31 Ekim’deki Meditasyon İçin Son Talimatlar

Yazdır Yazdır 

Bir Hathor Gezegen Mesajı
Tom Kenyon kanalıyla

AMENTİ SALONLARININ AÇILIŞI

31 Ekim 2010’deki Dünya Meditasyonu için Son Talimatlar

Bu dünya meditasyonunun enerjileri, 31 Ekim 2010’da Pasifik Saati ile 12:01’de başlayacak ve ertesi gün 1 Kasım Pazartesi öğleyin saat 12:01’e dek kuvvetini yitirmeden devam edecek. [Türkiye saatine göre 1 Kasım saat 00:01, pazarı pazartesiye bağlayan gece ve saatlerin 1 saat geri alınması hesaba katılarak]

Pasifik Saati ile 3 pm’de, Seattle, Washington’daki olayda toplanacak olan grup, bir önceki “İçinizdeki Kristal Saray ve Amenti Salonlarının Açılışı” başlıklı mesajda tanımlandığı gibi, bir saatlik bir meditasyona başlayacak.

Bu meditasyonun sıralamasını anlamanız için o mesajı gözden geçirmenizi istiyoruz. Bir saatlik toplantı sırasında – ki eğer istiyorsanız, sizler bu toplantıya enerjisel olarak katılmaya davet ediliyorsunuz – meditasyonu üç kez yapacağız, bu yaklaşık 45 dakika sürecek. Bu güçlü bir enerji olacak.

Eğer bu bir saatlik periyoda katılmayı seçerseniz, meditasyonu yaptıktan sonra sessizlik içinde on beş dakika geçirmenizi kuvvetle tavsiye ediyoruz. Tekamül ve bilinç farkındalığı seviyenize bağlı olarak, kendinizi aynı anda bilincin çoklu alemlerine taşınmış olarak bulabilirsiniz ve kendinizi üç boyutlu zaman ve mekana yeniden döndürmek zaman alabilir. Bu on beş dakikalık sessizlik ve dinlenme periyodu bir uzatma değil, açılacak olan bilincin engin alemlerini bütünleştirmeniz için mutlak bir gerekliliktir.

31 Ekim 2010 saat 12:01 pm’den 1 Kasım 2010 saat 12:01 pm’e kadar olan periyot süresince, bir önceki “İçinizdeki Kristal Saray ve Amenti Salonlarının Açılışı” başlıklı mesajda tanımlamış olduğumuz gibi meditasyonu yaparak büyük ölçüde yarar göreceksiniz.

Başka deyişle bu, katılabileceğiniz gezegensel bir enerji dalgasıdır. Siz istemedikçe meditasyonunuzu Seattle’daki grup ile koordine etme gerekliliği yoktur – ancak enerjilerin en büyük yoğunluğunun Seattle’daki grubun bir saatlik meditasyonu sırasında ve bundan birkaç saat sonra salıverilmesini umuyoruz.

Bu dünya meditasyonunun amacı iki kattır. Birincisi “Amenti Salonları” metaforik terimiyle sembolize edilen kendi yüksek zihninize kişisel erişiminizi açmak ve aktive etmektir. Bu kişisel aktivasyonun amacı size kendi yüksek zihninizin armağanlarını getirmektir – kendi yaşamınızın yücelmesi ve ilişkilerinizin yücelmesi, ayrıca kişisel cesaret ve ilhamın gizemli yükselişiyle topluluğunuzun yücelmesi için yeni yaratıcı düşünce ve bilgelik. Bunlar, siz kendi Amenti Salonlarınızı, yani kendi Yüksek Zihninizi açtığınız zaman gelecek olan armağanlardır.

“Amenti Salonları” teriminin ikinci anlamı, tüm insanlığın ve gelecek nesillerin yararına bizim üstleneceğimiz enerji çalışmasına değinir. Bu, sizden bağımsız olarak işleyecek olan bir enerjidir ve sizi kapsamaz, Seattle’da toplanacak olan grubu da kapsamaz.

Amenti Salonlarının Açılışı eylemi, yukarıda sözünü ettiğimiz yirmi dört saatlik periyot sırasında ve özellikle Seattle’daki grubun meditasyon yaptığı bir saatlik periyotta devreye alacağımız çok boyutlu enerjileri kapsayacak. Eterik alemlerde bulunan ve fiziksel çapası Mısır’daki Giza Platosunun altında olan asıl Amenti Salonlarını açmak için bu olağanüstü çokboyutlu kaynakları düzenleyeceğiz. Bu, tüm insanlığın cesareti ve ilhamı için ve tüm yaşamın yücelmesi için bilgelikle birlikte yeni anlayışların ve yeni teknolojilerin getirilmesi için yapılacak.

Bu meditasyonu yapmayı seçenleriniz için, zaman ve mekan aşılacak ve kendi yüksek doğalarınızın kanatlarında uçacaksınız.

Hathorlar

11 Ekim 2010

Tom’un Düşünceleri ve Gözlemleri

Yukarıdaki ifadelerinde, şunları söyledikleri zaman Hathorlar şiirsel oluyorlar…

“Bu kişisel aktivasyonun amacı size kendi yüksek zihninizin armağanlarını getirmektir – kendi yaşamınızın yücelmesi ve ilişkilerinizin yücelmesi, ayrıca kişisel cesaret ve ilhamın gizemli yükselişiyle topluluğunuzun yücelmesi için yeni yaratıcı düşünce ve bilgelik.”

Şiirin aşığı olduğumu, ama ayrıca anlaşırlığın da aşığı olduğumu itiraf ediyorum. Bu mesajın aktarılmasından sonra, Judi ve ben onlardan bunu farklı bir şekilde ifade etmelerini istedik. Şununla karşılık verdiler…

“Bir insan kendi Yüksek Zihnine eriştiği ve o alemden titreşimsel armağanlara ulaştığı zaman, ilham ve cesaretle dolar. Ve bu tür ilham ve cesaret, o birey tarafından yapılan eylemler vasıtasıyla dünyayı değiştirebilir.”

