Işık İlaçları Mesajına Ek

Yazdır Yazdır 

EK

Saf su ile ne demek istiyoruz…

Işık İlaçları yaratmak için su kullanmayı tavsiye ettik, çünkü su bu tür bilgiyi oldukça iyi taşır. “Saf su” ile sadece temiz suyu kastettik. Hangi tür su olduğu önemli değil. Çeşme suyunu bile kullanabilirsiniz.

Eğer temiz su yoksa…

İçilebilir suya erişemediğiniz nadir durumlar için, daha önce tanımladığımız prosedürü takip edin, ama kalp çakranızdan aşağıya kollarınıza, ellerinize ve suya koruma ve/veya şifa enerjisi göndermek yerine, koruma ve/veya şifa enerjisini kalp çakranızdan direkt olarak bedeninizi oluşturan suya gönderin. Başka bir deyişle, herhangi dışsal suya hiç ihtiyacınız yok. Bedeniniz çoğunlukla su olduğundan, Işık İlacını alır ve enerji yüklenmiş suyu içmenize benzer şekillerde bununla çalışır.

Ancak her mümkün olduğunda suya enerji yüklemenizi öneriyoruz, çünkü bu dışsal niyet ritüeli çoğu insan için Işık İlaçlarını yaratmanın en güçlü yoludur. Birçok insan hap veya sıvı formda ilaçlar almaya aşina olduğu için, bu yüklenmiş suyu içme ritüeli bilinçaltı zihni etkiler ve kendinizi iyileştirme yeteneklerinizin derin seviyelerini aktive eder.

Eğer içme suyunuz radyoaktif ise…

Kendinizi içmeniz için mevcut olan tek su kaynağının radyoaktivite ile kirlenmiş ve hayatta kalmak için onu içmek zorunda olduğunuz bir durumda bulursanız, aşağıdaki basit iki adımı izlemenizi öneririz.

Birinci adım: Aynen Işık İlacı yaratmak için yaptığınız gibi, (içmeden önce) suyu radyasyon zehirlenmesinden koruma ve iyileştirme enerjisi ile yükleyin. Hayatta kalmak için, kendi niyetinizle radyasyon zehirlenmesinden korunma ve iyileşme enerjisiyle yüklenmiş olduğunu bilerek, mümkün olduğu kadar az miktarlarda bu suyu için.

İkinci adım: Şimdi su olmadan (yukarda tanımladığımız gibi) radyasyon zehirlenmesinden korunma ve/veya iyileşme için Işık İlacı yaratın. Bu ikinci adımda direkt olarak bedeninizin sularını yüklüyorsunuz. Bu ikinci adımı enerjisel güvenlik şekli olarak düşünün.

Bu adım yüklenecek su olarak bedeninizdeki suyu kullanır. Bu nedenle açık olalım: hayatta kalmak için ihtiyacınız olan suyu yükledikten ve içtikten sonra, kalp çakranızdan direkt olarak bedeninizi oluşturan suya korunma ve/veya şifa enerjisi gönderiyorsunuz. Bu adım için harici su kullanmıyorsunuz. Bedeniniz çoğunlukla su olduğu için, Işık İlacını alır ve enerji yüklenmiş suyu içmenize benzer şekillerde bununla çalışır.

Gün boyunca her su içtiğinizde, radyoaktif kirlilik şüphesi kalmayıncaya kadar yukarıdaki iki adımı uygulayın.

Bu tür dehşetli zamanlarda paranoya ve korku duygularını aşmanın çok zor olabileceğini anlıyoruz, ama suyu yüklediğiniz kısa bir süre içinde yapmanız gereken şey bu. Hatırlayın, dışsal durumunuz ne olursa olsun, Göksel Ruhunuz (Yüksek Benliğiniz) ışık alemlerinde oturur ve her zaman bunu tüm anlayışları aşan bir huzurla getirir. Bu huzur adasında, büyük zorlukların ortasında bile, (Göksel Ruhunuzu aktive eden) takdir ve/veya minnettarlık duygusal hallerine bir geçit bulabilirsiniz. Bu – formlarına bakmadan – tüm Işık İlaçlarının yaratıldığı titreşim alemidir.

www.tomkenyon.com

(Çeviri: Saffet Güler)