Işık Aktarımı: Hipofiz Boyutsal Uyumlaması

Yazdır Yazdır 

Işık Aktarımı: Hipofiz Boyutsal Uyumlaması

Hathor Gezegen Mesajı ~ Tom Kenyon kanalıyla

Bizim perspektifimizden yükseliş süreci iki adet birbirine yakınsayan enerji akımı olarak görülebilir.

Birincisi KA bedeninizi, süptil enerji bedeninizi kapsar (eterik ikiziniz veya spiritüel çift). KA’nın titreşim hızını artıran herhangi bir yöntem yükseliş yöntemidir.

İkinci akım fiziksel bedeni ve maddenin ışığa dönüşümünü kapsar. Maddenin ışığa tam metamorfozu çok ileri bir yükseliş formudur ve genellikle sadece epeyce gelişmiş İnisiyelerde görülür.

Ancak, bu metamorfozun tohum şekilleri kendilerini yükseliş sürecinin çeşitli aşamalarında sunabilirler ve sunarlar.

Sizinle paylaşmak istediğimiz ses meditasyonu, endokrin sisteminize spiritüel ışık (boyutlararası ışık) akışını artırmak için bir araçtır. Yükseliş süreci sırasında bedeninizin biyolojik denizini ve içsel realitelerini oluşturan hormonlar bir arıtımdan geçerler. Bu ses meditasyonu, bu yukarıya doğru hareketi kolaylaştırmak için nazik ama güçlü bir alettir.

Meditasyon

Bu uyumlama ile çalışmak için iki yöntem paylaşmayı diliyoruz.

Birincisi yeni başlayanlar, kendi bilincinizin içsel alemlerine aşina olmayanlarınız içindir. İkinci yöntem daha ileri olanlarınız içindir.

Bu yöntemlerin her ikisi de oldukça iyi çalışır. Kendi gelişiminizde nerede olduğunuzu fark edin ve buna göre seçim yapın.

Birinci yöntem

Bu yaklaşımda odaklanmış dikkatinizi endokrin sisteminizin master düzenleyicisi olan hipofiz bezinizin olduğu bölgeye getirirsiniz. Size verdiğimiz önceki Boyutsal Uyumlamaların hepsinde olduğu gibi, işiteceğiniz sesler ışık alemlerindeki dalgalanmaların analogudur (benzeridir) ve dikkatinizi hipofiz bezinin genel bölgesinde tuttuğunuz sürece hipofizde enerjilerin hareketini yaratır. Bu bölge burun köprüsünün yaklaşık 2 cm arkasında yerleşiktir.

Bu genel bölge odaklanmanız gereken yerdir. Tam olarak hipofize odaklanmanız gerekmez. Sadece farkındalığınızı o bölgede dinlendirmek işi gerçekleştirir. Buradaki işlevsel sözcük farkındalığınızı “dinlendirmek”tir. Bu konsantrasyon değildir. Sadece dikkatinizi hipofiz bezinin bulunduğu bölgede dinlendiriyorsunuz ve dinlediğiniz seslerin o bölgeyi etkilemesine izin veriyorsunuz. Zihniniz dolanıp durduğu zaman, sadece onu hipofize yeniden odaklayın.

İkinci Yöntem

İçsel alemlerinize daha çok aşina olanlarınız için, hipofiz bezinizin bulunduğu bölgenin dingin ve sonsuz bir saf su kütlesi üzerinde yüzen beyaz bir lotus çiçeği olduğunu imgelemenizi öneriyoruz. Bu zihinsel izlenim beyninizi/zihninizi epeyce alıcı hale getirir ve bu özel tipteki dönüşüm çalışmasına çok faydalı olan bir bilinç niteliği üretir. Beyaz lotusu öneriyoruz, çünkü tüm renkler ve tüm frekanslar beyazın içinde vardır. Bu lotusu kısmen veya tamamen çiçek açmış olarak imgeleyebilirsiniz veya dilerseniz, kapalı bir gonca olarak imgeleyebilirsiniz.

Bu beyaz lotus zihinsel izlenimini hipofiz bezinin bulunduğu bölgede tutun ve birinci yöntemde olduğu gibi, zihniniz dolanıp durduğu zaman, onu lotusa ve hipofiz bölgenize geri getirin.

