PLEİADESLİLERDEN MESAJ

Yazdır Yazdır 

Christine Day kanalıyla

1 Temmuz 2015

Sevgililer sizi selamlıyoruz,

Yaz Gündönümü zamanında, dünyasal planınızda 5nci/6ncı boyut enerjisinin doğumu oldu.

Bu doğum gezegeninizde tezahür etmeye başlayan yeni enerjisel bir sinerjiyi yarattı. Şimdi gezegeninizde katı bir yoğunluk duvarı yaratan 3 ncü boyut illüzyonu ile gezegeninize gelmekte olan kırılmış ışınların içinde bulunan 5nci/6ncı boyut ışığından yaratılan saf ışık akışkanlığı arasında muazzam bir enerjisel uyuşmazlık var. Bu uyuşmazlık bu zamanda gezegende dramanın daha fazla büyütülmesini yaratacak. Kendi dünyanızda ortaya çıkarken tüm dramaları salıvermeniz, sadece dramaya tanık olmanız, nefes almanız ve bırakmanız önemlidir.

Bu ışık dalgaları şimdi sürekli şekilde gezegeninizde ve kendi hücrelerinize ve enerji alanlarınızda hareket ediyor, dönüşüm ve değişim getiriyor. Güneşin ışınlarından gelen yansıtılmış ışık akışı tarafından değiştiriliyorsunuz ve bu ışınlar şimdi dünyasal enerjisel yapınızın daimi bir parçasıdır ve enerjisel akışınızın içindedir.

Salıverme ve şu anda var olan ışık akımlarının değişen frekanslarına ayarlanma gereksinimi var. Bu ışık akımları Tanrı bilincine 6ncı boyut uyumlanmalarını taşır, yansıtılan ışınlar vasıtasıyla uyanmayı bilinçli olarak seçen her biriniz uyumlanmaktasınız. Yuvaya kendi dönüşümsel uyumlanmalarınız için bu ışınları kullanmaya başlayabilirsiniz. Yuvaya dönüşünüzün zamanıdır.

Size sevgiyle tanık oluyoruz,

Pleiadesliler