KORONAVİRÜS İLE BİR ŞEYLER YAPMA GİRİŞİMİNDE BULUNACAĞIZ. ÇOK GEÇ OLMADAN.

Yazdır Yazdır 

KORONAVİRÜS İLE BİR ŞEYLER YAPMA GİRİŞİMİNDE BULUNACAĞIZ. ÇOK GEÇ OLMADAN.

Dr. Peter P. Garyaev

Muhtemelen Covid salgını ile ilgili olan eşsiz deneysel sonuçlar aldık. Gerçek genlerin demateryalize olabileceğini ve gerçek – olmayan elektromanyetik alanların bileşenleri olabileceğini gördük ve kaydettik. Ve temel parçacıklar – fotonlar, elektronlar vs – için kuantum fiziği tarafından kanıtlandığı gibi, genler madde olarak yeniden ortaya çıkabiliyor. Ama, koronavirüs salgını nerede?  Onun genleri, temel parçacıkların kolleksiyonu olarak, ayrıca (tahmin ediyorum) bir elektromanyetik alanın durumunu edinebilir. Sonuç olarak, genler madde olarak geçici şekilde ortadan kaybolur. Bu, belirli koşullar altında genlerimizin ve bizi enfekte eden virüs genlerinin böyle kuantum bir şekilde dalgalanabileceği anlamına geliyor – ortadan kaybolur, sonra tekrar ortaya çıkar. Eğer böyle ise, o zaman yüz binlerce insana bulaşan Covid-19 koronavirüs genlerinin olağandışı ve tehlikeli davranışını şimdi açıklayabiliriz. Bu anlamda yeni koronavirüsün davranışında olağandışı ve tehlikeli olan nedir? İnsanlarda test edildiği zaman, testlerde ortaya çıkabilir veya çıkmayabilir, ki bu daha da fazla enfeksiyon tehdididir, çünkü hekimleri yanlış bilgilendirir – insanları böyle “uyuyan” ve görünmez virüs ile tedavi edip edemeyeceği ayrıca paniğe neden olur, herkes birbirinden şüphelenip korktuğu zaman.

Aynı şey insanların asemptomatik koşullarına uygulanır, Covid bulaştığında bunu bilmedikleri zaman. Eğer bunu anlarsak ve gözlerimizi buna kapatmazsak, o zaman en azından şimdi bu tehlikeyi biliriz, fiziksel ve genetik mekanizmalarını anlarız, sonuçlarından kaçınırız. Bu tehlikeden saklanarak, sonuçlar daha tahrip edici olur. Covid ile olan bu durumun bir diğer ürkütücü özelliği genetikçilerin ve virologların genetik kodumuzu önemli şekilde yanlış anlamaları. Bu yıllardır, DNA’nın ve genetik kodun ne olduğu hakkında her şeyi bildiğimizin illüzyonunu yarattı. Ama bu, bu durumdan çok uzak. 

Kendimizin ve virüsün genetik ekipmanının çalışmasının anlayışının eksikliği özellikle tıbbın neredeyse Covid-19’a karşı güçsüz olduğu şu anda kritiktir. Maske takmak ve insanları birbirinden izole etmeye ek olarak, tıp tatmin edici hiç bir şey sunamıyor. Tıp Covid’e karşı aşı yaratamaz, çünkü virüs sürekli olarak ve hızlı bir şekilde bileşenlerini değiştiriyor (mutasyon geçiriyor), bunları türevleri ile değiştiriyor, ki bu aşı yaratılmasını engelliyor, aynen HIV virüsünde olan durum gibi, neredeyse 30 yıldır, bu yönde etkisiz çalışma devam etmekte. Koronavirüs daha kötü, daha hızlı mutasyona uğruyor. Eski genetik ve virüs bilimi ile tek bir yerde kalırız, faydasız çalışmalara çok fazla para harcarız. Temel olarak yeni genetik ve virüs bilimine ihtiyacımız var. Her şeyden önce, 1984’den bu yana geliştirmekte olduğumuz Linguistik (dilbilimsel) dalga genetikleri resmi bilimden muazzam direnç ve engelleme görüyor. Linguistik dalga genetikleri Covid-19 ile savaşmak için ne sunabilir?  İlk ve en önemli şey, genetik kodun eski modelinin revizyonu ve düzeltilmesidir. Model stratejik olarak yanlıştır. Bunun hatası nedir ve bunun düzeltilmesi koronavirüs ile savaşmaya nasıl yardımcı olabilir? Bunun hatası, genetik kodun dilbilimsel (yazımsal) kısmını görmezden gelmesidir, bileşenleri ile metnin parçaları olarak genlerin (kendi seviyesinde) anlamlılığını inkar ediyor – sözcükler, sözcüklerin kökleri, ön ekler, anlambirimler, sesbirimler, noktalama, ad çekimleri, fiil çekimleri, bazen genetik metinlerin anlamlarının olasılıksal yönleri, vs.

