NASA EMEKTARI “YALNIZ DEĞİLİZ” DİYOR

Yazdır Yazdır 

12 Mart 2010

Clark McClelland

zzz933@hotmail.com

12 yaşımdan beri dünyayı ziyaret eden dünya dışı yıldız ırklarını incelemekteyim. 1958 ve 1992 arasındaki kariyerim Cape Canaveral ve Kennedy Uzay Merkezi’nde astronomi ve uzayı inceleme araştırmalarına adanmıştı.

Küçük bir teknik kolejden mezun oldum, branşım yapı tasarımı mühendisliği idi.

Cape Canaveral’e ilk geldiğim zaman, itibar görüyordum. Bu, SSCB ile uzay yarışı zamanları sırasındaydı ve Cape’in yapı tasarımcılarına çok ihtiyacı vardı.

Kariyerim daha büyük sorumluluklar ile gelişti. ABMA (Ordu Balistik Füze Ajansı) Jupiter C, Juno ll fırlatılmasına yardımcı oldum ve USAF Atlas, Titan, Minuteman, Thor, US Navy Polaris, Poseidon, Vanguard, NASA Saturn l, Saturn V ile devam etti. Dr. Wernher von Braun ve onun bilim adamı grubu ile periyodik olarak çalışarak roket fırlatıcılar ve servis kuleleri tasarımına yardımcı oldum.

668 misyonun fırlatılmasına tanık veya yardımcı oldum.

Son işim Uzay Mekiği Takımı, Uzay gemisi Operatörü (ScO) idi. Görevdeki astronotlar SCO’ların uzay mekiklerini uçuş mürettebatından daha iyi bildiklerini söylediler. Haftada 6 -7 gün günde 12 saat veya daha fazla onların içinde zaman harcadım. Bazıları bize GTA’lar, Zemin Test Astronotları adını verirdi.

OLAY

1991’de, Kennedy Uzay merkezindeki gizli Misyon Kontrol Merkezinde bir uzay mekiği görevini izlerken, açık Uzay Mekiği Uzay Aracı Mürettebatı Bölmesinde boyu 2,5 – 2,8 metre olan (uzaylı) bir varlığı gözlemleyince şaşkına döndüm.

Varlık çok uzun boyluydu, onun yanında süzülmekte olan iki NASA astronotundan çok daha uzundu. Mekiğin Mürettebat Bölmesinin içinin boyutlarını çok iyi bildiğimden onun boyunu tahmin edebildim. Yüzünün tüm özelliklerini göremiyordum, iki gözünün, burnunun olduğunu düşünüyordum ve başında büyük bir koruyucu başlık olduğundan, başka bir şey görünmüyordu.

Dar olan üniforma türünde bir uzay giysisi içindeydi. Onu 27 inç TV monitöründe uzaktan gördüm. NASA astronotlarının varlığı iyi tanıdıkları görünüyordu. Varlık iki NASA astronotu ile iletişim kurmaktaydı. Houston Uzay Merkezinden gelen bazı NASA yorumları vardı, ama varlıktan söz edilmiyordu. Birkaç ifadeden sonra, sesler kesildi ve başka yorumlar işitip işitmediğimi hatırlamıyorum.

Gizli bir izleme ofisindeydim ve Houston Misyon Kontrol’de bu olayın monitörümde görünmesi onların hatası olabilirdi. Bundan başka bir şey söyleyemiyorum.

Aniden bu birçok monitörümde göründü. Çeşitli mekik operasyonlarını gözlemek için birkaç monitörüm vardı.

Ayrıca birçok misyonda mekiğe yakın uçan birçok UFO’ları gözledim. Ünlü mekik misyonlarında kaçmakta olan UFOların birçok resimlerini çektiğimiz zaman, bu şaşırtıcı olayda görevdeydim. NASA bunun buz kristalleri olduğunu söyledi.

