VİDEO: HERKES İÇİN

Yazdır Yazdır 

HERKES İÇİN (Türkçe altyazılı)

Ruhsal uygulama. Tünel açma uygulaması. Kendi üzerinde çalışma. Küresel iklim değişimi. Farklı fizik. Çok amaçlı VOSKHOD (GÜNDOĞUMU) kompleksi – XP NRG şirketi tarafından yeni bir gelişme. Geleceğin iletişimleri, XP RG’nin beklentileri ve yetenekleri.

Ruhsal uygulama.

Ruhsal pratikte çalışmanın özellikleri. Dua halleri. Ruhsal uygulamada ustalaşma aşamaları. İsa’nın Duası. Gün içinde Sevgiyi yoğunlaştırmak ve bu içsel ateşi sürekli desteklemek neden gereklidir? Sevgi içinizde zayıflamışsa ne yapmalısınız? Mutluluk ve Sevgi veren Ruhsal Dünya ile yaşamak ne anlama gelir? Hayat kazanmak ne demek? Hayatın anlamı Allah’a hizmet etmektir. Neden bir insan Ruhsal Dünyaya sadece kendi başına, kendi üzerinde bireysel ruhsal çalışma yoluyla girmeli?

Tünel açma pratiği

Tünel açma pratiğinin özellikleri. Tünel etkisinin nedeni nedir? Neden tünel açma sırasında bazı insanlar yoğun korku ve panik yaşıyor ve bu durumdan nasıl çıkılabilir? Portal nasıl üretilir? Neden flaş oluşuyor?

Kendi üzerinde çalışma.

Bilinç neden gereksiz telaş yaratıyor? Bilinç neden aldatıcıdır, neden insanı tereddüte sokar ve ona şüphe gönderir ve baskıyı arttırır? Gün boyunca bilincin faaliyeti, ruhsal uygulamanın kalitesini kötüleştirir mi? Bilinç, henüz kazanılmış olan ruhsal deneyim hakkında şüphe uyandırarak Benliği nasıl köleleştirmeye başlar?

Kahramanların yaşamlarından örnekler.

Hayatınıza ihtiyacınız yoksa, onu insanlara verin. Sistem, ruhsal yola girenler veya bir çok insanın ve gelecek olayların kaderlerini etkileyen konularda sorumluluk alanlara nasıl zorluklar yaratıyor ve problemler ve şüpheler fırlatıyor? Cesur insanlar sistemi nasıl yeniyor?

Küresel iklim değişimi

Gezegen neden yoğun bir şekilde CO2 salmaya başladı? Atmosferin üst katmanlarında neler oluyor? Gezegendeki iklim felaketlerinin sayısı neden arttı? Antropojenik (insan kaynaklı) faktör anormal ısınmayı etkiler mi? Nasıl bir çözüm bulabilir ve küresel iklim değişikliğine karşı koyabiliriz?

Farklı fizik.

Evren neden genişliyor? Allat’ın gücü nedir ve herhangi bir yaşam formu için neden önemlidir? Allat’ın dışa akışı ve harcanmasının hızı nedir? Zaman ve mekandaki değişiklikler. Zaman nedir, zamanın varlığına ve hareketine ne sebep olur? Tek bir bütün halinde birleşen insanlık, kendi kürelerindeki zamanı nasıl ve ne ile önemli ölçüde yavaşlatabilir, yani dünyanın varlığının kaçınılmaz sonunu geciktirebilir? Zaman ile bir deney. Zaman olgusu: Şimdi anından geçmişe nüfuz etmek ve şimdiye dönmek mümkün müdür? Eylemsiz sıçrama nedir? Geleceğe bir nesne göndermek mümkün mü?

XP NRG tarafından ileri gelişmeler

Çok amaçlı kompleks VOSKHOD (GÜNDOĞUMU). En zeki insanlar ve birçok insanın hayatı nasıl kurtarılır? Dünya nasıl daha iyiye doğru değiştirilir? Yaratıcı Toplumun tek bir küresel ekonomisi için koşullar nasıl yaratılır? Çok amaçlı kompleks VOSKHOD, XP NRG şirketi tarafından geliştirilen yeni bir gelişmedir.

Çok amaçlı kompleks VOSKHOD, hem tek bir ülkenin hem de herhangi bir sayıda ülkenin devlet ve ekonomik sektörlerinde yolsuzlukla mücadele sorunlarını çözmek için oluşturulmuştur. Amacı, toplumun çeşitli alanlarında yolsuzluğa neden olan ve teşvik eden sebepleri ve koşulları ortadan kaldırmak. Bu sistem, yolsuzluğun her türlü tezahürünü ortadan kaldırmaya ve yolsuzluk risklerini, fenomenlerini ve durumlarını önlemeye yardımcı olur. Acil durumlarda kriz yönetimi ve aksiyon planlaması yapar. Ekonomik yönetim alanında kapasite geliştirmeye katkıda bulunur, ekonomik güvenliği sağlar ve diğer birçok işlevi yerine getirir.

Çok amaçlı kompleks VOSKHOD, toplumun tüketici formatından Yaratıcı Topluma geçiş dönemi için tasarlanmıştır. Tüketici formatın kalıntılarından kurtulmaya ve Yaratıcı Toplumun gelişimi ve Yaratıcı Toplumun tek bir küresel ekonomisinin oluşumu için koşullar yaratmaya yardımcı olur.

Geleceğin iletişimleri. XP NRG şirketinin beklentileri ve yetenekleri. Geleceğin iletişimi. Kuantum dolaşıklığın paradokslarına dayalı anında bağlantı oluşturmak mümkün müdür? Büyük miktarda bilgi anında ve engelsiz olarak iletilebilir mi?