VİDEO: Huzur Nasıl Elde Edilir? (Türkçe altyazı)

Yazdır Yazdır 

HUZUR NASIL ELDE EDİLİR?

“Dikkatin onda birinin bağışlanmasının” ne olduğu, ölüler dünyasına karşı nasıl korunulacağı, ebedi Huzura nasıl ulaşılacağı ve Hayatın nasıl kazanılacağına dair kadim bilgiler hakkında video. HER İNSANIN er ya da geç karşılaşacağı koşulların bilgisi.

Ölümden sonra yaşam. İnsan fiziksel bedeninin ölümünden önce ve sonra neler olur ve neler yaşar? Geçiş durumları. Ruhun reenkarnasyon süreci ne zaman gerçekleşir? Kim olduğunuzu kendiniz nasıl tanımlayabilirsiniz? Ölüm korkusunun arkasında ne var? Ölüler ve yaşayanlar dünyası hakkında ne bilmek gerekir? Kendimizi ölüler dünyasına karşı nasıl koruyabiliriz? Ölen bir insana karşı suçluluk duygusu neden ortaya çıkar? Istırap çekmekten nasıl kurtulunur? Yakın ve sevilen bir kişinin ölümüyle nasıl yaşanır? Fiziksel bedeninin ölümünden sonra 9 gün insan için ne anlama gelir? Yeni doğan bir bebek için 8. ve 17. günler arasındaki dönem neden önemlidir? Ruhun reenkarnasyonu hakkında ilginç gerçekler. Sürecin fiziği: Nüfusun azalması gelecekteki toplumun ruhsal gelişimini nasıl olumsuz etkiler?

Dikkati yatırmanın önemi. Onda bir bağışın kökeni nedir? Allat’hiara hangi yasayı getirdi ve neden? Huzura nasıl ulaşılır? “Uyuyan altbenlik” nedir? Altbenliğin hafızası var mıdır? İnsanlar (Allat’hiara zamanında) ölümden sonra Huzuru nasıl kazanıyorlardı?

İnsan için manevi gelişimin önemi. Dualar yoluyla bağışlanma kazanmak mümkün müdür? “Günahkâr bir insanın” manevi kurtuluş şansı var mıdır? Kişi, Bilgi ile geç karşılaşmışsa ve kurtuluşa ermek için zamanı olmayacağını fark etmişse yaşlılıkta Huzuru kazanabilir mi? Ruhsal kurtuluşa nasıl ulaşılır? Nasıl Diri olunur? İnsan yaşamı sırasında nasıl Melek olur? İlksel Bilginin anlaşılması insanın ve bir bütün olarak insanlığın geleceğini nasıl etkiler?