Bu perspektifi gerçekten takdir ediyorum ve bu, onlarla yıllar önce ilk karşılaşmamdan bu yana Hathorların uzun süre taşıdığı bir bakış açısıdır. Onlar her zaman kollektifin dönüşümünün bireylerin dönüşümü vasıtasıyla gerçekleştiğini söylediler.

Ayrıca bu değişimi tanımlama şekillerini (bu cesaret ve ilham akışı) ve bunun ilişkilerimizi ve en sonunda toplumlarımızı nasıl etkilediğini tanımlamalarını seviyorum.

Bu meditasyon sırasında, sangha dünyasının (ruhsal topluluk) parçası olan binlerce diğer insana katılıyorsunuz. Birçok farklı ülkelerden geliyoruz ve çeşitlilik muhtemelen bizim tek ayırıcı özelliğimiz. Birçoğumuz farklı diller konuşuyoruz, felsefelerimiz, dinlerimiz ve ruhsal yollarımız farklı. Ve çoğumuz kişisel olarak hiç karşılaşmayacağız. Ama bu meditasyona katılan hepimiz kalplerimizin ve zihinlerimizin tek bir yaratıcı eylem için bir araya birleşeceği – tüm yaşamın yücelmesi – Büyük Gizeme gireceğiz.

Zamanlama

Hathorlar Salonların Açılışı için enerjilere 31 Ekim Pazar günü Pasifik saatiyle 12:01 pm’de başlayacak ve bu 1 Kasım Pazartesi Pasifik saatiyle 12:01 pm’e dek devam edecek. İfade ettikleri gibi, bu 24 saatlik periyotta meditasyonunun enerjisine dilediğiniz zaman katılabilirsiniz. Ama onların görüşüne göre, enerjilerin en kuvvetli noktası Seattle’daki grubun meditasyon yaptıkları zamandır. Bu 3:00 pm’de gerçekleşecek ve 4:00 pm’e kadar sürecek. Bu Pasifik Saatine göredir. [Türkiye saatine göre 1 Kasım saat 00:01, pazarı pazartesiye bağlayan gece ve saatlerin 1 saat geri alınması hesaba katılarak]

Hathorların önerdiği gibi meditasyonu yaptıktan sonra o on beş dakikalık dinlenme ve sessizlik periyodunun önemini vurgulamak istiyorum. Bu meditasyon güçlü bir zihin – değiştirici deneyim olabilir, özellikle üç tam sıralama arka arkaya yapıldığı zaman. Yani, meditasyondan sonra kişi üç boyutlu realiteye geri dönmekte biraz zorlanabilir. Onların söyledikleri gibi bu dinlenme ve sessizlik periyodu kişisel bir uzatma değil. Deneyimi bütünleştirmek için çok önemli bir gereklilik.

Uygulanabilirlik

Websitesinin Ses Armağanları bölümünde bulunan İçinizdeki Kristal Saray meditasyon ses dosyasının daha sık indirilmesini sağlamak için server’ımızın kapasitesini artırdık. Ama asıl meditasyon sırasında bunu direkt olarak web sitemizden çalmak yerine, meditasyondan önce bilgisayarınıza veya mp3 çalarınıza indirirseniz, bu çok yardımcı alacaktır. Her yeni Hathor dünya aktivasyonunun çok daha fazla insanı çektiği görülüyor ve eğer çok sayıda insan bir saatlik meditasyon sırasında bu dosyayı çalarsa veya indirirse, bütün çabalarımıza rağmen server’ımızı zorlayabilir. Bu nedenle lütfen meditasyon parçasını olaydan önce indirin, bir saatlik meditasyon sırasında bunu bizim sitemizden dinlemek zorunda olmazsınız.

Meditasyonun tam tanımlanmasını okumanız ve asıl meditasyondan önce en azından bir kez, tercihen birkaç kez yapmanız çok önemlidir, böylece bu ses meditasyonunun ürettiği zihin geçişlerine ve hallerine aşina olursunuz. Meditasyonun tanımlanmasını okumak için şu linki tıklayın.

http://www.kosulsuz-sevgi.com/index.php?option=com_content&task=view&id=827&Itemid=857

Zamanınız ve eğiliminiz varsa, ayrıca 3 Ağustos 2010 tarihli Zaman Çizgilerinde Sıçrama Sanatı başlıklı mesajı da okumanızı kuvvetle tavsiye ederim. Bu mesajı okumanızı öneriyorum, çünkü bunun bu Hathor aktivasyonu sırasında gerçekleşecek olan fenomenlerden biri olduğuna inanıyorum – yani, meditasyonda olanlar geçici olarak zaman çizgilerinde daha iyiliksever bir dünya ifadesine sıçrayacaklar, katılımcılar için muhtemelen hızlanmış tekamül fırsatı olacak. Zaman Çizgilerinde Sıçrama Sanatı mesajını aşağıdaki linkten okuyabilirsiniz.

http://www.kosulsuz-sevgi.com/index.php?option=com_content&task=view&id=825&Itemid=855

Hathorlar bana bu dünya meditasyonunun amacının hem katılmayı seçenler için hem de büyük insan ailesi için çok şaşırtıcı olduğunu söyledi. Bir araya gelmemiz gözüpek ve cesur bir adım ve yüksek doğalarımıza uçarken, bu kollektif yükselişin kutsamaları size ve sevdiklerinize ulaşsın.

Tom Kenyon

www.tomkenyon.com

(Çeviri: Saffet Güler)