PLEİADES’LİLERDEN BİR MESAJ

Yazdır Yazdır 

Christine Day kanalıyla

Sevgililer,

Sizi selamlıyoruz. Bu zamanda gezegene gelen yeni enerjiler var. Bu, Yeni Yılınızdan önce gelecek olan geçişe hazırlanmak içindir.

Gezegeninizde yaklaşmakta olan bir dönemeç var ve ‘bırakmanız’ ve önünüzde olan her şey ile akışta olmanıza izin vermeniz gerekiyor. Ama bu korkulacak bir zaman değil, kendi içinizde farklı bir yöne açılmaya istekli olma zamanı. Yaşamınızın veçhelerine farklı bir şekilde yaklaşmaya ve bildiğinizi düşündüğünüz hiç bir şeye tutunmamaya istekli olma zamanı. Masumiyet yerinden gelen ‘bilmeme’ halinde temiz bir sayfadan, yeni bir başlangıçtan işlemelisiniz. Bu zamanda neyi almaya gereksiniminiz olduğunu bilmiyor olsanız bile almaya açık olun. Ego zihniniz bir çok fikirlere sahip olabilir, ancak ego zihniniz bu zamanları anlamaz veya bilmez, o herhangi bir gerçeğe bağlı değildir.

Size mesajımız ‘bırakmak, salıvermektir”. Bunu yapmaya istekliyseniz, her şeyin mevcut olduğunu bilin. Bu bekleyip eski fikirlere ve geçmişin kavramlarına tutunma zamanı değildir. Bu, doğurulacak yeni bir çağdır ve bu zamanı salıverme ve masumiyet halinde karşılamalısınız.

Bu zamanda sizi bırakmıyoruz ve size tanık oluyoruz. Güvenebilirsiniz, her şeyin başladığını bilin.

Kutsamalar

Pleiadesliler

(Çeviri: Saffet Güler)