Solar Rüzgarlardan Faydalanmak

Yazdır Yazdır 

Solar Rüzgarlardan Faydalanmak

Not:

Bu mesaj KA bedenini (kadim Mısır Simyasından alınan bir terim) ele alıyor ve artan güneş aktivitesinden kendinize yükseliş enerjilerini çekmek için bu eşsiz enerji bedenini nasıl kullanabileceğinizi tartışıyor. KA bedenine aşina olmayanlar için – KA bedeniniz, fiziksel bedeninizle aynı şekil ve büyüklükte olan “görünmez” ikinci bedendir. Bu enerji bedeni fiziksel bedeni hem kuşatır hem de onun içine nüfuz eder. Bu bedene bazen eterik çift veya ruhsal ikiz adı verilir. KA, bazı geleneklerde (Taoizm) Chi bedeni denen şeyle ve bazı yoga geleneklerinde pranik beden veya eterik beden adı verilen şeyle benzerlikleri paylaşır. Kendi doğasıyla KA, kişinin ruhsal evrimini hızlandıran oldukça faydalı enerjileri kendisine ve sonra fiziksel bedene çekebilir.

Mesaj

Şu anda gezegensel değişim açısından daha fazla değişken, istikrarsız bir zaman giriyorsunuz.

Gezegensel sisteminizin solar yıldızı olan Güneşinizin enerjisel potansiyeli artıyor ve artan istikrarsızlık, değişkenlik, güneş patlamaları ve manyetik fırtınalar periyoduna giriyor. Bu hareketler telekomünikasyonlar ve iklim modelleri açısından sizin için gerçek problemler yaratırken, ayrıca bu solar aktivitede yoğun evrimsel potansiyel vardır, sizlerle bunu tartışmak istiyoruz.

Sizin gibi, Güneşiniz de eterik bir bedene, solar KA’ya sahiptir. Güneşin eterik bedeni, Güneşin kendisinin sınırlarının milyonlarca mil ötesine uzanır. Dünyanız eterik güneşin bu aurası içindedir ve çevrenize yüklü parçacıklar püskürten güneş patlamaları ve solar rüzgarlar sizi fiziksel olarak etkilerken, eterik olarak da etkiler. Gerçekte, fiziksel boyutunuzda zorluklar doğuran bu yüklü parçacıklar KA’nız, kendi eterik bedeniniz için bir tür besleme, desteklemedir.

Bu solar parçacıkların beslenme ve evrim kaynağı mı, yoksa sıkıntı ve gerileme kaynağı mı olacağını belirleyen zihinsel tavrınız ve duygusal/titreşimsel halinizdir.

Bu mesajda bu artan solar aktivite periyodu sırasında sizin için ortaya çıkacak olan birçok fiziksel zorlukları tartışma niyetinde değiliz, bunun yerine güneş sisteminizin Güneşinde gerçekleşmekte olan en büyük evrimsel avantajlardan yararlanmanıza yardımcı olacak şeylere odaklanacağız.

Solar aktivite sırasında Güneşten gelen ateş patlamaları ve fotonik enerji olduğu kadar, KA bedeniniz içinden spiritüel veya boyutlararası ışık patlamaları da olur. Aslında, bir perspektiften, artan solar aktivite kendi kişisel KA’nızın artan aktivasyonuna eşittir.

Bu evrimsel katalizörden faydalanmak ile ilgili önerdiğimiz birkaç şey var. Sözünü ettiğimiz bu katalizör 2012’in ötesine uzanacak ve bizim solar rüzgarlar dediğimiz şeyin akışı ile ilgilidir. Bunlar, Dünyanıza nüfuz eden ve etrafına akan fotonik ve manyetik enerjinin farklı akışlarıdır. Kendinizi bu farklı enerji formlarına açarak ve bunları KA bedeninize bütünleştirerek, KA’nızı kuvvetlendirirsiniz ve kendiniz için yükseliş işlemini büyük ölçüde hızlandırırsınız.

Bu solar enerjiler artarken, fiziksel dünyanızın istikrarsızlığı ve belirsizliği, ayrıca zihinsel ve duygusal dünyalarınızın istikrarsızlığı ve belirsizliği de artar. Mantıksız ve fevri (dürtüsel) davranışlar artacak. Solar aktivitenin yükselen döngüleri sırasında, bilişsel işlev ve hafızada zorluklar da gerçekleşecek.