İster birinci ister ikinci yöntemi kullanın, katalizör sesler hipofiz bezi içinde süptil enerjilerin hareketine neden olur, bu endokrin sisteminizi oluşturan bezlerin hepsinde enerjisel çağlayan etkisi yaratır. Bu Uyumlamayı deneyimlemeye devam ederken, onun süptil ve güçlü etkilerine daha çok aşina olursunuz.

Başlamadan önce, kendinizi günlük yaşamın kaygılarından uzaklaştırmak için birkaç dakika ayırmanızı tavsiye ediyoruz. Bu kısa meditasyon ve yaşamınızın kalanı arasında bir çizgi çekin. Meditasyon yaklaşık beş dakika uzunluktadır ve onu dinlemeyi bitirdiğiniz zaman, hipofiz bölgenizi duyumsayarak bir süre sessizlik içinde zaman geçirmenizi öneriyoruz. Enerjisel olarak hassas ve farkında iseniz, tüm bezlerinizde süptil etkileri hissedebilirsiniz.

Daha önce söylediğimiz gibi, bu Uyumlama süptil, ama güçlüdür. Ve bu garip paradoks madde ve enerji arasındaki karmaşık ilişkiye dayanır.

Sizler maddenin daha süptil seviyelerine (örneğin atom altı parçacıklara) ilerlerken, daha fazla potansiyel enerji olur. Bunun gibi, kendi bilincinizin daha süptil seviyelerine girdikçe, enerjide artış olur (örneğin bilincin güçleri).

Bu Uyumlamayı oluşturan kalıplar kesindir ve bilincin süptil alemlerinde karmaşık ilişkiler oluştururlar.

Uyumlamanın basitliği sizi yanıltmasın. Bu Uyumlama bilincin güçlü bir dönüştürücüsüdür.

Bu nedenle bu özel Uyumlama ile denemeler yapmanızı ve kendi rahatlık bölgenizi bulmanızı öneriyoruz.

Hipofiz bezinde ve endokrin sisteminde ışık – akışlarının artışını ürettiğiniz zaman, güçlü ve etkili bir arınmayı başlatırsınız. Her biriniz bunda kendi rahatlık bölgenize sahipsiniz.

Bazılarınız için, Uyumlamayı günde bir kez dinlemek ile rahatça başa çıkabilirsiniz. Diğerleri bunu daha fazla dinlemeye çekildiğini hissedebilir.

Bu Uyumlamayı düzenli olarak dinlemeye devam ettikçe, enerjisel yerleşme alanınızın veya rahatlık bölgenizin genişlediğini ve daha fazla dinleyebildiğinizi görürsünüz. Ama yönlendirici prensip rahatlık bölgenizdir.

Bu Uyumlamayı kendi enerjisel realiteniz için çok sık dinlerseniz, çizgiyi aşmış olduğunuzu bilirsiniz. İçinizde rahatça başa çıkabileceğinizden çok daha fazla enerjileri salıverdiğinizi fark edersiniz. Basit gerçek şu ki, endokrin sisteminizi oluşturan bezler hipofiz bezi vasıtasıyla ışık dalgalanmalarını alırken, enerji ve bilincin kısıtlayıcı kalıplarını salıverirler.

Buradaki tek temel ilke, sizin için rahat olan bir tarzda ilerlemektir. Doğası daha fazla savaşçı olanlarınız bunu zorlayabilirsiniz. Ama endokrin sisteminizin enerjisel dönüşümünü büyük ölçüde hızlandırdığınızı kavrayın. Ve eğer algınız, düşünceleriniz ve hisleriniz çok fazla hızlanırsa, yavaşlayın. Uyumlamayı daha az sıklıkla dinleyin ve rahatlık bölgenizi bulun.

Işık Aktarımları

11/11/11’de Dünya Meditasyonu

11 Kasım 2011’de Dünya Meditasyonu sırasında nerede olursanız olun bize enerjisel olarak katılmayı seçenler için, bu Uyumlama ile düzenli bir şekilde çalışmanızı istiyoruz. Bu Uyumlamaya daha çok aşina oldukça, Dünya Meditasyonu yapıldığı zaman daha fazla faydalanırsınız.

