Mayıs 2006 – Gezegensel Mesaj

Yazdır Yazdır 

Tom Kenyon

26/05/2006

Daha önceki mesajımızda belirttiğimiz gibi, artan jeolojik tektonik aktivitenin hızlanması gerçekleşti.

Ring of Fire (Ateş Çemberi) olarak adlandırdığınız [Yeni Zelanda’dan Avustralya’ya, Endonezya’dan Japonya’ya ve Kuzey Rusyaya uzanır ve Kuzey ve Güney Amerikanın batı sahillerine uzanır] bölgede gerilimde önemli artış var. Dünyanın içsel rezonansı nedeni ile, ABD nin Doğu sahili boyunca uzanan fay hatları, Yellowstone Ulusal Parkı olarak adlandırdığınız bölge, ayrıca Yunanistan ve Türkiye potansiyel olarak buna dahildir.

Bazılarınız, sinirlilikte, uyku bozukluklarında/düzensizliklerinde, garip açıklanamayan tükenmede, başağrılarında ve mide bulantısında artış hissedebilirsiniz. Daha hassas olanlarınız, bedeninizin hücresel seviyesinde sallanma veya titreme hissi deneyimleyebilirsiniz.

Büyük depremlerin olacağını söylemiyoruz, ama olasılık arttı. Bu ayrıca hem su altındaki hem de zemin üzerindeki volkanik etkinliği de kapsıyor.

İnsanlık ve Dünya üzerindeki tüm yaşam önemli bir noktada. Sayısız kez gerekli olan şeyin bu güçleri dengeye getirmek olduğunu söyledik, bunları tekrarlamayacağız.

Bedeninizin enerji alanlarının, Dünyanın daha geniş enerji alanı içinde yuvalandığını anlayın. Bundan dolayı, tektonik gerilim artarken, sizin semptomlarınız da artar. Bu biyolojik bir yanıttır. Bu zamanlarda, yukarıdaki semptomları deneyimlediğiniz zaman, aktivitelerinizi durdurmanızı ve kendi içinizde ahenkli/tutarlı hisler üretmenizi öneriyoruz.

Bizim perspektifimizden, bu tür durumların artışını, en azından bundan sonraki on yıl boyunca bekleyebilirsiniz. Bu iletişimin amacı, sizi, bu tektonik basınca karşı uyarmak ve deneyimlediğiniz sıradan – olmayan ve garip fiziksel, duygusal ve zihinsel fenomenlerin açıklamasını sunmaktır.

Bazılarınız ayrıca, zihinsel odağı sürdürmenin güç olduğu periyotları fark ediyor olabilir. Sanki beyniniz, odaklanmaya alışık olduğu şekillerde dikkatinizi taşıyamıyormuş gibi. Bu akut formda, sıralı olarak düşünmek zor olabilir. Zihinsel farkındalıkta bir tür kesinti/donukluk var. Eğer bu sizin için yeni bir fenomen ise, tektonik basıncın sonucu olabilir, ayrıca Dünyanın manyetik alanlarında gerçekleşen değişimler sonucu olabilir.

Daha önce kendinizi dengelemeye yardım için bir yöntem olarak verdiğimiz içsel Holon teknolojisini gözden geçirmenizi öneririz. Kolay ve basittir, bu nedenle tavsiye ediyoruz.

Özünde, Stabilite Holon’u için önemli noktalar şunlardır. Kendinizi bir oktahedronun merkezinde imgeleyin. Bu geometrik şekil iki kare – tabanlı piramidin, taban tabana birleşmesinden oluşur. Başınız üst piramidin tepe noktasında olsun, ayaklarınızı alt piramidin diğer tepe noktasında olsun. Sadece etrafınızdaki bu geometrinin sakinleştirici ve stabilize edici etkisinin farkında olun.

Ateş Çemberinin şekli, kuyruğunu ısıran bir yılana benzer. Bu, simyada uroborus olarak bilinir ve derin ezoterik bir önemi vardır. Ateş Çemberindeki tektonik basınçlar arttıkça, Dünyanın ızgarasında, tektonik basıncın gerçekleştiği yerlere tekabül eden, eterik çatlaklar veya yarıklar olur. Eğer fiziksel olarak bu bölgelerden birine yakınsanız, derinden etkilenebilirsiniz.

Başağrısı, mide bulantısı, letarji (uyuklama, uyuşukluk) ve karışıklığın yanında, etkilerden biri dünyalar arasında çatlaktır. Tam olarak, hem bu Dünyanın üç – boyutlu realitesini, hem de bu Dünyanın boyutlararası realitesinin bir veçhesini eşzamanlı olarak deneyimlersiniz. Bu süreç, çok daraltıcı olduğunda yılanın deri değiştirmesine benzer ve yılan hareket ederken, yenisinin ortaya çıkması için eski deride çatlaklar yaratılır. Metaforik olarak, Ateş Çemberi veya Yılan Çemberinin eylemleri vasıtası ile Dünyaya olan şey budur.

Bunun bir başka etkisi, Dünyada nerede olursanız olun, çatlaklar veya enerjisel – açılmalar sizin eterik bedeninizde ortaya çıkar. Bu yarıklara tektonik basıncın enerjetikleri neden olabilir ve sinirlilik veya ani içgörüler gibi duygusal enerji patlamalarına neden olabilir. Bu anlarda, yine, dünyalar arasındasınız. Bu fiziksel dünya biraz madde veya katılıktan oluşmuş görünür, doğrusu, bu sizin illüzyonunuzun gerçeğidir.

Başkalarının ne hissettiğine veya düşündüğüne üzülmeyin. Kendi yaşamınıza, düşüncelerinize ve hislerinize dikkatinizi verin. Bu kaosun ortasında yapabildiğiniz kadar sevinç içinde yaşamayı seçin.

Hathorlar

www.tomkenyon.com

(ÇEVİRİ: Saffet Güler)