PLEİADESLİLERDEN MESAJ

Yazdır Yazdır 

16 Kasım 2015

Sevgililer sizi selamlıyoruz,

Değişim rüzgarları dünyasal planınızda esmeye devam ediyor. Bu zamanda her birinizi kaderinizin enerjisinin bu akışı ile hareket etmeniz için ilerlemeye çağırıyoruz. Bu kutsal akışın sizi götürmesine, kader yolunuzla buluşmak için olmanız gereken yere sizi taşımasına izin verin. Çünkü bu sizin ileriye ‘sonraki adımınız’. Bırakmanızın ve hakkınız olanı almanız için doğru konuma yerleştirilmenize izin vermenizin zamanıdır.

Bu Kasım ayının en başında, dünya planınızın boyutsal konumunda gerçekleşen bir değişim oldu. Dünya planınızın içindeki merkezi çekirdeğin manyetik enerjisi değişti, gezegene gelen bilincin saf ışık gücünün büyütülmesini yarattı. Bu ışık bilinci içinizde uyumlanmanız için yeni bir yolu vurguluyor. Bu yol vizyonunuzu illüzyondan Gerçeğe ayarlamaya başlamanız için her birinizi desteklemek üzere burada. Ego zihnin yanlış algılamaları olmaksızın, açılmanızı ve kendinizi berrak bir şekilde algılamanızı sağlıyor.

Bu yeni vizyon sizi realitede şu anda kim olduğunuzun daha tam ve gerçek boyutsal perspektifini deneyimleyebilmenize götürüyor. Vizyonunuzun bu yeni yönünde yeniden konumlanmanıza izin verdikçe, doğal olarak yeniden uyumlanabileceğiniz kutsal doğanızın daha derin damgalarının ifşaatı olur. Bunlar, yüksek benliğinizin çok boyutlu saf kaynak veçhelerini taşır.

Saf kaynak enerjinizden gelen bu veçheler, kutsal doğanızda var olan kendi yaratım enerjinize geri uyumlanmanızda sizi desteklemek için tasarlanmıştır ve yaratım özünüzde sabitlenmenizi sağlar.

Bu zamanın önemli bir yanı, çok boyutlu Benliğinizin içine ulaşma ve doğal parçanız olan, doğal olarak sizin olan şeyi kullanmaya başlama istekliliğinizdir. Zamanın her anında sizin olanı sahiplenme. Kendi yaratma yeteneğinize bilinçli olarak sahip çıkarak, içinizdeki yaratım enerjinizin otomatik açılışı olur, kalp merkezinizde, kalbinizin arzusundan yaratmaya ve oluşturmaya başlayan örüntü eylemi.

Yaratım enerjinizin bu girişiminin eylemini algılayabileceksiniz. Kendi enerjisel örüntünüz , dünya planınızda yaratım enerjinizi bilinçli eyleme geçirme yeteneğine sahiptir.

Hatırlayın, ‘Mesih enerjisi’ gezegeninize demirlendi. Bu, yolunuzdaki her biriniz için büyük fırsatlar yaratmaya, arzu ettiğiniz şeyi tam olarak alma sürecinizde size olanak sağlamaya devam ediyor. Bu alıcılık damgası enerjisi sizi güçlendirmek için tasarlanmıştır, her birinize örülmüştür ve her seviyede yaratımlarınızı/bolluğunuzu tam olarak işleyebilmeniz ve alabilmeniz için sizi desteklemek üzere tasarlanmıştır. Alıcılık enerjisi öncelikle sizi geride tutan eski ayrılık illüzyonlarının ötesine geçmek için, bolluğunuzu yaratmanızda ve sonra bir çok seviyelerde bolluğunuzu almakta size aletler sağlıyor. Bu, kalbinizin arzusunu doğal olarak tezahür ettirme yeteneğinizde büyük bir rol oynayan kendini kabullenme ve kendini sevme süreçlerini içeriyor.

Gerçek rolünüz, burada dünya planında çok boyutlu seviyede haklı yerinizin kabullenmesi ve anlaşılması vasıtasıyla kolayca onaylanıyor.

