KİTAP: BİLİNÇ VE BENLİK

Yazdır Yazdır 

Bilinç ve Benlik. Kaçınılmaz olarak ölü olandan ebediyen diri olana

 BİLİNÇ VE BENLİK (PDF dosyasını açmak için yazının üzerine tıklayın)

Toplumun ve uygarlığın yaşam koşulları yaşam boyunca değişmektedir. Ama değişmeyen tek bir şey vardır – insan, onun içsel ikiliği ve buradaki varlığının gerçek anlamı sorusu. Yaşamın bu anlamı her zaman, kendini, gerçek doğasını idrak etmenin pratik deneyimi ve çeşitli ruhsal uygulamalarda kendini mükemmelleştirme yoluyla elde edilen Ruhsal kurtuluş olmuştur ve olmaya da devam etmektedir.

 Bu, İgor Mihayloviç Danilov ile canlı bir sohbettir. Bu canlı bir kitaptır. Kaçınılmaz olarak daha da gelişecek olan küresel olayların bir başlangıcıdır. Bu, 21 Aralık 2012’de yaşananların bir sonucudur. “AllatRa” kitabından sonraki adımdır.

Sistemin maskesinin düşürülmesidir. Yüzyıllar içinde kaybolan Bilgidir. Birçok insanın, bilinç yoluyla gizlice hareket eden sistemin köleleştirmesinden gerçek Özgürlüğü kazanabileceği araçlardır. Ruhsal Dünya ile temas halinde olmanın eşsiz bir deneyimi ve uygulamasıdır. Sınırsız Dünyanın bir parçası olmak isteyenler için canlı bir sohbettir.

Burada sadece kişinin kendi içindeki Kötülüğe direnmesi için değil, aynı zamanda uzun zamandır eksik olan bir şeyi – daha samimi, gerçek Allah Sevgisini ve bilincin pisliğini ve yalanını yıkayan ve Benliğin Ruhsal susuzluğunu gideren tatlı sular gibi olan Özgürlüğü – buraya, bu dünyaya getirmek için araçlar veriliyor. Canlı sohbet Benlik için bir Anahtardır ve kişinin kaçınılmaz olarak ölüden ebediyen Diri olana dönüşümünün bir Yoludur.

Sistemi ifşa eden VE SİZİ SONSUZA KADAR DEĞİŞTİREN GERÇEK!