ÇOCUKLARIN GÖRÜNMEZ ARKADAŞLARI, GÖRDÜKLERİ NEDİR, NEDEN ÇOCUKLARA GELİYORLAR? BU DURUMDA ANNE BABALAR NE YAPMALI?

Yazdır Yazdır 

ÇOCUKLARIN GÖRÜNMEZ ARKADAŞLARI, GÖRDÜKLERİ NEDİR, NEDEN ÇOCUKLARA GELİYORLAR? BU DURUMDA ANNE BABALAR NE YAPMALI?

 (Dikkatin Değeri. Pratik Tavsiyeler programından)

Tatyana: İgor Mihayloviç, eğer bu yetenekler, daha doğrusu böyle tezahürler ruhsal yolda değil de, çok daha önce, küçük yaşlarda, on iki ile on altı yaş arasında başlarsa?

IM: Bu olur, elbette.

T: Öyle durumlar oluyor ki, doğru bir şekilde söylediğin gibi, çocuklar anında bazı en küçük ayrıntılarına kadar uygulanan bazı sahneleri görüyorlar ve bundan  korkuyorlar, sadece kendilerini kapatıyorlar ve herhangi bir şekilde düşünmekten bile korkuyorlar. çünkü düşünceleri için sorumluluk hissediyorlar. Bu nedir? Bir genç ne bilmeli?

IM: Bu da olur… İnsan, deyim yerindeyse, sorumluluk hissediyorsa, özellikle de bir gençse ve bazı görüntülere dikkat etmemeye çalışıyorsa, onun için iyi bir şey… Yine, bu görüntüleri ona kim sağlıyor? Bunu kim uyguluyor ve karşılığında ne alıyor? Sonuçta, en değerli olanı, Hayatı elinden alır. Ve bazen o, bu iblis, geleceği de insandan alır. Ama, insan bunun tehlikeli olduğunu hissederse ve iblisi beslemeyi bırakırsa – olgun bir Şahsiyet olarak kesinlikle doğru olanı yapar. Bu harikadır.

T: Yani, bu yaşta sistem büyü ile bir tür kancayı takar, öyle değil mi? 

IM: Bir çocuk… konu şu ki, oyun hamurunu sever ve burada çok şey onun seçimine bağlıdır. Sonuçta, birincil dalgadan sonra insan ilginç hale gelir, özellikle sistem için ilginç. Bunun hakkında zaten konuştuk. Ve tam olarak ikincil dalgalanmanın eşiğinde veya ikincil dalgadan sonra, o sistem için özellikle ilginçtir. Yani, bu yüzden birçok dinde, Zerdüştlükte, biz de bundan bahsettik, ikincil dalga zamanına kadar insan kime hizmet edeceğine karar vermelidir: Tanrı’ya mı yoksa şeytana mı hizmet ettiğine karar vermelidir. Ve eski dinlerin harika yanı da bu, çünkü daha sonra diğer dinlerde unutulmuş olan özü hala koruyorlar.

T: Ayrıca ilginç, çocuklar konusuna değindik. Görünen o ki ve oldukça ilginç, psikoterapistler ve psikiyatristler, alt şahsiyet konusunda araştırma yaparken ve programa hazırlanırken bilgilerinde boşluklar olduğunu anladıklarını görmüşler.

Özellikle çocukların görünmez arkadaşları konusuna gelince, çocuk bazılarıyla iletişim kurduğu zaman, yetişkinlerin inandığı gibi, hayali bir arkadaş, çocuk onu adıyla çağırır, yanına oturmaya davet eder veya “Büyükanne, beni bu Joe amca ile bırakabilirsin” der. Bu nasıl bir fenomen? Bu, alt şahsiyetlerin bir tezahürü mü, yoksa değil mi?

IM: Şu şekilde söyleyelim, bazı psikiyatristler bunun bir çeşit bölünme olduğunu söylüyor. Bunu bir hastalığa ya da çocukların fantezilerine bağlıyorlar. Açıkçası, bunun alt şahsiyetler ile bir ilgisi yok, kesinlikle değil. Ama, görünmez dünya bir okyanus gibidir. Bundan birçok kez bahsettim, orada çok zeki yaratıklar yaşıyor ve bazen insanlardan çok daha zekiler.

Yine de hepsi yemek istiyor. Ve çocukların bu görünmeyen arkadaşları arasında iyileri olduğu gibi kötüleri de vardır. Bazen görünmez arkadaşlar görünenlerden çok daha iyidir. Ve bazen dediğin gibi, çocuğu bu Joe amca ile bırakmak çok daha iyidir. Sadece bunun ne olduğunu ve kim olduğunu araştırmak gerekiyor. Bu, bir çocuğu alkolik olan, gerçekte yaşayan Jack amcaya bırakmaktan çok daha güvenli olacaktır. Gerçek şu ki, çoğu durumda çocuklar bu yaratıkları gerçekten görüyor ve onlarla serbestçe iletişim kuruyorlar ve onlar gerçekten çocuklar için varlar. Ama hepsi kötülükten çok uzak değiller… hepsinden çok uzakta kötüler. Yine de şunu anlamalısınız ki onların hepsi sadece yemek istedikleri için çocuklarınızla iletişim halindedir. Onlar ilginçler…

Anna: Yani, gelmelerinin nedeni bu mu? Dikkat için, öyle değil mi?

