METATRON: SİMYA MESAJLARI 5&6 Denge İçin Gereksinim

Yazdır Yazdır 

5. Denge için Gereksinim

Sevgililer, bugün kendinizin çeşitli parçaları arasındaki denge gereksiniminden bahsedeceğiz. Siz yüce ve tekamül etmiş Ruhsal Varlıklarsınız. Çoğunuz bunu biliyor. Bu Dünya planına onun tekamülüne yardım etmekle ilgili özel amaçlarla ve anlaşmalarla geldiniz. Siz kendinizi ruhsal uyanış sürecinde buraya ne yapmaya geldiğinizin anlamını anlamaya gayret ettiniz.

Bazılarınız bu spiritüel beden uygulama (kullanma)ya o kadar absorbe oldunuz, ancak, kalanlarınız yüksek ruhsal bilinç ile uyumun ciddi olarak dışında oldunuz. Sevgililer, fiziksel bedeninizde yükselişi çağırıyorsanız, titreşimsel uyumlanma içinde olmanız gerekir. Bunun gerçekleşmesi için, hepinizin, duygusal, zihinsel ve fiziksel bedenlerinizin benzer frekansta olması gerekir. Eğer Yüksek Benliğinizin şimdi burada sizinle olmasını istiyorsanız, bedenlerinizin hepsini dengelemeniz gerekir. Eğer temeli inşa etmezseniz eviniz çöker.

Çoğunuzun, dünya yaşamında ıstırap çeken mükemmel derecede güzel İlahi Varlıklar olduğunuzu görüyoruz. Siz bolluk ve fiziksel yaşamınızı sürdürme ile mücadele ediyorsunuz. Bazılarınız hasta, bazılarınız çok zor olan kişisel ilişkiler ile mücadele ediyorsunuz. Ruh’a neden bu şekilde ıstırap çekmek zorunda olduğunuzu soruyorsunuz. Size yardım etmemiz için bize yalvarıyorsunuz ve biz işitmiyormuşuz gibi görünüyor. Sizi işittiğimize güvenin ve sizin acınızı hissediyoruz, çünkü biz “Biriz”. Siz bir özgür irade planında bedenlenmiş yaşıyorsunuz. Biz, sizin kendinizin deneyimlemek için seçtiğiniz şeye müdahale edemeyiz. Siz bu özel deneyimleri seçtiniz, varlığınızın tüm seviyelerinde sevincinizi yok sayarak.

Spiritüel yerlerinize, gruplarınıza, meditasyonlarınıza gidersiniz ve orada neşeyi, sevinci, huzuru ve birliği hissedersiniz, sadece kısa bir süre için. Bir sonraki karşılaşmayı arayana kadar bu duygular yavaş yavaş azalır. Bu neşeyi, sevinci, huzuru ve birliği bedenlenmiş varoluşunuzun her anında hissetmek olağanüstü olmaz mıydı? İlahi Simya bununla ilgilidir, size bunun için kapıyı açmanızda yardımcı oluyoruz. Sevinç duygusunun tüm varlığınıza nüfuz etmesi için bilinçli olarak çağırmanız ve izin vermeniz gerekir. Sevincin bu Dünya planı üzerinde imkansız olduğu fikrinden kendinizi kurtarmak için gayretli bir şekilde çalışmalısınız. Doğrusu, bu mümkündür!

