PLEİADESLİLERDEN MESAJ

Yazdır Yazdır 

Christine Day kanalıyla

2 Nisan 2014

Sevgililer sizi selamlıyoruz.

Hayatınızda başka ne oluyorsa olsun güneşin her sabah doğacağını bilerek, gündoğumunu izleyin. Güneşin parlaklığı yeni boyutsal demirleme vasıtasıyla gezegeninize doğurulan yeniden dirilme enerjisi taşır. Bu yeniden dirilme enerjisi hücrelerinizi aktive eder, kutsal benliğiniz içinde yeniden bağlantılara ilerlemenizi mümkün kılar.

Dünya planınızda bu güçlü zamanda açılacağınız, kabulleneceğiniz çok şey vardır. Boyutsal demirleme hızlanıyor ve bu dünyanın dönüş noktası içinde bir kez daha kuvvetli bir manyetik değişim yaratıyor.

Gerçekleşmekte olan bu güçlü manyetik değişim 3 ncü boyut dramasını büyütüyor ve aynı zamanda 4 ncü ve 5 nci boyut enerjisinin doğumunu hızlandırıyor. Bu aşina olan her şeyin azalması deneyimini yaratıyor. Sanki bu zamanda dünya planında sizi bilinmeyen, tanıdık olmayan bir yerde tutan bu uç noktadaki enerjiler ile kolayca ilerleyemiyor gibisiniz.

Bu çok zorlayıcı zaman ile başa çıkmakta basit bir çözüm var. Sadece kalp merkezinizde kalın ve “bırakın”. Kendi kalp yerinizdeki evrime ilerlemenizin, kutsal kalbin yeni bir yolunu seçmenizin ve sadece Olmanızın zamanı.

Bu zamanda an içinde kendi kalbinize adanmaktan ve güneşin her sabah doğduğunu hatırlamaktan başka yapılacak bir şey yoktur. Bir şeylerin gerçekleşmesine çalışan, bir sonucu zorlayan, bilmek isteyen, anlamak isteyen ego zihnini görmezden gelin… Ego zihin küçük bir çocuk gibi mızmızlanır.

Bu enerjinin yoğunluğunun sonraki aylarda artmaya devam edeceğini bilin, bu nedenle kutsal kalbinizde bu yeniden bağlantıları yapmak ve bu zaman sırasında merkezlenmiş kalabilmek için şimdi kutsal bağlantılarınızı yeniden oluşturmak önemlidir.

Kutsal kalbinize uyumlanırken, gerçekleşecek olan bir uyanışı kullanabileceksiniz, buna “büyük geçiş” adı verilir. Bu büyük geçiş gezegeninizde perdelerin kalkma serileridir, bu kalkan perdeler kalbe bilinçli olarak uyumlananlarınıza Hakikati ifşa eder.

Bu perdelerin arkasında, bir sahnedeki perde gibi ‘rüyadan uyanışın’ enerjileri vardır, gerçek ifşa edilir ve siz hatırlamaya başlarsınız.

Bu ‘rüyayı” hayatlar boyu yaşamaktaydınız. Şimdi hatırlamanızın zamanı.

Kutsamalar

Pleiadesliler

(Çeviri: Saffet Güler)