Bu Dünya Meditasyonu sırasında, bu olay için Seattle’da toplanan grup için Uyumlama 7 kez tekrarlanacak. Onlar bu Dünya Meditasyonu için fiziksel odağı tutuyor olacaklar, ama Meditasyonun enerjisi hem zamanı hem de uzayı aşacak. Başka bir deyişle, fiziksel olarak nerede olursanız olun, olay sırasında içsel farkındalığın derin hallerine girebilirsiniz.

Tarihler ve Saatler

Asıl Dünya Meditasyonunun kendisi 11 Kasım’da Türkiye saati ile 07:00 – 08:00 arasında olacak (12 Kasım cumartesi).

Eğer bu özel bir saatlik meditasyon sırasındaki enerjilere binmeyi seçerseniz, Uyumlamayı 7 kez dinlemenizi ve sonra dikkatinizi hipofiz bölgesinde tutarak sessizlik içinde 20 – 30 dakika oturmanızı öneriyoruz. Mümkünse, sonra uzanmanızı ve dinlenmenizi tavsiye ediyoruz.

Bu Meditasyondaki dönüştürücü enerjiler üç günlük süre boyunca devam edecek, 11 Kasım saat 07:00’de başlayacak ve 13 Kasım saat 06:00’da bitecek. Hipofiz Boyutsal Uyumlaması Meditasyonu özellikle bu zaman periyodu sırasında güçlü olacak.

Bu Hipofiz Boyutsal Uyumlamasını insan bilincinin yükselişindeki uygun ve istikrarsız zamanda veriyoruz. Birlikte – yaratıcılar olarak kendi egemenliğinize sahip çıkmanıza yardımcı olması umuduyla bunu yapıyoruz. Ayrıca bu özel Uyumlamanın gelecekte yıllar boyunca dönüştürücü bir araç olarak size hizmet edeceği bizim görüşümüzdür.

Verdiğimiz tüm Boyutsal Uyumlamalar arasında, bu uyumlama bizim en kıymet verdiğimizdir.

Yaratılması sırasında, bu Uyumlama boyutlararası realitemizin 5 nci – 12 nci boyutlarının enerjilerinden doğuruldu ve bu enerjilerle aşılandı.

En temel doğasıyla, bu Uyumlama süptil ama güçlü evrimsel enerji taşır. Birçoğunuz bu Uyumlamayı realitelerinizi nasıl birlikte yarattığınızın gizemini daha berrak bir şekilde görmek için kullanacaksınız. Ve fiziksel realiteyi süptil realitelerden ayıran perdeler kalkarken, kendinizin yeni vizyonuna, ayrıca kozmostaki yerinizin yeni anlayışına uyanacaksınız.

Hathorlar

27 Eylül 2011

——————————————————————————–

Tom’un Düşünceleri ve Gözlemleri

Bu özel Uyumlamayı stereo kulaklıklar ile dinlerseniz en iyisidir. Bunun nedeni, bu ses kaydının stereo ses kalıplarının süptil enerjinin karmaşık hareket eden vortekslerini yaratmasıdır. Uyumlamayı stereo kulaklıklar olmadan dinlemeyi seçerseniz, daha fazla stereo etkisi almanız için sol ve sağ hoparlörleri ayırmanız yardımcı olur.

Araba kullanırken veya tam dikkatinizi vermenizi gerektiren durumlarda bu Uyumlamayı dinlemeyin.

Hathorların bahsettiği birinci ve daha ileri yöntemi kullanarak bu Uyumlama ile çalıştım. Ve onların söyledikleri gibi, her iki yöntem de oldukça iyi çalışıyor.

Bu yöntemler, beyaz lotus yöntemi ile ilgili bir ayrıntı haricinde, kendi kendini açıklamaktadır. Durgun ve sonsuz bir saf su kütlesi üzerinde yüzen beyaz bir lotus çiçeği imgelediğiniz zaman, lotusu ve su kütlesini size rahat gelen şekillerde imgeleyin. Başka deyişle, bu bir gözünde canlandırma egzersizi değildir. Eğer zihin gözünüzde bir şeyler canlandırmaya eğilimliyseniz, lotus ve suyun görsel bir izlenimine sahip olabilirsiniz. Ama bir şeyleri gözünüzde canlandırmaya eğilimli değilseniz, lotus ve suyu en rahat ettiğiniz duyusal şekilde deneyimlersiniz.

