KİTAP: EZOOSMOS (Tam kitap)

Yazdır Yazdır 

EZOOSMOS

Unutmayın: her şey sizin içinizde! Eğer içinizde değişirseniz, etrafınızdaki tüm dünya da değişecektir. Maddi sorunlar geçicidir; bu bir tür sınavınızdır…“Anlaşılan o ki Ölüm acıdan kurtarmıyor, sadece Yaşam boyunca biriktirdiğiniz “içsel” olanı yoğunlaştırıyor…”

 “Herkes kişisel kurtuluşuyla ilgilenmeli ve birinin gelip onun için her şeyi yapmasını beklememelidir. İlahi olan dışarıda değil, kendi içinizde aranmalıdır. Dahası, onu sadece aramakla kalmamalı, onunla birleşmeye ve yaşamınızın iyi Yaratıcısı olmaya çalışmalısınız. Tanrı her insanın içindedir. Sadece iç dünyamız aracılığıyla O’nu idrak edebilir ve O’na ulaşabiliriz”.

Gizli gerçeklik insan toplumunda her gün mevcuttur. Onun sırlarını kavramak, insanın yalnızca bu dünyada varoluş deneyimi kazanmasına değil, aynı zamanda kendi özünü inceleme alanında bir adım atmasına da yardımcı olur… Beklenmedik depresyonlar, intihara teşebbüs, kazalar ve cinayetler gibi sözde insan ölümlerinin çoğu, genellikle gizli güçlerin faaliyetlerinin tezahürünün bir sonucudur. Bir zamanlar onlara aktif olarak karşı koyanlar, gerçekliğin diğer tarafındaki insanları koruyanlar vardı. İyi ve Kötünün ölçüsü insanın kendi elindedir. Her şey onun ezoosmos’u tarafından belirlenir.

 “İşte bu nedenle Azizlerin ve Geliarların yolları Tanrı’ya giden iki farklı yoldur. Herkes üstesinden gelme gücüne sahip olduğu yolu seçme hakkına sahiptir. Ve Azizler, mücadelelerinin ilk aşamalarında Geliarların kavradıklarının sadece bir kısmını gerçekten algılamış olsalar da, bu gerçekten önemli değildir. Herkes Geliarlar gibi bir yaşam başarısı gösteremez. Şunu da belirtmeliyiz ki, bırakın Geliarların yolunu, Azizlerin yolunu üstlenenlerin sayısı bile çok azdır. Geliarların Azizlerden farkı, Işık ve Karanlık arasındaki son savaşı beklemeyip bilinçli olarak şimdi ve burada savaşa girmeleridir. Ve sadece kendi ruhları için savaşmakla kalmayıp milyonlarca başka ruha da yardım ederek onların doğal gelişimlerine katkıda bulundular. Bu elbette çok zor bir yoldur…”

Bu büyüleyici kitap mizah ve ana kahramanların maceralarıyla dolu. Dünya, zamanın sırları ve ışınlanma olgusu hakkında etkileyici bilgiler içeriyor. Bunun yanı sıra, toplumsal yaşamın gizli tarafı ve birçok kazadan, intihardan, uzun süreli “nedensiz” insan hastalıklarından, beklenmedik depresyonlardan gerçekten sorumlu olanlar hakkında bilgiler. Ana kahraman Sensei, bu güçlerin gerçek yapısı, bu tür davranışların nedenleri, manipülasyon yöntemleri ve geçmişte bu “kötü ruhlara” karşı koyan cesur, yüksek ruhani adamlar (Geliarlar) hakkında benzersiz bilgiler ortaya koyuyor. 

ezoosmos-turkçe (Açmak/indirmek için yazının üzerine tıklayın).

AllatRa kitapları:

https://allatra.tv/tr/knigi-anastasii-novykh