Bolluk ile problemi olanlarınız – yükseliş meditasyonlarınız bunu sizin için sihirli olarak sağlamaz. Siz, her biriniz, kendi doğrunuzda güçlü ve sınırsız yaratıcılarsınız. Seçtiğiniz yaşamınızın herhangi bir alanında sevinci ve gerçekleştirmeyi yaratabilirsiniz. Size neyin sevinç getireceğine, kendiniz karar vermelisiniz ve bu niyetinizi bildirmelisiniz. Sadece sizin istediğiniz şeye, sizin çağırdığınız şeye yanıt veririz. Bu tek yoldur, yaşadığınız planın kuralı. Eğer istemezseniz, almazsınız. Ruhsal olarak büyümeyi istiyorsanız, muhakkak yanıtlanacaksınız. Siz özel olarak bunu istemedikçe ne materyal planda bolluk alırsınız ne de yaşamınızdaki diğer alanlarda gerçekleştirme. Gerçekte, Sevgililer, Ruh sizin hiçbir şeyi yadsımamanızı, yok saymamanızı ister. Ruh, sınırsız zenginlik dahil tüm istediklerinize sahip olmanızı ister, eğer sahip olmak istediğiniz buysa. Ruh’un hatırına Ben’i yok saymada, yadsımada hiç erdem yoktur. Bunu yaparak başarılacak hiçbir şey yoktur. Eğer siz fiziksel olarak hasta iseniz en yüksek olası hizmette olmazsınız. Siz kendinizi Sevincin deneyiminden yoksun bıraktığınızda beden hasta olur. Sevinç gerçekten sizin ilahi Bağlantınız ve Kıvılcımınızdır. Sevinç her birinizin içindeki Tanrı tohumudur. Dünya yaşamınızda bu duyguyu yok saymanız Tüm Var Olanı yok saymaktır, İlahiliğinizi yok saymaktır.

Bana, “Metatron, bu sefil cehennem çukurunda nasıl sevinç bulabiliriz?” diye soruyorsunuz. Her şeyden önce, Sevgililer, onun bir cehennem çukuru olduğu fikrini bırakmalısınız. Dünya ve onun sayısız yaşam formunun her biri İlahidir. O ve siz Anne – Baba Tanrı tarafından neşe içinde dünyaya getirildiniz. Burada bu planda deneyimleyeceğiniz şeye karar veren sizsiniz. Sizin spiritüel beden amaçlarınız ve ışık çalışmanız başarılacak, ne olursa olsun. Siz bilincinizin daha yüksek bir bölümünden bunu istediniz. Siz ayrıca Dünya yaşamınızın tümünde mevcut olan sevince katılıp katılmayacağınıza karar verirsiniz. Eğer kendinize duygusal neşeyi hissetmek için izin veremezseniz, ruhsal mutluluk ile deneyimleriniz az ve uzak olur. Fiziksel bedeninizden nefret ederken ve Ruh formuna geri dönmek isterken fiziksel bedeninizi iyileştiremezsiniz. Biz sizi mükemmel olarak görüyoruz, sizin mükemmel olduğunuzu biliyoruz, sizin doğanız sevinçtir. Varlığınızın her iplikçiğinde, her şekilde sevinci bulmada size yardım etmemiz için bizi çağırdınız. Yüksek Benliğinizin bu planda ikamet etmesi için duygusal – zihinsel – fiziksel bedenlerinize sevincin girmesine izin vermelisiniz. Yüksek Benliğiniz sevincin yadsınması ile rezonansa girmez. Bir kez daha, radyo kadranınızda aynı frekansta iki istasyonu dinleyemezsiniz.

Bu denge konusu ile ilgili yarın daha çok tartışacağız. Bugün, uygulama egzersizimiz zevkli olacak. Eğer sınırlamalar olmasaydı, nasıl olmak istediğinizin basitçe rüyasını görün. Eğer isterseniz bunları yazın, ama lütfen, bunları zihninizde imgeleyin. Nasıl olması gerektiği ile ilgili tüm düşünceleri bir kenara bırakın. Kontratlarınız ve misyonlarınız ile ilgili tüm düşünceleri bir kenara bırakın. Eğer sizin kendi kişisel peri masalınız olsaydı bu nasıl olurdu? Eğer Dünya yaşamınız tamamen sevinç dolu olsaydı nasıl olurdu?