Bu Uyumlamanın süptil gücüne kişisel olarak tanıklık edebilirim. Ve bununla kişisel deneyimime dayanarak, Hathorların rahatlık bölgesini bulmak ile ilgili önerisine katılıyorum. Gerçekte bu küçük ses parçası süptil enerjisel arınma üretebilir.

Bir süre bu Uyumlama ile çalışmaktan aldığım izlenimim, hipofiz bezimde hareket eden süptil enerji vorteksleri üretmesidir. Ve buradan, bu süptil enerjiler kendiliğinden endokrin sistemimde hareket ediyor.

Bu Uyumlama genel olarak sakinleştirici, destekleyici ve derinden restore edici bir niteliğe sahiptir. Ama onu çok uzun süre dinlersem, arınma etkisi yaratıyor. Bu durumda, gergin ve rahatsız olduğumu hissediyorum. Bu bana rahatlık bölgemin veya Hathorların dediği gibi enerjisel yerleşme alanımın sınırlarını geçtiğimi anlatıyor.

Bu Uyumlamayı her dinlediğimde, kendimi boyutlararası ışığın canlandırıcı niteliklerine açıyormuşum gibi hissediyorum. Ayrıca bu canlandırıcı enerjilerin bazen içimde bir şeyleri tahrik ettiğini gözledim. Ve bu gerçekleştiği zaman, bunu içsel ev temizliği olarak düşünüyorum. Havada biraz “toz” olduğu için temizliğe son vermiyorum. Sadece hızını ayarlıyorum. Ve sabırlı olmaya gayret ediyorum çünkü her şeyden önce, içsel evimde birçok odalar var ve bunların çoğunun temizlenmeye gereksinimi var.

Bu Uyumlamanın derinden dönüştürücü olduğunu gördüm ve görmeye devam ediyorum.

Ayrıca, bilinç ve madde arasındaki arayüzeyi keşfetmenin en büyüleyici olan şey olduğunu görüyorum, özellikle kendi bilincim ve bedenimi oluşturan madde arasında. Bu Uyumlamada kendini – keşif ve kendini – araştırma için yoğun fırsatlar olduğunu duyumsuyorum.

Benim fikrime göre bu Uyumlama içimizde oturan derinliklerin bir kısmını keşfetmek için zarif ve mükemmel bir alet.

Ve size derin ve ödüllendirici yolculuklar diliyorum.

Tom Kenyon

http://tomkenyon.us1.list-manage.com/track/click?u=8912ab056adfe19f62f8be95e&id=2c1b3ee0c0&e=a2614fc0cc

Not: Yukarıdaki linke tıkladıktan sonra, Ses Armağanları bölümünde Dinleme Anlaşmasına götürüleceksiniz. Koşulları kabul ettikten sonra, ses dosyasını dinleyebilir ve/veya indirebilirsiniz. [https://tomkenyon.box.net/shared/18h6a6dpceq3a8ya5nyl]

Enerjisel arınma konusuyla ilgilenenler aşağıdaki makaleyi faydalı bulabilirler:

http://tomkenyon.com/psycho-spiritual-detoxification?utm_source=Hathors+Messages+through+Tom+Kenyon&utm_campaign=dacb85182f-Hathors_Message_8_12_114_22_2011&utm_medium=email

Yükseliş kavramına yeni olanlar aşağıdaki Hathor mesajını faydalı bulabilirler (Zaman Çizgilerinde Sıçrama Sanatı):

http://www.kosulsuz-sevgi.com/index.php?option=com_content&task=view&id=825&Itemid=855

——————————————————————————–

© 2011 Tom Kenyon. Tüm Hakları Saklıdır. www.tomkenyon.com

Hiçbir şeyi değiştirmediğiniz, yazarın ismini ve bu telif hakkı uyarısını ve web adresini eklediğiniz sürece bu mesajın kopyalarını dilediğiniz ortamda dağıtabilirsiniz.

(ÇEVİRİ: Saffet Güler)