SİNEK Mİ YOKSA FİL Mİ?

Yazdır Yazdır 

SİNEK Mİ YOKSA FİL Mİ?

Sinek mi Yoksa Fil mi (Dosyayı açmak için yazının üzerine tıklayın)

“Muhafızlar” olarak adlandırılan radikal aşırılık yanlısı mezhep bin yıldır insanlığa, insanlara karşı hangi hain planları kullanmaktadır? Nasıl hareket ediyor ve insanların zihinlerini nasıl etkiliyorlar? Yaratıcı Toplum projesinin katılımcıları da dahil olmak üzere insanlar çeşitli taşra şehirlerinde hangi “Overton pencereleri” ile yüzleşmek zorunda kalıyorlar? Sineğin arkasındaki fili – bu tüketimci dünyayı yöneten Mimarları – neden görmüyoruz?

 

Bu dünyanın Mimarları neden bir hata yaptılar: zaman ve hayalleri hakkında bir hata? Bekledikleri El bir daha asla var olmayacak. İklim Kerberusu dünyada. Muhafızlar zihinlerimize ve kalplerimize hükmetme umuduyla bu dünyada pek çok tapınak yarattılar. Ama şu anki eylemleri o kadar yıkıcı ki, kendimizde özgürlüğü bulamazsak, Tanrı’yı, yaşam arzusunu ve İsa Mesih’in istediğini ve insanların en iyisi olan Muhammed Peygamber’in istediğini yerine getirme gücünü bulamazsak, birleşmezsek, ne biz ne de tapınaklar bu dünyada kalacaktır.


Her şeyi değiştirebilir miyiz? Evet dostlar, birlikte her şeyi değiştirebiliriz. Herkes için her eylemin yalnızca yaşamı iyileştirmeye yönelik olabileceği koşullara sahip bir geleceğe sahip olacağımız Yaratıcı Toplumu inşa edebiliriz. Hepimiz büyük bir aileyiz ve her birimiz yaşamayı, İnsan olarak yaşamayı hak ediyoruz.