VİDEO: Bir Bilim Adamından Acil Çağrı: Gezegenimiz Kendi Kendini Yok Etmenin Eşiğinde | Egon Çolakyan (Türkçe)

Yazdır Yazdır 

İklim değişikliği ve ulusal güvenlik konularında önde gelen uzman ve bilim adamı Egon Çolakyan’dan acil çağrı (ABD) Egon Çolakyan çağrısında, önümüzdeki yıllarda tüm insanlığı yakın bir ölüme götürebilecek olan, Dünya’daki ciddi küresel iklim değişikliği ve dünya genelindeki iklim felaketleri ve anormalliklerinin katlanarak artmasına ilişkin şok edici gerçeklere dikkat çekiyor.

Egon Çolakyan’ın dediği gibi, “Gezegenimiz kendi kendini yok etmenin eşiğinde ve insanlığın bu yaklaşan felaketi önlemek için sadece birkaç yılı kaldı.”

Egon Çolakyan, şu anki duruma dayanarak, dünya toplumunda önemli değişikliklere ve acil evrimsel görevlerin çözümüne yol açacak ve en önemlisi, insanlığın yakın gelecekte küresel bir iklim felaketinden kurtulmasını sağlayacak tek olası çözümü sunuyor.

Egon Çolakyan, önde gelen CERN parçacık fiziği laboratuvarına bağlı nitelikli bir parçacık fizikçisidir. Bir parçacık hızlandırıcısı olan Geleceğin Dairesel Çarpıştırıcısı (GDÇ) için yeni teknolojik çözümler geliştirilmesinde aktif olarak yer almaktadır. Ayrıca NASA’nın NISAR misyonunun düzenlenmesinde işbirliği yapmaktadır. Egon Çolakyan, Uluslararası İstihbarat Eğitimcileri Birliği’nin aktif bir üyesi ve uluslararası bir vergi hukuku uzmanıdır. Başkan Reagan’ın Stratejik Savunma Girişimi projesinde çok aktif bir rol almıştır. Egon Çolakyan toplamda dört ABD Başkanı ile çalışmıştır. Egon Çolakyan şu anki faaliyetlerinde iklim değişikliği ve ulusal güvenlik konularına odaklanmaktadır.

➡ Bu video, tüm insanlığın hayatta kalmasını ilgilendiren iklim krizi sorununun çözümüne ilişkin son derece önemli bilgiler içerdiği için kanalımızda yayınlanmaktadır.