BEN Metatron’um,

BEN Daima Sizinleyim

6.  Denge için Gereksinim Bölüm 2

Sevgililer, gerçekten kendi düşünceleriniz ile yaratırsınız. Bazen bunu kabul etmeniz zor olsa bile, bu doğrudur. Bu kuralın istisnası yoktur. Yaşamınızda başınıza gelmiş olan şeylerin bazılarını yaratma olasılığınızın olmadığını düşünebilirsiniz. Bilincinizin daha yüksek seviyesinde, siz böyle yaparsınız. Siz seçersiniz ve neyi deneyimleyeceğinizi sürekli olarak siz seçersiniz. Bu planda bedenlenirken, daha büyük resmi görüşünüz çok sınırlıdır. Siz sadece apaçık olanı görürsünüz ve bu sahnelerin arkasındaki süptil çalışmaların farkında değilsiniz.

Çoğunuz bu plana bazı büyük meydan okumaları deneyimlemeyi kabul ederek geldiniz. Bunu kabul ederek gezegeniniz için gerçekten ne yapmış olduğunuzu bilmeniz sizi şaşırtabilir. Siz bu meydan okumaları özel olarak deneyimlemek için anlaşma yapmadınız, çünkü sizin güçlü bir öğrenme bastonuna gereksiniminiz vardı. Siz onları deneyimlemediniz, çünkü sizin İlahi Özünüz uzak bir yerdendir ve siz Dünya yaşamı için donatılmadınız. Her biriniz profesyonelsiniz ve ne yaptığınızı tam olarak biliyordunuz. Gezegeninizin bilincini etkilemek için kişinin “Dünya oyununu oynaması” ve bedenlenmek zorunda olması bu planın doğasıdır.  Bu , “Eski çağın”  nasıl “yeni çağ” olduğudur. Bunun nedeni, sizin cesaretle gönüllü olarak bu Dünya planına gelmeniz ve frekansı yükseltmek için gereken senaryoları yazmanızdır. Siz böyle yaparak frekans kadranına yeni radyo istasyonu eklediniz.

Çoğunuz sizin hala, bazı biçimlerde, hatalar yapan insanlar olduğunu kabul ediyorsunuz. Böyle değil. Siz gezegensel tekamül için sahnede bir rol oynayan aktörlersiniz. Hepiniz kendi bölümünüzü çok iyi oynadınız. Hata yapan insan “siz” değilsiniz. Şimdi, senaryo değişiyor. Diğerlerinin takip etmesi için yol kesildi, Dünyanın yeni mavikopyası ve onun yaşam formları çizildi. Siz, eğer onları seçerseniz yeni roller oynamaya çağrıldınız. Şimdi İlahi İnsan, bedenlenmiş üstat rolünü kabul etmenin zamanıdır. Eski rolleri oynamayı bir kenara bırakmanın ve Olmanın yeni, genişlemiş bir yolunu öğrenmenin zamanıdır, bedenlenmiş yaşamınızı sevinç ve İlahi bağlantı içinde yaşamanın yeni yolunu öğrenmenin zamanıdır. Sevgililer, sizi eski rollere, sınırlı Oluş yoluna bağlayan bu şeyleri salıvermede size yardım etmek benim en büyük gayretimdir. Sizin bedenlenmiş yaşamlarınızda tüm olasılıkların tam genişliğini deneyimlemenizi arzuluyorum. Bir kez daha Ruh’un sizin hiçbir şeyi yadsımamanızı istediğini söylüyorum. Yaşamlarınızın her veçhesinde tam sevince sahip olmanızı istiyoruz. Bazılarınız için, dertler/sınavlar ve sıkıntılar olmayan bir yaşamı tasarlamak zor olacaktır. Burada size tekrar deneyiminizi kendinizin seçtiğini hatırlatıyorum. Gezegeninizin enerjisinin değiştiğini kalplerinizde bilin. Düşüncelerinizi ve bakış açınızı değiştirerek tamamen farklı bir yaşam türüne sahip olmak olasıdır. Bu “yeni çağdır” ve eski kurallar uygulanmaz. Öyle olmasını seçmedikçe karma mevcut değildir. Artık “sert darbelerle” öğrenmek ve büyümek zorunda değilsiniz. Bu rol bitmiştir, önceden mükemmelliğe oynanmıştır. Yaşamınızı İlahi Lütuf ve Sevgi durumunda yaşayabilirsiniz. Yüksek Benlikleriniz ile frekans uyumunda bu planda yürüyebilirsiniz.