İkincisi, (daha az oranda) görmezden gelinen Biyolojik yetkilendirme, genetik bilginin canlı seviye kodlamasının, materyal ve dalga seviyelerinde protein genlerin işlevinin araştırılmasıdır, dışlamak değil, ama bir birini tamamlıyorlar. Bu engin bilgi alanında çalışan insanların görmezden gelmesi, eziyeti bizi zaten genetik olarak uyarlanmış yiyeceklerin kullanılması ile ilişkili gerçek gen küresel felaketine götürdü. Ama bu özel bir konu ve sohbettir. “Genetik mühendisleri” koronavirüs ile çalıştıkları zaman, bu durum kendisini nasıl tezahür ettiriyor? Basit örnek, ‘Neşe’ gibi bir çeşit gen, eğer bundaki tek bir harfi değiştirirseniz tamamen anlamı tersine çevirir ve yeni bir gen elde edersiniz – Gübre. Veya COD sözcüğü yerine COLL sözcüğünü elde edersiniz. Metinlerde tek bir virgülü bile bir yerden başka bir yere taşımak anlamını tamamen değiştirir. Virüsün genetik ekipmanına (RNA kromozom) yapay kısa gen (metin) sokmak nedeniyle nötr koronavirüsü hastalık bulaştıran Covid-19’a tamamıyla değiştiren budur. Başlangıçtaki koronavirüsün RNA’sının anlamı bozuldu ve kontrol edemediğimiz virüsü elde ettiler, çünkü viral genler dahil gen dilini anlamıyorlar. Ve şimdi ne yapabiliriz? Bu dilleri öğrenin. Bu konuda 5 makale yayınladım. Ama bunlar sahte olan, ama alışılmış olan genetik kodun eski modelini değiştirdikleri için, makaleler çok az okunuyorlar. Ve yeniden öğrenmek her zaman zordur. Covid-19 kromozomunun RNA’sının metni orijinal formuna geri döndürülmelidir. Ama bu her koronavirüs için ve milyonlarca hasta insandaki virüsler için mümkün değildir.

Ama, yukarıda söylediğim gibi maddi koşulda değil, kuantumda olabilirler ve prensipte kromozomlarımızın parçası olabilirler, ama hücrelerimizde mevcut olan enzimden dolayı – ters transkriptaz (ters kopyalamada RNA kalıbından DNA oluşumu katalize eden bir enzim) – sadece bunları materyalize ettikten ve metinlerini RNA’dan DNA’ya yeniden yazdıktan sonra parçası olabilirler. Bu, oldukça karmaşık metabolik bir yol vasıtası ile koronavirüsün başka, retro gibi bir virüse dönüşümüne yol açabilir ve bu muhtemelen bizi anlık bir salgın hastalıktan kurtarır. Ama genetik kodlama teorisinin eksik bilgisi ile “genetik mühendisleri”, Covid -19’un yaratılması ile ilgili önceden  yapmış oldukları şeye ilave olarak, burada insanlığa karşı başka bir suç işleyebilirler. Laboratuarda Covid-19’u eski, tehlikeli olmayan durumuna geri döndürdük. Ama patojenik olanı nasıl yerinden çıkaracağız? Bilinmiyor. Göreli olarak nötr hale geri dönmüş olan koronavirüsü kauntum bir yolla tüm koronavirüslere yerleştirmek? Diyelim ki bu yapıldı, ama bu arzu edilen sonuca yol açacak mı? Bilinmiyor.

Hüküm süren kasvetli durumlardan tek çıkış yolu, Linguistik dalga genetikleri alanında dünya çapında araştırmaya hemen başlamaktır. Bu alanda bazı teorik ve deneysel ön çalışmalara zaten sahibiz, genlerin kuantum kopyaları ile şimdiden çalışabiliriz, ki bu gelecekte Covid-19’un ve diğer patojen virüslerin RNA genlerini kapatmamızı sağlar. Onların genlerini kuantum yol ile kapatmak onları inaktive etmek anlamına gelir. Bu, Covid-19 problemini çözmenin başka bir yoludur.. 

Ve, patojenik bakteriler üzerinde olumlu bir sonuç aldığımızı ve onların genetik ekipmanlarına belirli bir yıkım getirdiğini ekleyin. Bu tür hasarın spintronik (dönüş tabanlı elektronik) spektrumunu aldık. Bu spektrum patojenik bakterinin gelişimini bloke etti.. Gerçekte, bu bakteriye karşı kuantum aşı elde ettik. Covid-19 ile ilgili bu çalışmaya devam etmek mantıklı.

Dr. Peter P. Garyaev.
Academisyen RAEN, RAMTN ve LIST.

(Çeviri: Saffet Güler)

https://wavegenetics.org/en/chto-delat-s-koronavirusom/