ULUSLARARASI FORUM: HAYATTA KALMAMIZ BİRLİK OLMAKTA – 12 KASIM 18:00

Yazdır Yazdır 

ULUSLARARASI FORUM: HAYATTA KALMAMIZ BİRLİK OLMAKTA – 12 KASIM 18:00

Dünyanın dört bir yanındaki tüm milletlerden, dinlerden, mesleklerden ve sosyal sınıflardan insanları gönüllü olarak tek bir platformda ne birleştirebilir? Karmaşık bir etkinliğin hazırlanması için 180 ülkeden insanı her gün gönüllü olmaya iten şey nedir?

Küresel kriz: savaşlar, salgın hastalıklar, kıtlık ve kitlesel yok oluş tehditleri. Böyle bir neden yeterince ikna edici görünüyor mu? Ve bu, yaklaşmakta olan ölümcül ‘buzdağının’ sadece görünen kısmı. İnsanlığın son savaşı, dünyanın her yerinde hem yoksulları hem de zenginleri öldüren iklime karşı bir savaştır. Milyonlarca insanın canını alarak ve önüne çıkan her şeyi yok ederek çoktan başladı bile… Açık uluslararası çevrimiçi forumun katılımcıları için “Küresel Kriz. Hayatta kalmamız Birlik olmaktadır”, bu nedenler çelişkileri bir kenara bırakmak ve yeryüzünün tüm nüfusunu bilgilendirmek için birleşmek için yeterliydi! Sponsor yok, reklam yok, gizli gündem yok.

Yapay olarak bölünüyor ve birbirimizle savaşmaya zorlanıyoruz. Parçalanmış bir insanlığın yaşamı yakın bir yıkım tehdidi altındadır. Forum katılımcıları bunun farkında, Forum uzmanları bunu bilimsel gerçeklerle, görgü tanıkları ise kendi deneyimleriyle teyit ediyor. Bunu 12 Kasım 2022’de 150 dile simültane çeviri ile canlı yayında ifade edecekler!

Eğer içinizde biraz akıl kaldıysa, Forum’a katılın! Hayatınızın sorumluluğunu boş yere politikacıların üzerine yıkmaya hazırsanız, gerçeği bilecek kadar cesur olun! Bugün temel amacımız bir iklim felaketinden kaçınmak, küresel krizlerin gerçek boyutunu ve nedenlerini anlamak ve son olarak da duruma yönelik pratik çözüm ve çareleri değerlendirmektir.

Küresel Kriz. Hayatta kalmamız Birlik olmaktadır | Uluslararası Çevrimiçi Forum 12.11.2022 – YouTube