VİDEO: DOKUZUNCU ÇEMBER HAKKINDA

Yazdır Yazdır 

DOKUZUNCU ÇEMBER HAKKINDA (Türkçe altyazı)

Kadim gizli tarikat ŞEYTANIN DOKUZUNCU ÇEMBERİ hem dini organizasyonları hem de Hürmasonların okült düzenlerini, kollarını kontrol etmektedir. Bu, modern güç piramidinin görünen kısmıdır.

Dünya elitinin, popüler kültürün ve küresel gösteri dünyasının temsilcilerini içerir.

ŞEYTANIN DOKUZUNCU ÇEMBERİNİN temsilcileri Sümerlerden bu yana insanlar üzerindeki güçlerini pekiştirmek için kanlı çocuk kurbanları gerçekleştirmişlerdir.

Kanadalı rahip ve yazar Kevin Annett (“The International Common Law Court of Justice in Brussels (ICLCJ)”) sayesinde toplananlar da dahil olmak üzere, medyada, internette defalarca yer alan ve yayınlanan tarihi kanıtlar, modern görgü tanığı ifadeleri, belgeler ve soruşturmalar, farklı ülkelerde dünya elitinin temsilcilerinin diğer insanların çocuklarını nasıl ağır istismarlara ve tecavüzlere maruz bıraktığını göstermektedir. Eğlence için avlanırken çocukları nasıl canlı hedef ve ganimet olarak kullandıklarını ve onları Şeytan’a kurban ederek nasıl öldürdüklerini.

Katolik Kilisesi’nin en üst düzey temsilcileri, ordu, farklı ülkelerin en üst düzey yetkilileri ve dünya elitleri çocukların kurban edilmesi ritüellerinde yer aldı.

Bugün dünyada neler olup bittiği, Şeytan kültünün farklı ülkelerdeki gençlere film endüstrisi aracılığıyla, Dokuzuncu Çember tarafından kontrol edilen dünya gösteri dünyasının temsilcileri aracılığıyla nasıl açıkça kitlesel olarak empoze edildiği (korkular, sınırsız kâr arzusu, uyuşturucu ve alkol ve Şeytan’a tapınma empoze ediliyor). DSÖ’nün kayıp çocuk istatistikleri.

Görünmez dünyanın acı gerçekliği. İnsanlık kimler için yiyecek görevi görüyor ve görmediğimiz şeylerin ötesinde neler oluyor? Suçlu kim ve ne yapmalı? Mevcut durumdan çıkış yolu nedir?