HATHOR DÜNYA MEDİTASYONU BUGÜN…

Yazdır Yazdır 

HATHOR DÜNYA MEDİTASYONU

Tom Kenyon kanalıyla

Fırtınanın Gözü

Dünyanızın şu anda karşı karşıya olduğu durumu tanımlamak için kasırga veya tornado metaforunu kullanıyoruz.

Bu metaforik “fırtınalar”ın yıkıcı gücünün ortasında, sessizliğin merkezi yeri vardır. Buna “Fırtınanın Gözü” adı verilir.

Şu andaki Kaotik Düğümün yoğunluğu artarken, çoklu kaynaklardan gelen kaotik ve yıkıcı güçler kasırga veya tayfuna çok benzer şekilde etrafınızda girdap gibi dönüyor. İçinizde merkez “dingin noktayı” bulmak bu zamanlarda zarar görmemiş olarak hayatta kalmak için spiritüel bir gerekliliktir.

Restorasyon isimli önceki mesajımızda içinizde bu merkezi “dingin noktaya” erişmenize ve fiziksel, zihinsel, duygusal ve spiritüel seviyede kendinizi iyileştirmeye yardımcı olabilecek sonik bir yardımcı paylaştık.

Şimdi bu tür yükseltmeye alıcı olanlara bu destekleyici ve iyileştirici enerjileri verme aracı olarak sizleri Restorasyon‘u kullanan bir Dünya Meditasyonuna çağırıyoruz.

Bu Dünya Meditasyonunun ayrıntılarını tartışmadan önce, bu enerjilerin kime gönderileceğini ve bu yayınımların doğasını tartışmayı diliyoruz.

Budizm’in bazı silsilelerinde, sangha terimi toplanmayı, benzer niyeti paylaşanların topluluğunu tanımlamak için kullanılır. Simyasal olarak konuşursak, paylaşılan bir niyet etrafında bireylerin bu birleşmesi Üçüncü bir Güç yaratır. Aynı niyeti paylaşmak için iki veya daha fazla insan toplandığı zaman, bireysel güçlerden daha kuvvetli olan Üçüncü bir Güç yaratılır.

Bu Dünya Meditasyonunda, bir dünya sangha’sı olması için dünyaya iyileştirici ve düzeltici enerjileri yönlendiriyor olacağız, ama bu dünya sangha’sının din ile bir ilgisi yoktur. Fizik ile – bilincin fiziği ile – ilgisi vardır.

Meditasyon

 27 Mayıs 2017’de bir bağlantı noktası, iyileşmenin ve restorasyonun küresel “dingin noktasını” yaratmaya gayret edeceğiz. Bu “dingin noktanın” yayınımları tüm dünyaya yönlendirilecek ve armonik bir enerji alanı yaratacak. Bu enerji alanı, bunu almayı arzu eden veya o bilinç boyutunda yaşayan herkes tarafından çekilebilir.

Bu enerji nazik bir esintiye benzer, bu dünyadaki tüm duyusal fenomenler gibi, bazıları bunu fark eder, bazıları etmez. Bu nazik restorasyon dalgasını fark edenlere derinden dokunulacak ve anında yükseltilecek. Kim olurlarsa olsunlar, nerede olurlarsa olsunlar, kendilerine restorasyonun enerjilerini çekebilirler.

Eğer bu Dünya Meditasyonuna katılmayı seçerseniz, zaman ve uzayın ötesinde olan bilinç boyutuna gireceksiniz. Birbirine bağlı olmanın web’inde, tüm dünyadaki diğerlerine katılacağız.

Bu meditasyon sırasında temas ettiğiniz herkes insan olmayacak. Bazıları hayvanlar olacak, aynı insanlar gibi bazı insanlar diğerlerinden daha fazla farkındadır.

Bazı hayvanlar spiritüel olarak son derece evrimleşmiştir ve sadece kendi varlıklarının en derin yönleri tarafından bilinen nedenlerle hayvan formuna enkarne olmuşlardır. Bağlanacağınız varlıkların bazıları doğa ruhları olacak, onların çoğu oldukça yorgun, bitkindir, çünkü doğa insanlık tarafından artan şekilde saldırıya uğruyor.

Herhangi birine veya herhangi bir şeye empoze etmeyeceğinizi anlamak önemlidir. Bunun yerine, biyosfere ve tüm varlıkların birbirine bağlılığına iyileştirici ve düzeltici enerjileri aktarıyorsunuz. Varlıklar kendi egemen iradelerine uygun olarak kendilerine bunu çekip çekmemekte özgürler.

Meditasyon sırasında bize katılmayı seçerseniz, Dünyaya ve onun üzerinde ve içinde yaşayan tüm varlıklara verebileceğiniz en büyük armağanlardan birini veriyor olacaksınız.

Bu meditasyonun enerjileri 24 saat devam edecek.

