YARATICI TOPLUM

Yazdır Yazdır 

Yaratıcı Toplum hakkında ALLATRA TV Uluslararası İnternet Televizyonu için Igor Mikhailovich Danilov ile özel bir röportaj.

Yaratıcı Toplum nedir? Herkes için net olan basit örnekler. Olası en kısa sürede İnsanın yararlarına ve özgürlüklerine odaklanan Yaratıcı Toplumun gelişiminin koşulları nasıl oluşturulur? Yaratıcı Toplumun 8 Temeli üzerine ayrıntılı bilgiler. Yaşamdan örnekler. Yaratıcı Toplumda İnsan statüsü ne anlama geliyor? Kendi kendini yöneten toplum. Yaratıcı Toplum insanlık için hangi perspektiflere sahip? Bunun size nasıl yardımı olur ve çocuklarınızın, torunlarınızın ve torunlarınızın çocuklarının hayatlarını nasıl etkiler?

Toplumda krizlerin ve çatışmaların ortaya çıkmasının gerçek nedenleri nedir? Toplumun tüketici formatı ile yaratıcı formatı arasındaki temel farklar nelerdir? Olduğu gibi gerçek. Savaşsız, sömürüsüz, yoksulluğun olmadığı bir dünya mümkün!

Igor Mikhailovich Danilov ile röportajda, insan ve insan toplumu için çok önemli sorulara heyecan verici ve basit yanıtlar.

TÜRKÇE ALT YAZILI