Burada gezegeninizde önemli bir rol oynadığınızı kabullenme haline tam olarak girdikçe, içinizde aktive olmaya başlayan boyutsal bir yeniden ayarlanma olur. Bu yeniden ayarlanma, evrenin geri kalanı ile ilişkinizde kim olduğunuzun kendi bilinçli perspektifinizde yeniden yapılandırılmasını ve bu dünya planında bulunarak oynadığınız önemli rolün yeniden yapılandırılmasını kapsar. Kalp yerinizde bu enerjisel Gerçeği almanızın büyük önemi vardır, çünkü bu Gerçek kalbinizde demirlenirken, Tanrı bilinci veçhenizde gerçekleşen daha derin bir hizalanma olur.

Bu sürecin önemli bir parçası, burada bu dünya planındaki yeriniz, rolünüzü sahiplenmektir. ŞİMDİ BURADAYIM!

Bu Gerçeği yeniden onaylayarak, dünya planında bu zamanda burada bulunmaya ‘evet’ dediniz. Burada olma önemli rolünüze sahip çıkıyorsunuz. Rolünüzün ayrıntılarını tam olarak anlamanız gerekmez. Yerinize sahip çıkma eylemi, içinizde devasa enerjisel değişimi harekete geçirmek için yeterlidir.

ROLÜNÜZE/YERİNİZE SAHİP ÇIKMA PROSESİ:

1) Kalp merkezinize açılın (bunu bir elinizi kalbinize koyarak ve kalbinizdeki elinizin bağlantısına bilinçli nefes alarak yaparsınız). Sonra kalbinizde derinleşmekte olan farkındalığınızı hissedin. Kalbinizde bu bağlantıyı oluşturmalısınız.

2) Şimdi, kalp yerinize SUN DAH sesini seslendirin. Kalbinize bağlantının bir çiçeğin güneşe açılması gibi açılmaya başladığını hissedin. Kalbinizin kendi eşsiz ses frekansınız tarafından nasıl beslendiğini hissedin. Nefes alın ve nefesiniz kalbinize gitsin.

3) Bu noktada bu dünya planına demirlenmenizi tam olarak sahiplenebileceğiniz kalbinize bu bağlantının genişlediğini hissetmeye başlarsınız. “Yerime sahip çıkıyorum.”. “Şimdi ve burada yerimi demirliyorum.” Kalbinizin bu Gerçeğe nasıl tepki verdiğini hissedin!

TEZAHÜR ADIMLARI:

1) Bu, şimdi tezahür yeteneğinizi getirebileceğiniz/aktive edebileceğiniz yerdir. Kalbinizin arzusunun içeriğini kalbinize getirin. Bunu, kalbinizin arzusunu (tezahür ettirmeyi dilediğiniz şeyi) kalp enerjinizde tutarak yaparsınız. Kalp yerinize tamamen alınıncaya kadar, nefesinizi kalbinizin arzusuna esen yumuşak bir rüzgar gibi kullanın. Kalbinize tamamen çözününceye kadar bekleyin.

2) Sonra, kalp yerinizde SUN DAH sesini kullanın. Kalbinizin içinde ve dışarıya doğru yaratım akışının dokuyucu enerjisini hissedin. Dokuma tamamlanıncaya kadar sesi kullanın.

3) Tezahür ettirme yeteneğinize yumuşakça tanık olun ve sahiplenin, kim olduğunuzu onurlandırın. Sonra nefes alın ve bırakın, her şeyin zamanın bu şimdi anında el altında olduğunu bilin.

Bu basit hareket sizi 3 ncü boyut illüzyonunun ötesine, ego zihnin ötesine götürür. Kendi eşsiz ışık frekansınıza, 4 ncü/5 nci/ 6 ncı boyutsal akış içindeki Gerçeğin kendi akışınıza doğal olarak ilerler ve uyumlanırsınız.

Bir destek ekibi olarak burada oynadığımız rol, benliğinizdeki enginliğe yeniden girmeniz ve keşfetmeniz için, yüksek boyutlu yerleri açmak, size rehberlik yapmaktır. Gezegeninizde insanlığın geçişinin tamamlanmasını sağlamak için oluşturulmuş evrensel ekibin parçası olarak rolümüzü oynamaya devam edeceğiz.

Bu anda olduğunuz her şeyi kutluyoruz ve deneyiminizde benliğiniz için atmanız gereken her adımı onurlandırıyoruz.

Kutsamalar,

Pleiadesliler

(Çeviri: Saffet Güler)