Dünya Meditasyonu Manhattan, New York’taki toplanma sırasında, Sound Immersions adlı workshobun sonunda gerçekleşecek.

Meditasyon otuz dakika sürecek. 27 dakika Restorasyonu dinleyerek geçecek ve 3 dakika sonunda sessizlik içinde geçirilecek. Dünya Meditasyonu 27 Mayıs Cumartesi günü 5:30 pm East Coast Daylight Savings Time (DST) zamanında başlayacak; bu 27 Mayıs 9:30pm Greenwich Mean Time (GMT)a karşılık geliyor. Meditasyonun bağlantı noktasının yaratılması 6 pm East Coast DST veya 10pm GMT’de sona erecek. Bu otuz dakikalık periyot sırasında Sound Immersions workshobuna fiziksel olarak katılanlar bağlantı noktasını üretmek için bize katılacaklar. Bu, o odada bulunanlar için, ayrıca bize uzaktan bağlananlar için çok etkili ve güçlü bir deneyim olacak.

Not: [TÜRKİYE SAATİ İLE 28 Mayıs Saat: 00:30]

Dünya Meditasyonu başladığında, bir gongun sesi gibi yirmi dört saat devam edecek. Bu 24 saatlik periyot sırasında istediğiniz bir zamanda iyileşmenin ve restorasyonun bu titreşim alanına katılabilirsiniz ve girebilirsiniz.

Yine, bu bilinç boyutunun uzay ve zaman ile sınırlı olmadığını vurgulamayı diliyoruz. Başka deyişle, fiziksel olarak nerede olursanız olun, gezegensel restorasyonun titreşim alanına tam olarak girebilirsiniz.

Meditasyonun iki aşaması var. İlk aşama Restorasyon ses meditasyonu üzerine meditasyon yapmaktır.

Dünya Meditasyonu gerçekleşemeden önce Restorasyon mesajını okumanız, ayrıca ses meditasyonu ile çalışmanız sizin için çok faydalı olacaktır.

http://www.kosulsuz-sevgi.com/yeni-eklenen-mesajlar/hathorlar-restorasyon/

İdeal olarak, o mesajda tanımlanan ileri formu kullanacaksınız. Dikkatiniz fiziksel bedeninizde olacak, bedeninizi yıldızların galaksisi olarak imgeleyeceksiniz. Bu, Shakti‘nin veya spiritüel enerjinin, ses kodlarının bedeninize daha derin erişmesini sağlayacak. Bu aşama sırasında ses meditasyonunu 1 kez dinleyeceksiniz.

Meditasyonun ikinci aşamasında, dikkatinizi Üçüncü Gözünüze veya Ajna merkezine çevireceksiniz. Bu aşama sırasında ses meditasyonunu 2 kez dinleyeceksiniz. Farkındalığınız Üçüncü Gözünüzde olarak, önünüzde Dünya ile uzayda yüzdüğünüzü imgeleyin.

Dünya ile birlikte uzayda yüzmekte olduğunuzun izlenimini aldığınız zaman, Restorasyon‘u dinlemeye devam ederken dikkat odağınızı Dünyaya yönlendirin.

Dikkat odağınızı Dünya üzerinde tutarak, restorasyonun enerjilerini gezegene ve onun üzerinde ve içinde yaşayan tüm varlıklara yönlendiriyor olursunuz.

Bazılarınız için gezegen yakın olacaktır. Bazılarınız için gezegen uzakta görünecektir ve bu ikisinin arasında bir yerde görünecektir. Bu meditasyonda Dünyaya yakınlığınız, gezegene boyutlararası ilişkiniz tarafından dikte edilecektir.

Bu Dünya Meditasyonunda bize katılmaya çağrıldığınızı hissederseniz, size teşekkür ederiz.

Geçmişte, kendi bilincinizin yüksek boyutlarına erişmenize yardımcı olmak için çeşitli ses armağanları, ayrıca entellektüel kavramlar verdik. Bizim için, Restorasyon ses meditasyonu şimdiye kadar vermiş olduğumuz en büyük armağandır.

Bunu söylüyoruz, çünkü bu ses meditasyonunun orijinleri kollektif bilincimizin 10ncu, 11nci ve 12nci Boyutlarındandır. Bu yüksek boyutlarda oturan Hathorlar bizim ruhsal öğretmenlerimizdir. Onlar dualitesizliğin boyutunda otururlar ve sürekli olarak huzur, destekleme ve restorasyon titreşim alanı yayarlar.

Bizim için bu enerji alanı ve zekaya Aethos denir ve bizim perspektifimizden orada oturan varlıklar gökkuşağı gibidirler.

Dünyanız en nazik, kırılgan geçite girerken, restorasyonun huzuru sizinle ve yakınlarınızla olsun.

