JAMES TWYMAN DÜNYA ÇAPINDA BARIŞ MEDİTASYONU İÇİN KORE’YE SEYAHAT EDİYOR

Yazdır Yazdır 

16 EYLÜL

James Twyman yazıyor:

Bildiğiniz gibi, Küba Füze Krizinden bu yana dünya en tehlikeli açmazların ortasında. Kuzey Kore’de bir diğer hidrojen bombası patlatılması ve dünya toplumunun yoğun kınaması ile, yüzbinlerce insanın hayatına mal olabilecek nükleer bir çatışmanın eşiğindeyiz.

16 Eylül’de New York saati ile 16:00’da (Türkiye saati ile 23:00) milyonlarca insana katılın ve durum kontrolden çıkmadan önce dualarınızı ve meditasyonunuzu barışcıl çözüme odaklayın.

James Twyman senkronize meditasyona odaklanmak için Kuzey ve Güney Kore arasında DMZ’ye davet edildi. 16 Eylül’de gruplar halinde veya kendi başınıza 15 dakika Kore yarımadasında barışa odaklanmanızı istiyoruz. Geçmişte bu küresel meditasyonlar çatışmaları çözmekte etkili oldu ve Kuzey Kore ile nükleer savaş potansiyel faciasında sizlere her zamankinden çok ihtiyacımız var.

James Twyman’dan Bir Mektup:

Bu belki de şimdiye kadar organize etmek için çağırıldığımız en önemli dua nöbeti. Odaklanmış dünya çapındaki meditasyonların Evrendeki en güçlü kuvvet olduğuna inanıyorum. Bunun nedeni bunların ürettikleri güce tekrar tekrar tanık olmamdır. Çatışmalar şiddetlenirken Irak, Bosna, Sırbistan ve Kuzey İrlandayı içeren bir çok ülkede bulunma şansım oldu. Geçen yıl Golan Tepesinde durup Suriye sınırındaki ISIS’in elinde olan bir köye bakıyordum ve milyonlarca insan senkronize meditasyona katıldı. Sonuç şaşırtıcıydı. Günler içinde, her şeye ragmen liderler ateşkes görüşmeleri için Münih’e çağırıldı. Benzer mucizeleri olan başka birçok örnek verebilirim, ama bunların hepsi bize tek bir şeyi anlatıyor – bir araya geldiğimiz ve dualarımızı barışa odakladığımız zaman, herhangi askeri seçenekten daha güçlüyüz.

LÜTFEN BUNU TANIDIĞINIZ HERKESE GÖNDERİN. Bu meditasyon ile ilgili bilginin yayılması o kadar önemli ki, gerçek bir değişimi etkilemek için yeterli gerekli sayıya ulaşabiliriz. 16 Eylül’de New York saati ile 16:00 da (Türkiye saati ile 23:00) yaptığınız şeyi bırakmanızı ve bu duanın zaten önceden yanıtlandığını HİSSETMENİZİ istiyoruz.

Sihrin bulunduğu yer burasıdır – Kore yarımadasında barışın zaten önceden var olduğunu önceen hissetmek.

Meditasyon tamamlandığında lütfen minnettarlık duygusunu üretin ve gün boyunca bu duyguya geri dönün. Orada bulunacağım ve sizin ve milyonların ürettiği enerjiyi topraklayacağım. Bir kez daha, lütfen bunu mümkün olduğunca çok kişiye gönderin ki tüm dünyaya yayılan barış enerjisini tezahür ettirebilelim.