HİZMETKARLIĞIN TEDAVİSİ

Yazdır Yazdır 

HİZMETKARLIĞIN TEDAVİSİ

Hizmetkarlığın Tedavisi (Dosyayı açmak için yazının üzerine tıklayın)

Her normal insan Yaratıcı Toplumda yaşamak ister. Bu toplum muazzam fırsatlar ve tamamen farklı bir yaşam biçimi sunmaktadır. Yaratıcı Toplum herkes için gerçek özgürlük demektir, insanların binlerce yıldır uğruna savaştığı ve bulmaya çalıştığı özgürlük. Bu, sağlık ve uzun ömür demektir. Bu, kötülüğün ve şiddetin olmadığı farklı, güzel bir dünyadır.

Yaratıcı Topluma sahip olup olmayacağımız, her şeyden önce insanın kendi cesaretine bağlıdır. Elbette bir insan korkaksa, kendi gölgesinden bile korkacak kadar köle haline getirilmişse, bunu aşması zordur. Hayatta kalmak ve egemen olmak için ve gerçekte olmadığı biri gibi görünmek için aralıksız bir mücadele içindedir. Ancak bir adım atıp dünyanın çok daha geniş olduğunu ve insanların bilincinin ona anlattığından çok daha iyi olduğunu görmek yeterlidir.

 

Böylece insanlar kendi bilinçlerindeki basmakalıp çapalardan kurtulduktan sonra özgürlüklerini kazanmış olurlar. Evet, tam burada, tüketimci formatta ve şu anda, dünyanın dört bir yanındaki pek çok insan, hepimize gelecek için, yarın için umut veren o içsel özgürlüğü kazanıyor…