VİDEO: Bilim İnsanları: Dünyanın En Kötü Felaketleri 5 Yıl İçinde Gerçekleşmek Üzere

Yazdır Yazdır 

VİDEO: Bilim İnsanları: Dünyanın En Kötü Felaketleri 5 Yıl İçinde Gerçekleşmek Üzere

Dünyamız bir felaketin eşiğinde. İnsanlık yok olmanın eşiğinde. Dünyanın dört bir yanındaki korkunç doğal felaketler yüz binlerce insanın hayatına mal oluyor. Ama biz bu gerçeği görmek istemiyoruz. Gözlerimizi kapatıyoruz. Yakında, bunu yapamayacağız.

2 Aralık 2023 tarihinde, Türkiye saati ile 20:00’de, “Küresel Kriz. Sorumluluk” başlıklı uluslararası online forumda, ilk kez sansür olmaksızın gezegenimizi tehdit eden unsurları ve var olan potansiyel çözümleri öğreneceğiz.

Gezegenimizin Mars kadar cansız hale geleceği geri dönüşü olmayan noktaya yaklaşıyoruz. Bize yalan söyleniyor ve gezegenimize gerçekten neler olduğuna dair gerçekler gizleniyor. Dünyanın gözlerini açmaya çalışanlar sansüre ve zulme maruz kalıyor.

Ama biz insanlar olarak böyle bir kaderi kabul edemeyiz. Sadece kendimizi değil, gezegenimizi de kurtarmak için bir şansımız var. Bilim insanları otuz yıldır en korkunç felaketten kaçınmanın bir yolunu arıyor. Tüm gerçeği bilmeye hakkımız var.

Bu gerçek, 2 Aralık 2023 tarihinde Türkiye saatiyle 20:00’de, “Küresel Kriz. Sorumluluk” başlıklı uluslararası çevrimiçi forumda tüm dünyaya açıklanacak. .” Geleceğinizi ve sevdiklerinizin geleceğini önemsiyorsanız bu Foruma katılma fırsatını kaçırmayın. Bu, insanlığın küresel bir felaketten kaçınmak için son şansı olabilir. Unutmayın ki tam bir yıkımla aramızda sadece bir adım var.

2 Aralık 2023 tarihinde Türkiye saati ile 20:00’de creativesociety.com adresinden Forumu kendi dilinizde izleyebilirsiniz.

▶ Forumun çevrimiçi yayınını YouTube platformundaki “Yaratıcı Toplum” kanalından izleyebilirsiniz: https://www.youtube.com/watch?v=RSKzseFyI2s

✅ Sansürsüz Forum’u Rumble medya platformundaki “Yaratıcı Toplum” kanalından izleyebilirsiniz: https://rumble.com/c/CreativeSociety

“Altta YouTube’da izleyin” yazısını tıklayın