VİDEO: YARATICI TOPLUMDA İNSAN İÇİN FAYDALAR (Türkçe alt yazı)

Yazdır Yazdır 

Yaratıcı Toplumu inşa ettikten sonra, yakın gelecekte insan için faydalar ne olacak? Herkesin serbest enerjiye ve mikrodünyanın yönetimine erişmesini sağlayacak olan fizikteki en yeni keşifleri hesaba katarak, toplumun sosyal yapısında, insanın yaşama ortamında ve insanların günlük yaşamında değişimler ne kadar hızlı olacak? Kendiliğinden beceri. İnsan hayatının zamanına nasıl değer verilecek? İnsan tek bir butona basarak gereksinim duyduğu her şeyi kendisine bağımsız olarak nasıl sağlayacak? Ev atıkları ve günümüz uygarlığının diğer atıkları gelecekte nasıl altından daha değerli olacak?

İnsanlar için keşifler: Yaratıcı Toplumda insanın hizmetindeki bilim. Hangi koşullar altında “yasaklanmış keşifler” insanlığın yararı için kullanılacak? Tüm insanları birleştiren tek dil. Yaratıcı Toplumu inşa ettikten sonra geleceğin sağlık bakımında evrimsel keşifler: insan hayatının türlerin limiti ötesine uzatılması, insanın sağlığını bağımsız şekilde düzeltmesini sağlayan özel ekipmanlar, arzu ettiği gibi görünüşünde değişim vs.

Savaş olmayan bir dünya. Neden suç ortadan kalkacak? Geleceğin askeri süper teknolojileri: tüm modern silahların değerini düşürecek ve onları yararsız metal hurdaya dönüştürecek olan “Vajra” ve “Tanrının gözü”. Hangi teknolojiler vasıtası ile insanlar uzayda sadece hayatta kalabilmeyecek, aynı zamanda yaşamak için uygun olan yeni gezegenleri başarılı şekilde kolonileştirebilecek?