ÜZERİNDE MİKROÇİP BULUNAN 250 MİLYON YILLIK TAŞ KEŞFEDİLDİ

Yazdır Yazdır 

Araştırmacılar Labinsk, Rusya’da inanılmaz bir keşif yaptılar. Alimlere göre bu keşif tamamıyla yeni bir tarihin başlangıcını işaret ediyor, bir çok kadim uzaylı teorisyenlerinin yıllardır konuşmakta olduğu bir tarihi. Araştırmacıların bulduğu nesnenin bir tür kadim mikroçip olduğuna inanılıyor ve araştırmacılara göre, bu kadim mikroçipler milyonlarca yıl öncesine gidiyor. Sayısız testten sonra, araştırmacılar bu antik parçasını kadim zamanlarda bir tür mikroçip olarak kullanıldığı sonucuna vardılar.

Problem taşın yaşında, testlere göre el yapımı nesnenin 225 – 250 milyon yıl yaşında olduğuna inanılıyor. Bazı araştırmacılar taşın yaşını belirleyemeyeceğiniz için nesnenin yaşının tamamıyla doğru olmadığına inanıyor ve testler gizemli “çip” etrafında bulunan organik materyalin izlerine dayanıyordu. 

Milyon dolarlık soru şu, 250 milyon yıl önce mikroçip kullanan kim ve neydi? Bunun aslında kadim teknolojinin kalıntıları olması olasılığı var mı? Milyonlarca yıl önce Dünyada yaşamış olan son derece ileri bir uygarlığa ait teknoloji mi? Yoksa bu nesnenin Dünyadan olmadığı, başka bir gezegenden olduğu, dünya dışı bir ırka ait olduğu olasılığı var mı?

Rusyayı bu kadar eşsiz kılan yıllardır bunun gibi sayısız el yapımı nesnenin keşfedilmesidir.

 http://earthweareone.com/250-million-year-old-stone-with-microchip-discovered/