PLEİADESLİLERDEN MESAJ

Yazdır Yazdır 

Christine Day kanalıyla

30 Nisan 2015

Sevgililer sizi selamlıyoruz,

Nisan’ın son bir kaç gününde Dünya planında gerçekleşen dinamik enerjisel açılışlar vardı. Bu oluş, birçoğunuz için çok büyük oranlarda değişim getirecek olan şeydir. Çünkü ilk kez gezegeninizde her birinizin bilincinizin genişlemiş yüksek alem hallerine erişmesi için çok boyutlu bir kapı yaratan bir seri perde kalktı. Bu boyutsal açılışlar ile, Gerçeğin yüksek frekansına yeniden uyumlanabilirsiniz.

Çok büyük değişimler önünüzde ve buna hazırsınız, evriminizin bu sonraki aşamasını beklemekteydiniz. Bu değişim, sizler bu yeni boyutsal kapılara erişirken, kendini güçlendirme yerine geri dönmek ile ilgilidir. Bunlar, tüm veçhelerinizin var olduğu zamansız uzaya yeniden bağlandığınız erişim noktalarıdır. Kendiniz hakkında sınırsız oranlarda Gerçeği hatırlayabileceğiniz ve buna uyumlanabileceğiniz ve önünüzdeki gerçeklikte var olan her şeye tanık olacağınız yer içinizdedir. Bu, kutsallığınıza, Gerçeğe doğal olarak geri dönmenin zamanıdır.

Bu geçiş enerjisi vasıtasıyla, bedeninizde ve enerji alanınızda, ‘chem trails’in sisteminizde sahip olduğu etkilerde azalma yaratan bir değişim olacak. Bedeninizde elektriksel bir yeniden ayarlanma olacak ve enerji alanınız yeni bir boyutsal frekans taşıyacak. Bu frekans Chem Trails’den gelen etkilere karşı bir engel yaratır. (Chem Trails: gökyüzüne püskürtülen kimyasallar).

Yüksek alem kapısında benliğinizin bu yeni deneyimine açılmak için zaman ayırın. Bu açılış stabildir ve sizi beklemektedir.

Bu yüksek alem kapısına bilinçli seçim vasıtasıyla açılabileceğinizi bilin. Bunu kalp yerinizden yapın, nefes alın ve bırakın. Bu kutsal aleme bir mıknatıs gibi çekildiğinizi hissedin. Beklemek zorunda değilsiniz!

Sizi destekliyoruz. Sonraki ileri doğru geçiş adımınızı atarken size tanık oluyoruz.

Kutsamalar,

Pleiadesliler

(Çeviri: Saffet Güler)