YÜZLERCE AFRİKALI HAVADA YÜZEN BİR ŞEHİR GÖRDÜKLERİNİ İDDİA EDİYOR

Yazdır Yazdır 

Garip bir hikayede, yüzlerce Afrikalı köylü havada yüzen boyutlararası bir şehir gördüklerini iddia etti.

İnanılmaz olay Nijerya’da Lanzai South Ward, Darazo, Local Government of Bauchi State’de Dulali isimli bir sınır köyünde gerçekleşti.

Raporlara göre Saidu Meshai Dulali yerel camideki sabah namazını henüz bitirmişti ve günlük çalışmasına başlamak üzereydi.

Aniden atmosferi çevreleyen son derece parlak ışığın farkına vardı, bunu cennetlerin köyün üzerine düşmekte olduğu ani kavrayışı izledi. Gökyüzüne bakarken, dünyadaki kırk yıllık hayatının en büyüleyici manzarasını gördü. Saidu’ya göre: “Hiç bir yerden ortaya çıkan buluta benzer geniş, büyük bir kütle ortaya çıktı ve ortalama uzunluktaki bir ağaç yüksekliğinde köyün üzerinde yavaşça uçuyordu. Bulut şeffaftı ve içinde güzel uzun binalar, asfalt yollar ve arabalar gördüm. Uçan bir şehire benziyordu. Ve ondan aynı Ashaka çimento fabrikasında duyacağınız sesler çıkaran makinelerin sesini duyabiliyordum.”

‘Yüzen şehri’ gören yalnızca Saidu değildi, yüzlerce köylü o zaman buna tanık olmuştu, buna köydeki tek caminin imamı da dahildi. Çocuklar ve yetişkinlerin hepsi tam olarak aynı hikayeyi anlatıyorlardı.

http://yournewswire.com/hundreds-of-african-villagers-claim-to-see-floating-city/