PLEİADESLİLERDEN SEVGİ DOLU BİR MESAJ

Yazdır Yazdır 

CHRISTINE’den KİŞİSEL MESAJ

Pleiadesliler geçen gece benimle önemli bir zaman geçirdiler, sonraki genişlemiş sürecin dünya planına geliyor olacağını bildirdiler. 1 Ekimden 16 Ekime kadar kaldırılacak olan bir seri perde olacak, bu kutsal doğanızın yeni bir veçhesine açılmanızı sağlayacak. Bu benliğinizin kutsal veçhesine erişmenizi derinleştirmek için muazzam bir fırsattır. Bu perdelerin kaldırılması sizi kutsal benliğinize büyümenizle uyumlamaya getiriyor, evrensel toplumun geri kalanına bağlantınızın ve yuvaya bağlantınızın hızlanmasını sağlıyor.

Bu enerji formunun etrafında gördüğüm muazzam enerji dalgası beni heyecanlandırıyor; bu güçlü şaşırtıcı ışık yeniden erişmek için bizlerin olacak.

Sevgi ve kutsamalar

Christine Day

PLEİADESLİLERDEN SEVGİ DOLU BİR MESAJ

Sevgililer sizi selamlıyoruz,

Sonraki adımızın haberlerini getiriyoruz! Perdeler kalkacak ve şu anda ilerlemeye hazır olan herkes için dünya planınızda açılmakta olan yeniden hayat bulmakla ilgili bir ışık enerji süreci olacak.

Bu olayın gerçekleşmesi için enerjisel zamanlama üzerinde çalıştık ve bunun 1 Ekim – 16 Ekim arasında olacağını hesaplıyoruz. Her birinizin özgür iradeye sahip olduğunu bilin, gelmekte olan bu güçlü açılışlara doğru adım atmanız sizin kendi bilinçli kararınızla olur. Dünya planınızla birleşen bu güçlü ışığa açılmak ve uyumlanmak her biriniz içindir. Kalpleriniz sizinle birlikte olmuş olan son enerjilerle bir dönüşümden geçti. Bu ışık frekanslarına uyumlanabilmeniz kalpleriniz vasıtasıyladır, perdeler kalkarken bu yeniden hayat bulma ışığına girebilirsiniz, bu ışık sizleri gerçeğin daha derin realitesine getirmek için tasarlanmıştır.

Sizlerin olan ışığın gücü ve berraklığını kullanarak evrensel topluluk içindeki haklı yerinizi sahiplenin, bu ışık kalp hücrelerinizde ilerler ve sonra sizi ışık ile boyutsal bir birliğe açar. Işığın gerçeği ifşa ettiğini hatırlayın, sizi kutsal armağanlarınız ile doğal bir uyumlanmaya getirir. İleri adım atmanın ve benliğinize ifşa edilmenizin zamanıdır.

Işığınızda yıkanın, ışığınız size yeni bir özgürlük duygusu, var olmanın yeni bir hafifliğini sunar.

Kutsamalar

Pleiadesliler

(Çeviri: Saffet Güler)