BUCEGİ DAĞLARINDAKİ KEŞİF

Yazdır Yazdır 

Ağustos 2003: dünyayı değiştirecek bir keşif yapıldı

Son günlerde, Romanya’da yayınlanan, ismi Radu Cinamar olan biri tarafından yazılmış olan “Death’s head future” isimli (Romanca orijinal ismi “Viitor cu cap de mort”) bir kitap okudum. Kitapta tüm insanlık için çok önemli olan olağanüstü bir keşifle ilgili ayrıntılı bilgi veriliyor; bu keşfin Ağustos 2003’te Bucegi Dağlarında (Orta Romanya) yapıldığı söyleniyor.

Kitap fantezi roman serilerinde yayınlanmış ve ismi Zero (Sıfır) Departmanı olan Romanya İstihbarat Servisi’nin (SRI) ultra gizli kısmının başkanı ile bir görüşme şeklinde yapılandırılmış. Bu departman, paranormal fenomenler ve diğer benzer vakaları araştırmakla görevli.

Kısaca, Ağustos 2003’te, Zero Departmanı uzmanlarının ve Amerikalı uzmanların oluşturduğu bir ekibin, Bucegi’nin az bilinen bir bölgesinde, yeraltında, yapay bir mağarada çok ileri teknolojiyi ortaya çıkardığını anlatıyor; örneğin Dünya’nın son on binlerce yılının tarihini gösteren hologram gösterici, çok ileri bilimsel veriler, monoatomik altın (beyaz toz altın), Dünya’da doğal koşulları modifiye etmeyi sağlayan bazı diğer özel cihazlar. Ayrıca Bucegi yapısını, Mısır ve Tibet’teki benzer yapılara bağlayan tüneller de vardı.

Örneğin, o hologramda sunulduğu şekliyle tarih (MÖ 50,000 yılına kadar gidiyor), çağdaş tarihçilerin kabul ettiğinden %90 farklı. Bu kitaptaki bilgiler, ana görüş bilim adamları tarafından her zaman reddedilmiş olan popüler efsaneleri ve mitleri destekliyor.

Bunların hepsi, bu kitabı okuyanlar için o kadar inanılmaz ki, bu kitaptakileri reddediyorlar, bunun bilim kurgu olduğunu düşünüyorlar.

Ama astroloji, bu tür iddiaları doğrulayacak araçlara sahiptir, kitabı ayrıntılı olarak inceledim, belirli tarihlere ve diğer faydalı bilgilere baktım.

Kitaba göre, yapay mağaraya ilk kez 2003 Ağustos ortalarından çok kısa sonra girilmişti, bunun muhtemelen 17 Ağustos’ta gerçekleştiğini kabul ettim. Mağaradakilerin bulunması ve içindekilerin anlaşılması birkaç gün sürmüştür ve sonra Romanya ve ABD arasındaki en yüksek seviyede diplomatik görüşmelerden sonra, ABD dünyaya herhangi bir şey açıklamamaya karar verdi.

Aşağıdaki grafik, Jüpiter – Uranüs döngüsünün Ağustos 2003’ün sonunda zirveye ulaştığını gösteriyor. Bu, dünyadaki büyük bir keşif veya büyük bir bilimsel ilerleme ile tutarlıdır.

Jupiter-Uranus cycle

Jüpiter – Uranüs karşıtlığı 3 ncü – 9 ncu ev ekseninde çakışmış, bilgi ekseni ve Romanya’nın doğum kartındaki düğüm ekseni, bilgide bir tekamül sıçramasını belirliyor:

Romania – August 2003

Bu operasyonun çok – gizli karakteri bile astroloji ile açıkça gösteriliyor, transit yapan Lilith (20 Boğa) ABD’nin doğumundaki Lilith (20 Başak) ile ve Romanya’nın doğumundaki Lilith (20 Oğlak) ile üçlü oluşturuyor – dünya (!) Lilith piramidi oluşturuyor. Ultra – gizli tutulacak bir yer altı keşfi için mükemmel.

Astroloji asla yalan söylemez, bu hikayenin gerçek olduğuna inanıyorum, insanların gerçeğin açıklanmasına hazır olmaları ve hükümetlerin bunu yapmaya istekli olmaları zaman alacaktır.