PLEIADIAN ADIM # 2. BİRLİKTE YARATICI

Yazdır Yazdır 

Christine Day

Yaşamınızda yaratmış olduğunuz şeyin sorumluluğunuzu üslenmeniz ve hem bilinçli olarak hem de bilinçsiz olarak deneyimlerinizi yaratmada oynamış olduğunuz rolü anlamanız önemlidir.

Si bir kurban değilsiniz. Tüm deneyimlerizi bir nedenle çağırıyorsunuz. İleriye doğru ilerlemek için yaratımınızı anlama, kabullenme ve sahiplenmeniz önemlidir.

Her deneyimi, onun sizi bu ana getiren kendi kararlarınız olduğu anlayışı ile karşılama tutumu, istekliliğini geliştirerek başlayabilirsiniz. özgürlüğün anahtarı kendi yaratımınızı sahiplenmektir.

Başka deyişle, hissetmeniz ve öğrenmeniz için yaratmış olduğunuz deneyimin içinde neyin olduğunu keşfetmeye istekli olun. Gelen hislere izin verin, onların bir anlamı olması gerekmez. Bu hisler sizden bir nehir gibi akarken sadece onların bedeninizi terk ettiklerini bilmelisiniz.

Deneyimin öğretisini aldığınızda, ilerleyebilir ve kendiniz için yeni bir deneyim tezahür ettirmeye başlayabilirsiniz. Hatırlayın özgür iradeniz var, yani yaşamınızı birlikte – yaratmaya bilinçli olarak katılabileceğiniz anlayışıyla şeyleri farklı şekilde yapabilirsiniz.

Kutsal Kalbiniz vasıtasıyla yaşamı bilinçli şekilde tezahür ettirirken yaşamınız için, yaratımlarınız için – seçimleriniz ve deneyimleriz – sorumluluğu kabul edin. Kutsal Kalbinize bağlantınızla yalnızca kalbinizin arzusunu yaratabilirsiniz. Sadece kalbinize bağlanarak, kalbinizin arzusunu doğurabilirsiniz. Şimdi, burada dünyada cenneti yaşamaya başlamanın zamanıdır.

PLEIADIAN ALETİ # 2.
İZİN VERMEK:

Ruhsal alemlerin sunduğu yardımın sorumluluğunu alın:
Özgür iradesi olan bir varlık olduğunuzu ve bu destek için izin vermeniz gerektiğini fark edin. Ruhsal alemler sizin izniniz olmadan enerji alanınıza giremez.

Belli bir anda, Ruhsal alemlerin yardımı olsun ya da olmasın, seçme hakkınız olduğunu fark edin.

Her bir anda size gelen (hangi şekilde olursa olsun) destek ve yardımı almak için bilinçli olarak zihninizi değiştirme hakkına her zaman sahip olduğunuzu bilin.

Ruhsal alemler ve Başmelekler ile yapmış olduğunuz ön – anlaşmaların sizin tarafınızdan aktive edilmesi gerektiğini bilin. Aktivasyon, belirli projelerde sizinle çalışmaları ve yaşamınızda destek sunmaları için onlara izin vererek yapılır. Şimdi bu ön – anlaşmaları onurlandırmaya başlamamız çok önemlidir.

(Çeviri: Saffet Güler)