DNA, IŞIK VE SES

Yazdır Yazdır 

Ses ve titreşimler DNA kodunuzu aktive edebilir. Bunlar Kodu Işığa dönüştürürler. Bu simyadır.

New York’ta Kuantum Biyoloji Araştırma Laboratuarından Dr. Glen Rein ses ve DNA ile deneyler gerçekleştirdi. 528 Hz frekansını kullanan Sankrit ve Gregorian seslendirmelerini içeren dört türde müziği skalar ses dalgalarına çevirdi ve DNA içeren test tüplerine çaldı. Müziğin etkileri, müziğe bir saat maruz kaldıktan sonra DNA test tüpü örneklerinin ışık emilimini ölçerek belirlendi, başka deyişle ses ile zenginleştirilen DNA kodunun Işığın girmesine izin verdiği ölçü.

Tek bir deneyden gelen sonuçlar klasik müziğin ışığın girmesine izin vermede %1.1 artışa ve rock müziğinin %1.8 azalmaya – ki bu etki olmadığını belirtir – neden olduğunu gösterdi. Ama Gregorian şarkılar iki ayrı deneyde ışık emiliminde ve ışığın girmesine izin vermekte %5.0 ve %9.1 artışa neden oldu. Sanskrit şarkılar iki ayrı deneyde benzer %8.2 ve %5.8 artış etkisine neden oldu. Her iki türde kutsal şarkılar DNA’da büyük güçlendirici etki ürettiler, ışığın artan miktarda girmesine izin verdiler.

Glen Rein’in deneyi, müziğin insan DNA’sı ile rezonansa girdiğini ve DNA’nın ışığın girmesine izin verme yeteneğini güçlendirdiğini gösteriyor. Rock ve klasik müzik DNA’yı etkilemiyor, spiritüel müzikal seslendirmeler DNA ile rezonansa giriyor.

Eğer yeterince uzun süre düzenli ve istikrarlı şekilde yapılırsa, mantraların ve ilahilerin titreşim frekansları inanılmaz önem üstleniyor.

DNA’nız değiştirilemez değildir. Dönüştürülebilir. Bu simyadır. Dr. Leonard Horowitz hasarlı DNA’yı iyileştirmek için 528 Hz frekans kullandı. DNA’mız suyun akmasına ve safsızlıkları temizlemesine izin veren ince zarlara sahiptir. UC Berkeley’den Richard J. Saykally su molekülünün yapısının ona özel nitelikler verdiğini ve DNA’nın işlevi için önemli olduğunu açıkladı.

Lee Lorenzen ve diğer araştırmacılar altı – kenarlı, kristal şekilli altıgen kümelenmiş su moleküllerinin, sağlıklı DNA’nın destekleyici matriksini oluşturduğunu keşfettiler. Biyokimyacı Steve Chemiski, sağlıklı DNA çifte sarmalını destekleyen 6 – kenarlı kristal kümelerin spesifik bir rezonant frekansta titreştiğini söylüyor – saniyede 528 döngü.

528 Hz gibi spesifik frekanslarda kaydedilen mantralar ve ilahiler, DNA’nın kristalin yapısı ve bilinci ile aynı rezonansta titreşiyor ve ışığın girmesine ve iyileştirmesine izin veriyor.