PLEİADES’LİLERDEN BİR SEVGİ MESAJI

Yazdır Yazdır 

Christine Day

Sevgililer sizi selamlıyoruz,

Bu anda fiziksel yapınızda gerçekleşmekte olan değişen boyutsal ayarların haberlerini getiriyoruz. Sizleri Evrensel enerjisel prensiplerin geri kalanıyla hizalayan, gerçekleşmekte olan yeni gezegensel enerjisel uyumlanmalar nedeniyle, kalp merkezinizin hücrelerinde başlayan bir hızlanma var. Bu sizi içinizde duygusal hassaslık ve bazı kişisel karmaşalar deneyimleme yerine götürüyor. Bu süreçle, projelerinizde spesifik kader veçhelerini gerçekleştirebilmeniz için, misyonunuzun enerjisel ortamına daha direkt olarak uyumlanmak için enerjisel olarak ilerletiliyorsunuz.

Bu, Benliğinizin ortaya çıkan kısmıdır, sadece hiç bir şeye tutunmayarak bu yeniden yapılandırma işlemine izin verin.

Sürecinizi zihinsel olarak anlamaya çalışmayın, sadece kalbinize uyumlanın. Önünüzdeki bu yolda her deneyimi, her adımı hissetmeye istekli olurken, anın gerçeğini bileceksiniz. Nasıl görüneceğini, nasıl olacağını ileriye yansıtmayın, çünkü neyin ortaya çıkacağını hayal edemezsiniz veya bilemezsiniz.

Güvenmenin ve yolun sizi götürmesine izin vermenin zamanıdır, olayların nasıl olması gerektiğini kontrol etmeye çalışmayın. İleriye doğru nasıl ilerleneceği üzerine geçmişe başvurmanın yolu yoktur, her şey farklı, referans alacağınız tanıdık zemin yok.

Hatırlayın, bu sonraki adımları tek başınıza başaramazsınız, gereksinim duyduğunuz şeyde spesifik olmak için destek çağırın.

Kutsamalar
Pleiadesliler

(Çeviri: Saffet Güler)