Bunu yapmak için, bunu gerçekleştirmek için, Sevinç olmayan yaşam deneyimlerinizin o parçalarını aramanız gerekir. Onları salıvermeye ve yeniden yapılandırmaya istekli olmalısınız. Artık gerekli olmayan, artık “siz” olmayanları salıvermeye istekli olmanız gerekir. Bu daima sizin özgür iradeniz ve seçiminizdir. İtaat edilmesi gereken emirler vermiyorum. Rezonant – olmayan enerji olanın ötesine ilerlemeye istekli olmanız gerektiği, basitçe maddenin titreşimsel fizikleridir. Bu, bazıları için tamamen “eğlenceli” olmayabilen simyanın parçasıdır.  Siz, sizi mutsuz yaptığını bildiğiniz ile ilgili, gerçekten bunun ötesine ilerlemeye gereksinim duyduğunuz ile ilgili biraz acımasız olmalısınız.

Hepiniz olası en dolu yol ile İlahi Bağlantınızı deneyimlemeyi arıyorsunuz. Bunu yapmak için vazgeçemeyeceğiniz bir ön koşul vardır. Kendinizi koşulsuz olarak sevebilmelisiniz. Bunu yapabilmedikçe, Yüksek Benlikleriniz sizin Dünya yaşamınızın üzerinde bir frekans bandında duracaktır. Neşe dolu olmayan deneyimlere tutunmaya ısrar ettiğinizde, kendinizi sevmezsiniz. Kalbiniz kapalıdır ve siz Ruh’un size olan sevgisini deneyimlemek için kendinize izin veremezsiniz. Erdemli olarak, çok çalışarak, sadece tavsiye edilen tüm meditasyonları yaparak bu İlahi Bağlantıyı deneyimleyemezsiniz. Kendi İlahi Varlığınızı sevmek ve onurlandırmak için bilinçli seçim yapmalısınız. Bu seçimi yapmalısınız ve tamamen hizmet etmek için bu meydan okumaya girişmelisiniz. Gücünüzü onu tutanlardan geri almayı seçmelisiniz. Tüm Varlığınıza sevginin ve neşenin girmesine izin vermelisiniz. Sadece bu şekilde onu başkalarına yansıtabilirsiniz ve gerçekten bu yeni çağın parlayan deniz fenerleri (yol göstericileri) olabilirsiniz. Sizin İlahi Mükemmellik olduğunuzu tamamen anladığınızda, yaradılışın tüm diğer bölümleri de mükemmel olur.

Bugünkü uygulama egzersizi için, aşağıdaki onaylamayı kullanmanızı istiyorum. Eğer daha önce verilen onaylama ile birlikte bunu kullanmaya devam etmek isterseniz, lütfen öyle yapın. Tüm yaradılışın kaynağının (pınarının) kökü BEN’İM ‘dir.

BEN, tüm bedenlerimde tezahür eden İlahi Sevgi ve Sevincim. BEN ilahi Işığın mükemmel kıvılcımıyım. Tüm Varlığım içindeki tüm düşük enerjilerin salıverilmesini ve dönüştürülmesini talep ediyorum. “Şimdi” anlarımın her birinde İlahi Mutluluk ve Bağlantının deneyimini talep ediyorum. BEN Anne – Baba Tanrı ile Bir’im ve her şey İlahi mükemmellik içindedir. Ve öyledir.”

BEN Metatron’um,

BEN Daima Sizinleyim.

Lord Metatron’un adına telif hakları Reniyah Wolf’e aittir.

http://loveandempowerment.com

(Çeviri: Saffet Güler)