Hathorlar

29 Mart 2017

Tom’un Düşünceleri ve Gözlemleri

Restoration ses meditasyonunun linki bu tartışmanın sonunda veriliyor. Bu, kendi kişisel kullanımınız için ücretsiz indirebileceğiniz bir mp3 ses dosyasıdır.

Hathorların Dünya Meditasyonu için talimatları oldukça açık, bu nedenle ayrıntılara girmeye gerek olduğunu sanmıyorum.

Ama bu aktarımı verdikleri zaman bir kaç ilginç an oldu, bazı okuyucuların ilginç bulabileceğini düşünüyorum.

Bazılarınız için gezegen yakın olacaktır. Bazılarınız için gezegen uzakta görünecektir ve bu ikisinin arasında bir yerde görünecektir. Bu meditasyonda Dünyaya yakınlığınız, gezegene boyutlararası ilişkiniz tarafından dikte edilecektir.” dedikleri zaman …

Hathorlar bu sözcükleri verdikleri zaman, kendimin uzaya fırlatıldığımın izlenimini edindim ve zihin gözümde geriye Dünyaya bakarken, onlara bu enigmatik (esrarengiz) ifade ile ne demek istediklerini sordum. Dünya ile derin bir karmik geçmişi olanlar için, meditasyonun ikinci aşamasında gezegenin yakın görüneceğini söylediler. Ama çok fazla karmik bağlılık nedeniyle dünyada olmayanlar, spritüel bir misyonda olanlar Dünyayı uzaklardan hissedecekler. Ayrıca bazı durumlarda, bu yaşamda Dünya ile karmalarını tamamlamış olanların da gezegeni uzakta hissedebileceklerini söylediler.

Hathorlar şunları söyledikleri zaman bedenim enerji girdisinden sallandı:

Bu, o odada bulunanlar için, ayrıca bize uzaktan bağlananlar için çok etkili ve güçlü bir deneyim olacak.”

Daha önce Hathorlardan gelen bu tür enerjileri deneyimledim ve bu her zaman güçlü ve önemli bir şeyin habercisi oldu.

Kişisel algım şu ki, 27 Mayıs’ta Manhattan’da Symphony Space’deki tüm workshopta, Sound Immersions odada bulunan hepimiz için güçlü dönüşümler üretecek.

Bu ‘Sound Immersion’ olayının finali, Hathorların tanımladığı gibi Dünya Meditasyonu olacak. Tek fark, önceden kaydedilmiş ses meditasyonunun (Restorasyon) üzerine ses kodlarını kanal olmaları için 10 ncu, 11 nci ve 12 nci Boyutlarda oturan Hathorlar grubunu getirecek olmamdır. Bu ilginç olacak, çünkü önceden kaydedilmiş ses meditasyonu zaten 10 ncu, 11 nci ve 12 nci Boyutlardaki Hathorlardan gelen ses kodlarını içeriyor.

10 ncu, 11 nci ve 12 nci Boyutlardaki Hathorlar ile karşılaşma deneyimim, onların geometrik şekillerde olmalarıdır – çoğu zaman küre. Ve onların çoğu beyaz ışık yayarken, bir kaç tanesi rengi gökkuşağına benzeyen ışık yayıyor.

Hathorlar bu mesajı verdikten sonra, onlara gökkuşağına benzeyen Aethos‘ta (10 ncu, 11 nci ve 12 nci Boyutlar) oturan varlıklar ile ilgili yorumlarını sordum.

Yüksek boyutlu Hathorların çoğu beyaz ışıldayan küreler şeklinde görünürken, ışığın tüm frekanslarını bedenlediklerini açkladılar. Ve faydalı enerjiler yaydıkları zaman, çoğu zaman gökkuşağına benzerler ve aynı anda çoklu renkleri yayarlar.

Ses Dosyası

Restorasyon ses meditasyonu 9:01 dakika uzunluğunda ve mp3 ses indirme dosyası olarak websitesinin Dinleme Bölümündedir.

Lütfen başka cihazlara aktarmadan önce dosyayı bilgisayarınıza indirmek zorunda olduğunuzu not edin.

Ayrıca lütfen asıl Dünya Meditasyonu sırasında ses dosyasını websitemizden dinlemekten kaçının, çünkü server’ımızın başedebileceğinden daha fazlası olabilir.

Aşağıdaki linke tıkladığınız zaman, Dinleme Bölümüne götürüleceksiniz. Dinleme Anlaşmasını kabul ettikten sonra, kişisel kullanımınız için ücretsiz olarak tüm ses dosyalarına tam erişiminiz olacak. Restorasyona gelinceye kadar listenin altına inin.

Restorasyonu dinlemek ve/veya indirmek için Buraya Tıklayın. http://tomkenyon.com/listening

https://tomkenyon.app.box.com/s/m34sco6se8u7cda11i0jipoiovr9p6jm

(Çeviri: Saffet Güler)

©2017 Tom Kenyon Tüm Hakları Saklıdır