IM: Kesinlikle, dikkat için, evet. Dikkat enerjidir, elektrik gibi. Bazı insanların bilinci kaynamaya başladı ve tam olarak bu doğru olduğu için kaynamaya başladı.

T: Neden, bu kadar erken yaşta? Yani, çocuklar açıklar mı? Veya onlar çocuklardan ne istiyorlar?

IM: İkincil bilinç o kadar gelişmemiştir. Sonuçta, doğmakta olan iblis zayıftır, aynen Şahsiyet gibi. Ve o gelişir… aynı anda gelişmeliler. Oysa, genel olarak konuşursak, Şahsiyetin gelişmesi doğru olacaktır, oysa bilinç ikincil olarak gelişmelidir. Elimizde ne var? Bilinci geliştiriyoruz ve çocuklarımızda Şahsiyeti geliştirmiyoruz, çünkü biz kendimiz böyleyiz. Bu nedenle, deyim yerindeyse böyle bir dengesizlik olduğu ortaya çıkıyor.

Ama, bir insan iblisi doğar, o gelmez. Oysa, bir alt şahsiyet geldiği zaman, özür dilerim, o gelen olgun bir yaratıktır, bazen çok yaşlı ve çok deneyimlidir. Burada kesinlikle bir rekabet var, genç bir bilinç ile yaşlı deneyimli bir alt şahsiyet arasında… Yani, bu görünmez olanlar doğal olarak görünür hale geliyor, çünkü Şahsiyetin etkinliği var, yani, o kadar kapalı değil… Çocuk Allah’a daha yakındır derler. Neden? Çünkü şeytan o kadar kuvvetli değil. Konu bu. Ve bu nedenle, İsa havarilerine ‘çocuklar gibi olun, yani, açık olun, hissedin” dediği zaman… Çocuklar hisseder, bu algıya sahiptirler – hisler aracılığıyla. Ancak, gelişmemişse, elbette insan buna sahip olmaz. Bu nedenle, kişi yine de Tanrı’ya daha yakın olmalıdır.

A: Aynen böyle, görünmez arkadaşlarla bir olay yaşandı, görünmeyen bir kadın bir çocuğa gelip sonra onu ailesine söylememesini, aksi takdirde onu boğacağını söylediği tezahürler de tanımlandı. Ve çocukta bu tür izler bırakıldı.

IM: Evet, bu o.

A: Örneğin, ailede bu tür bir şey olursa, bu durumda anne baba ne yapabilir?

IM: Çocuğa, dikkatini kötü olanlarla temasa sokmaması gerektiğini açıklayın. Ve eğer kötülerse, onlara dikkat etmemelidir. Güç kazanmazlar ve kötü bir şey yapmazlar. Çünkü iyi değilse bilirsiniz, ne kadar çok verirseniz o kadar çok ister. Talep eder, talep eder ve talep eder. Neden? Çünkü doyumsuzlar. Eğer böyle bir yaratık saldırgansa, boğmaya, ısırmaya ve korkutmaya kadar gidecektir. Her şeyi yapar. Korktuğun her şey, yapacağı şey bu.

T: Anna’nın çocuklar ve ebeveynler hakkında söyledikleriyle ilgili böyle bir takip eden  soru, bu görünmez arkadaşların çocuktan onların varlığından söz etmemelerini istemeleri. Bu görünmez arkadaşlar ve çocuklar arasında gerçekte ne tür sırlar olabilir?

IM: Her tür. Yine şunu anlamamız gerekiyor, eğer bunlar zeki yaratıklarsa ve sistemin bir parçası gibilerse, o zaman doğal olarak teması sürdürebilirler ve bir çocukla iletişim kurabilirler. Ve bazen insandan çok daha akıllıdırlar. Ve çocukla ilgilendiği konular hakkında konuşurlar. Yani, çocuk için gerçekten ilginç olan ve dikkatini neye verdiği ile ilgili. Bu nedenle… Ve neden ebeveynlere anlatmamak? Şüpheye neden olmamak, korkutmamak için, yani çocuğun dikkatinin dağılmaması için. Bu yüzden böyle bir sır geliştirirler.

A: Yani, ebeveynine bunu söyler söylemez onun kaybolma, var olmama riski vardır.

IM: Ebeveynler önce ne ile başlar? Onun var olmadığı ile. Çocuk şüphe etmeye başlar, onun dikkatini dağıtmaya başlarlar ve varlık da ortadan kaybolmaya başlar. Oysa kendisini gerçekten tezahür ettirebilir… Sadece hayal edin, böyle bir yaratık için bile materyalizasyon süreci, çocuğun onu görebilmesi için çocuğun frekans aralığı çok büyük enerji harcamaları gerektirir. Eğer o yaratık enerjiyi geri alamazsa, bu son derece kazançsızdır.

