DUYGUSAL TEMİZLİK TEKNİĞİ

Yazdır Yazdır 

21 ARALIK 2012’ye HAZIRLANMAK İÇİN YILDIZ ULUSLARI TARAFINDAN TAVSİYE EDİLMİŞTİR

Judy Satori

Dünya’ya geldiğimiz zaman, Işık Bedenlerimiz Enerji Bozukluklarından veya Duygusal Parazitlerden özgür ve SAF idi, aynen doğduğumuz zaman fiziksel bedenimizin bakteri, virüs ve parazitlerden özgür olması gibi. Ama fiziksel bedenlerimiz virüs, bakteri ve parazitlere karşı hassas olabilirken, Işık Bedenimiz de Enerji Bozukluklarına ve enerjimizi çeken Duygusal Parazitlere karşı hassas olabilir. Duygusal Parazitler bize yansıtılan veya birçok yaşamlarda deneyimlenmiş Korkular ve Rahatsız Edici Düşüncelerdir. Buna bizi fiziksel, zihinsel ve duygusal olarak etkileyen Karmik Enerji Bozukluğu adını verebilirsiniz.

Avustralya’da çalışmalarımızı yaparken, Thoth Işık Bedenimizden tüm Duygusal Parazitleri uzaklaştırmak için çok basit bir teknik öğretti. Bu Duygusal Parazitler yaşamlarımızda su korkusu, uçakla seyahat korkusu, yükseklik korkusu, insanlardan, yerlerden veya nesnelerden korku ve Işık Bedenimizden enerjimizi çeken korku dolu düşünceler gibi KORKULAR olarak ortaya çıkar.

Aşağıdaki videoda Judy Satori bu tekniği uygulamanın ne kadar kolay olduğunu gösteriyor. Yıldız Ulusları, 21 Aralık 2012’den önce Işık Bedenimizden bu Duygusal Parazitlerin veya Karmik Enerji Bozukluklarının çoğunun uzaklaştırılması için bu tekniği kullanmamızı istiyor. 21 Aralıktan önce bu Duygusal Parazitleri veya Enerji bozukluklarını Işık Bedenimizden uzaklaştırmak, Işık Bedenimizin GEÇİŞ sırasında daha fazla enerji emmesini sağlayacaktır.

http://www.youtube.com/watch?v=eJcNBUwfU3U&feature=youtu.be

1) Sol elinizi Çekirdek Yıldızın üzerine koyun (göbeğin üzeri ve diyaframın altı)

2) Sağ elinizi Ruh Makamına koyun (kalbin üzeri, boğazın altı)

3) Korkuyu hissederek, ondan kaçmak yerine o hissi yoğunlaştırarak Korkuyu veya rahatsız edici düşünceyi aktive edin.

4) Sonra şu sözcükleri söyleyin:

Bu His (Korkunun ismi) bana ait değil, bunu Şimdi ve Ebediyen Sevgiyle çözüyorum, feshediyorum. AMİN

veya

Bu Düşünce (rahatsız edici düşüncenin ismi) bana ait değil, bunu Şimdi ve Ebediyen Sevgiyle çözüyorum, feshediyorum. AMİN

 (Çeviri: Saffet)