınız – sadece bunu unuttunuz. Kendinize inanın ve size acı, suçluluk ve ıstırap getiren o şeyleri yaratmaya son verin. Bir kez daha Işığın, barışın, dengenin ve uyumun birlikte yaratıcısı olun ve Dünya gezegeninin bakir güzelliğini yeniden yakalamak için uğraşanlara katılın. Sevgililer, bir Işık Üstadı olarak hakkınız olan yere sahip çıkın ve hatırlayın, sizler Ruhun ve aydınlık gerçeğin bilgisini bütünleştirirken, gidip bilgeliğinizi paylaşmanızı istiyoruz. Rehberlik yapmak, korumak ve ilam vermek için, ama en çok da sizi sevmek için her zaman yanınızdayız.

Ben Başmelek Mikail’im.

BAŞMELEK MİKAİL’DEN BİR ARMAĞAN RONNA / KUTSAL KABİLE YENİ ÇAĞ AMENTÜSÜ

BABA/ANNE TANRINIZI TÜM VARLIĞINIZLA SEVİN, KENDİNİZİ YARATICININ İLAHİ BİR KIVILCIMI OLARAK KOŞULSUZCA SEVİN. KENDİNİZİ SEVDİĞİNİZ GİBİ BAŞKA HERKESİ SEVİN.

DÜNYANIN VE ONUN ÜZERİNDE YaŞAYAN TÜM YAŞAM FORMLARININ BAKICILARI OLDUĞUNUZU BİLİN – DOĞA, HAYVAN, ELEMENTAL VEİNSAN KRALLIKLARI. YAŞAMIN TÜM İFADELERİNİ KORUYUN, ESİRGEYİN VE ONURLANDIRIN.

HAYATINIZI NEŞE İLE VE BİR ÇOCUĞUN DOĞALLIĞI VE KEYFİYLE YAŞAYIN. SEVGİ VE UMUT MİRASI BIRAKMAK İÇİN GAYRET EDİN. HAYAT YOLCULUĞUNUN KEYFİNİ ÇIKARIN VE ELİNİZDEN GELDİĞİ KADAR DÜNYASAL MİSYONUNUZU GERÇEKLEŞTİRMEK İÇİN ÇABALAYIN.  

SÜREKLİ BİR ŞÜKRAN TUTUMUNU SÜRDÜRÜN VE HER GÜNÜ SANKİ RUH BİR GÖZLEMCİ OLARAK OMUZLARINIZA TÜNEMİŞ GİBİ YAŞAYIN. YARGILAMAMAYI UYGULAYIN VE HERKESTEKİ İYİYİ ARAYIN.

AMACINIZ BEDEN, ZİHİN VE RUHTA DENGEYE GERİ DÖNMEKTİR. ORTA YOLU YÜRÜDÜĞÜNÜZ ZAMAN, KUTUPLULUK VE DUALİTE ARTIK SİZİ ETKİLEMEZ.

EN YÜKSEK GERÇEĞİNİZİ ARAYIN VE SAHİPLENİN VE SONRA GERÇEĞİNİZİ BÜTÜNLÜK İLE YAŞAYIN. BAŞKALARININ DA AYNISINI YAPMALARINA İZİN VERİN.

DÜNYADA CENNET VERSİYONUNUZU YARATMANIZA YARDIMCI OLACAK TANRI TARAFINDAN VERİLEN ALETLERİ, EVRENSEL TEZAHÜR YASALARINI ÖĞRENİN VE KULLANIN.

BÜTÜNLEŞTİRDİĞİNİZ BİLGELİĞİ BAŞKALARI İLE PAYLAŞIN: ÖNCE ÖRNEK OLARAK, SONRA EYLEMLERİNİZ İLE VE SON OLARAK SÖZCÜKLER İLE.

İLAHİ DOĞUŞTAN HAKKINIZA SAHİP ÇIKIN: BABA/ANNE TANRIMIZDAN BİR ARMAĞAN OLARAK SİZİN OLAN SEVGİ, NEŞE, HUZUR, SAĞLIK VE BOLLUK.

HER GÜN, SİZİ IŞIKLANDIRMASI, REHBERLİK YAPMASI VE YÖNLENDİRMESİ İÇİN GÖRKEMLİ BEN’İN VARLIĞINIZI ÇAĞIRIN; SONRA ONUN İÇSEL DÜRTÜKLEMELERİNİ DİNLEYİN. HER GÜNÜN SONUNDA, O GÜN YANSITTIĞINIZ UYUMSUZ ENERJİYİ DENGELEMEK, UYUMLAMAK VE DÖNÜŞTÜRMEK İÇİN GÖRKEMLİ BAĞIŞLAMA MELEĞİNİ VE MOR ALEVİ ÇAĞIRIN; BÖYLECE O ENERJİYİ ZARARSIZ HALE GETİRİRSİNİZ, BU SİZİ NEDEN VE SONUÇ YASALARININ ÖTESİNE VE İNAYET HALİNE GÖTÜRÜR.

 (Çeviri: Saffet Güler)

 http://www.ronnastar.com/messages-aam/latest.html