Ve ya birkaç kez enerjiyi geri almazsa? Bu tamamen kazançsız. Bu nedenle, çocuk dikkatini ona ne kadar verirse, çocuğun onunla iletişim kurması o kadar ilginç olur…

A: Görünmez arkadaş..

IM:… veya bir amca, ona ne isim verdiniz, Joe amca, değil mi? Bu amca Joe için daha iyi, ne kadar kuvvetli olursa o kadar ilgilenir. Ve ona kesinlikle her şeyi öğretir ve anlatır. Yine, bunlar iyi olanlara ve kötü olanlara ayrılır. Ama onların iyisi kötüsü yok. Hepsi yemek isteyen türden.

Tekrar geriye döneceğim. Gerçekten birbirimizin dikkatini çekmiyor muyuz? Ne kadar dikkat harcadığımızı ve birbirimizden ne kadar ilgiye ihtiyacımız olduğunu not edelim. Bu böyle değil mi arkadaşlar Sonuçta, bu aynıdır. Neden başkalarının dikkatini kendimize çekmeye çalışıyoruz? Ve içimizde kim dikkat çekmek için çabalıyor? Her şey aynı şekilde.

A: Cinsel konular ile ilgili anlattığın şey, bu yaratıkların birincil dalga yaşında geldikleri gerçeği…

IM: Tabi, elbette. Sonuçta, bu onlar için ilginç. Çocukta cinsel dalga nedir? Gerçekleşen en saf formunda birincil Allat’tır, değil mi? Özellikle kızlarda bir güdü olur, oğlanlarda çok değil. Erkek çocuklarda bu da önemlidir, erkek çocuk da sistem için lezzetli bir lokmadır ve kızlar daha da önemlidir. Kesinlikle, çoğunlukla, birincil dalgalanma zamanında ortaya çıkarlar. Bu nedenle bu doğaldır.

A: Ayrıca bu görünmez arkadaşların materyalizasyonu ile ilgili olarak, örneğin bir çocuk salıncakta sallanıyor ve “Burada salıncakta oturmayın. Arkadaşım Masha buna biniyor”. Ama, diğer insanlar aslında onu görmüyor. Öyleyse, bu kendilerini yalnızca çocuğun gerçekliğinde materyalize ettikleri anlamına mı geliyor?

IM: Kesinlikle doğru. Elbette.

A: Ve neden söylerler?..

IM: Görünür olan için, herkes için materyalize olmak…

A: Çok maliyetli.

IM: Evet, öncelikle herkes bunu yapamaz. O kadar çok enerji tüketicidir ki, hayal etmek zor. Oysa bir çocuk için, bu kolaydır. Bu sadece onun genlik frekansıdır… Algının frekansı ile uyuşmak için. Ve hepsi bu. Evet, onun ikincil bilinci.

Sonuçta, çocuğun kendisi ile değil, bilinci ile temas kurar. Bu nedenle çocuğa görünürdür. Tüm bunlar çok basittir, bunlar alan yapılarıdır.

T: Bu arada, bir deney vardı,  öyle değil mi? Yine, bu gerçekten yapıldı. Bu görünmez arkadaşları olan çocukları topladılar. Ve tek bir odadaydılar, yaklaşık on çocuk. Çocukların önüne bir sürü küçük oyuncak koydular ve iletişim kurmalarına izin verdiler. Hepsi çeşitli video kameralara kaydedildi. Sadece kendi arkadaşlarını gördüler ama diğerlerinin arkadaşlarını görmediler. Ve en ilginç olanı, çocuklardan bu küçük eşyalarla aktif bir oyun oynamaları istendiğinde, bu küçük eşyalar hareket ediyordu. Onları kim hareket ettiriyordu?

IM: Bu kesinlikle telekinezi veya başka bir şeye atfedilebilir, değil mi? Çocuklar arasında. Yani, o yaratıklar birlikte oynuyor ve onlara yardım ediyorlardı. Bu genel olarak sistemin, bilincin, kişinin algı sistemi içinde her şeyi nasıl çizebileceğini gösterir.

T:  Ve aslında çizmiyor mu? Bu tam olarak bu şekilde oluyor.

IM: Fazlasını söyleyeceğim..

A: Yani, çocuklar görünmez arkadaşlarını gördüklerinde, aynı şekilde insanlar kafalarında bir şeyle yapan aktörleri görüyorlar…

IM: Ve daha fazlasını anlatacağım. Sonuçta, tek bir sistem olarak bilinç, bu gezegenin sakinleri olan hepimiz için birbirimize düşman olduğumuzu çizdi. Ve birbirimizle savaşır ve rekabet ederiz, vb. öyle değil mi. Bizim için itaat etmek zorunda olduğumuz krallarımız olduğunu, köleler olduğumuzu çizdi. Veya tam tersi, bizler krallar iken bazı insanlar kölelerimiz. Bazı insanların daha iyi, bazılarının daha kötü olduğunu çizdi. Sonuçta bunlar bilincin araçları ve hepimiz bu diktatörlük altında yaşıyoruz. Bizi kıskanmaya ve birilerinin bizi kıskanması için davranmaya zorluyor. Neden? Dikkat için savaş. Yine de, bir insan neden ilgiye ihtiyaç duyar? Basit bir soru.