Başka birçok verilere sahibim. Hiç kimse bunları yayınlamaz. Neden? Çünkü onlar GERÇEĞİ BİLDİĞİMİ BİLİYORLAR. Buzz Aldrin daha fazlasını biliyor. Bu olay, BİZİM dünyada KÖLELEŞTİRİLMİŞ IRKLAR OLDUĞUMUZU inanmama neden oldu.

UZAY GEMİSİ

Büyük, garip, bilinmeyen bir uzay gemisi mekiğin arkasında yörüngedeydi. Kısa kanatlı bir nesneye benziyordu ve yıldızlararası mesafelerde seyahat eden bir uzay aracı olarak kullanıldığı görünmüyordu. Bunun için çok küçük görünüyordu ve muhtemelen derin uzay uçuşunu yapamazdı, bu olaya bir dakika yedi saniye süreyle tanık oldum.

Bu tür eşsiz aktiviteleri kaydetmekte bir uzmanım. Ayrıntılı bir rapor yazdım. Rapor NASA misyon fırlatma yöneticisine iletilmedi. Tanığım yoktu. Monitörde izlediğim şey Texas, Houston’daki NASA misyon Kontrol tarafından gizlice izlendiğinden, bu uzun boylu varlığın iki NASA astronotu ile iletişim kurduğunu gördüğümü biliyorlardı.

Daha sonra, uzman bir grafik sanatçısı bu olayın çizimini yaptı. Websitemde görebilirsiniz; http://www.stargate-chronicles.com

Olaydan yaklaşık iki ay sonra, başka bir aerouzay mühendisi tarafından verilen başka bir rapordan haberim oldu. Bu kişi de uzay mekiği fırlatmalarına dahildi.

Bu mekik mühendisi 2,5 – 2,8 metre boyundaki aynı varlığı uzay mekiği mürettebatı kompartmanının İÇİNDE gözledi. Evet, mekiğin içinde! Yine, iki NASA astronotu ile konuşmaktaydı.

Ne ABD uzay programı ne de dünyada bilinen başka yabancı Uzay Programı, fiziksel olarak bu kadar büyük varlıkları taşıyacak uzay araçlarını yapmıyor.

TEPKİLER

Deneyimimden birkaç ay sonra, NASA ofisine çağırıldım. Daha önce bana başka sorumluluklar için NASA Astronot ofisine tayin edildiğim söylenmişti. Çağrı pozisyonumda terfi için değildi, yıllarca hizmet ettikten sonra düzmece bir şeyle beni işten atmaktı.

Komite orijinal müracaatımda yaşamakta olduğum yerin eski adresini yazmadığımı söyledi. Varsa bile bu küçük bir hataydı. Ertesi gün, aslında sorulan eski adresimin yazılmış olduğunu gösteren orijinal işe müracaat formumun kopyası ile geri döndüm. Bunu göz önüne almadılar. Usulsüz bir mahkeme işimi, sağlık yardımını ve emekliliğimi engelledi. Bu karar verildikten bu yana yoksulluk içinde yaşadım. NASA sizi işten çıkardıktan sonra hiç kimse sizi işe almıyor.

Dünyanın insanları, insan ırkı kesinlikle Samanyolu Galaksimizde ve Evrenin enginliğinde YALNIZ DEĞİL.

Astronomi biliminde ve aerouzay keşiflerindeki sayısız yıllarım boyunca, insan ırkının kötü (canavar) daha yüksek bir gölge hükümet tarafından kontrol edildiği çok açıktı. Bu hükümet çeşitli ulusal politik kararları çiğneyebilecek, geçersiz kılabilecek, hepimizi küresel kölelik halinde tutabilecek ve tam ekonomik kontrol altında tutabilecek kadar güçlü. Şu anda yaşamakta olduğumuz çöküşün farkında mısınız?

Kadim İncil dünyanın kadınlarıyla çiftleşen Devlerden söz eder. Devlerden tüm dünya tarihinde bahsedilmektedir. Onlar hala bizimle mi? İkimizin de gördüğü bu devler miydi?