NASIL GÜÇLÜ BİR ŞAHSİYET OLUNUR?

Yazdır Yazdır 

NASIL GÜÇLÜ BİR ŞAHSİYET OLUNUR?

Nasıl Güçlü Bir Şahsiyet Olunur (dosyayı açmak için yazının üzerine tıklayın)

Güçlü bir Şahsiyet nedir? Zayıf ve güçlü bir Şahsiyet arasındaki fark nedir? Her Şahsiyetin ruhsal gelişim için içsel bir arzusu, Yuvaya (Ruhsal Dünyaya) dönme arzusu vardır ve Şahsiyet olarak her insan bunu hisseder. İnsanlar ruhsal gelişimlerine ne ile başlamalıdır ve ruhsal yoldaki en zor aşama nedir? Bilinç (şeytan, iblis) insanı nasıl manipüle eder, yanlış yönlendirir ve aldatır? İçimizde kim yalan söylüyor? Bilincin çalışmasında kalıplaşmış bir model örneği: arkadaşlar iş hayatında birbirlerine nasıl ihanet eder? İnsanın düşüncelerini kim kontrol eder?

İnsanın kim olduğunu anlaması ve güçlü bir Şahsiyet haline gelmesi neden önemlidir? Tanrı’nın sizi duyması için dua etmenin doğru yolu nedir? Hizmet nedir ve özü nedir? Ruhsal Dünyadan gelen iradenin ne olduğunu nasıl anlarız? Neden bazı ülkelerdeki Hıristiyanlar Tanrı’ya Allah diyorlar ve tıpkı Müslümanlar gibi O’nu övüyorlar? Ruhsal açıdan güçlü bir Şahsiyet neden çok şey yapabilir? İnsan yaşamının gerçek amacı nedir?

Ruhsal Dünyadan her Şahsiyete giderek daha fazla gücün geldiği inanılmaz zamanlarda yaşıyoruz. Bu dönemde pek çok insan Şahsiyet olarak daha güçlü hale gelmektedir.