VENEDİK’TE KANALLAR NEDEN KURUDU?

Yazdır Yazdır 

VENEDİK’TE KANALLAR NEDEN KURUDU?

ŞUBAT, 2023 ❗

İTALYA: VENEDİK’in ünlü KANALLARI sığlaştı ve daha çok dereye dönüştü. Şehirde su dışında başka bir ulaşım aracı yok. 20 Şubat 2023’te kanallardaki su seviyesi -70 cm’ye kadar düştü.

Çalışmalar engellendi, sadece ünlü gondolları değil, aynı zamanda vaporettoları – nehir tramvaylarını da engelledi ve bu, şehrin ada kısmındaki ana toplu taşıma türüdür. Ayrıca şehir hizmetlerinin, özellikle de ambulansların çalışmaları da engellenmektedir. Bazı kanallarda bazen hiç geçmek mümkün olmuyor.

❓ Sebebi neydi?

❓ Astronomik süreçler mi?

❓ Kuraklık mı?

❓ Yoksa Türkiye’deki deprem mi?

⚠️ Birçok kişi bu fenomeni 20 Şubat’ta Türkiye’de meydana gelen son depreme de bağlıyor. Çünkü hemen hemen aynı zamanda İtalya, Türkiye, Lübnan, İsrail ve Kıbrıs’ta deniz seviyeleri keskin bir şekilde düştü.

Belki de tektonik plakaların kaymasının bir sonucu olarak, denizin içine battığı boşluklar oluşmuştur. Eğer su bu yarıklardan Dünya’nın içlerine doğru kaçar ve magma ile temas ederse, bir çığ gibi buharlaşarak daha da yıkıcı depremlere ve sellere yol açacaktır.

Normalde auroralar yeşil ya da mor renktedir, ancak şimdi gökyüzü giderek kırmızının tonlarıyla parlıyor.

🔴 Şubat 2023’ün son günlerinde, dünyanın farklı yerlerinde, yani Kanada’da, ABD’de, Avrupa’da güçlü KIRMIZI RENKLİ KUZEY IŞIKLARI gözlemlendi.

🟥 Buna ek olarak, gezegenin farklı bölgelerinde, başka bir olağandışı doğa olayı kaydedildi – aynı KIRMIZI RENKTE IŞIK SÜTUNLARI.

➤ DOĞA İNSANLIĞA NEYİ İŞARET EDİYOR?

➤ İnsanlarda kırmızı renk sezgisel olarak endişe, tehlike ile ilişkilendirilir … Bu renk aslında neye işaret ediyor?

➤ Doğanın hangi işaretlerini hala inatla görmezden geliyoruz?

➤ Ve tüm insanlık için kara leke nedir?