Bilinçte yükselişiniz için bu solar enerjileri kullanmakta ilk adım onların doğasını anlamak ve onların etkilerine direnmemektir.

Bu zamanda artan solar aktiviteye neden olan etkenin Güneşin kendisinden kaynaklanmadığını, kendi galaksinizin Merkezi Güneşinden kaynaklandığını anlamak önemlidir. Merkezi Güneşten Güneşinize gelen bu epeyce katalizör enerjilerin akışı, solar aktivitenin bu özel döngüsünün evrimsel potansiyellerinin başlıca nedenidir. Bu da sonra, Dünyanın kendisini etkilemektedir, özellikle onun KA bedenini etkiliyor – onun kendi eterik bedenini.

Anlaşılması gereken ilk şey, bu evrimsel katalizörden kaçış olmadığıdır. Sizler bunun üstesinden gelmek için buradasınız, bu ister hoşunuza gitsin ister gitmesin. Bu nedenle ilk adım yakında olacak olanlara direnmemektir.

İkinci adım onu kucaklamak ve bu enerjileri üstatlık ile kullanmaktır – deyim yerindeyse dragonun kuyruğuna binmektir. Bu örnekte, dragon Güneşin kendisini ve kuyruğu solar rüzgarları ifade eder. Eğer cesaret bulursanız ve bunu yapmanın yöntemini bulursanız bu periyotta büyük yüksekliklere yükselebilirsiniz.

Solar rüzgarların bu kullanımında üçüncü adım, bunların KA’nızı direkt olarak etkilemesine izin vermektir; bu, davet ile ve kalbinizle yapılır. Takdir veya minnettarlığın titreşimsel armoniğine girmeyi, kişisel niyet eylemiyle belirli şekilde seçersiniz.

Bunu neden tavsiye ettiğimizi anlamanız önemlidir. Aslında, solar rüzgarlar için evrene takdir (değerbilirlik) veya minnettarlık ifade etmiyorsunuz. Bu yüksek duygusal hallerden birine girmeyi seçiyorsunuz, çünkü bu haller bir Enerji Çekim Merkezi yaratır. Başka deyişle, pratik nedenlerle takdir veya minnettarlık haline giriyorsunuz.

Bu duygusal haller KA’nızın alıcı armoniklerini artırır, bu da tüm KA bedeninizi alıcı bir vortekse dönüştürür, kendisine Güneşin fotonik ve manyetik enerjilerini çeker, KA’nızın, kendi eterik bedeninizin içindeki titreşim hızı artar.

Ve siz KA’nız vasıtasıyla yükseliş işlemine girersiniz. Söylemeye gerek yok, bilincin yüksek hallerine çıkaran merdivene girmenin birçok yolları ve şekilleri vardır, ama bunun nasıl yapıldığına veya hangi spiritüel soyağacı ile başarıldığına bakmaksızın, KA’nız temeldir.

Enerji Çekim Merkezi Yaratmak

Bu basit ama epeyce etkili yöntemde, farkındalığınızı ikinci bedeninize, KA’nıza getirirsiniz. Bu enerji bedeni fiziksel bedeninizle aynı şekil ve boyuta sahiptir, ama doğası et ve kan olmak yerine enerjiseldir. Bedeninizin her yerine nüfuz eder ve bedeninizin her hücresi KA’nın içindedir. KA’nız ayrıca süptil enerjilere oldukça alıcıdır, özellikle her formda ışık ve solar rüzgarları oluşturan yüklü fotonlar ve manyetik enerjiler.

KA’nızın farkındalığında dinlenirken, kişisel niyet eylemiyle bilinçli ve istekli olarak takdir veya minnettarlığın hissediş – halini üretirsiniz. Bu KA’nızın armoniklerini daha yüksek titreşim hızına değiştirir, bu da bir Enerji Çekim Merkezi olmak için gereklidir.

Kendinizi takdir veya minnettarlığın duygusal armoniğinde tutmaya devam ederken, solar rüzgarların fotonik ve süptil enerjilerine daldığınızı bilin (kavrayın). Bunların bilinçli olarak farkında olun ya da olmayın, gerçekten bu enerjilerde yıkanıyorsunuz. Takdir veya minnettarlığın duygusal haliyle birlikte bu farkındalığı taşırken, KA’nız solar rüzgarların yükselişi güçlendiren enerjilerini kendisine otomatik olarak çeker.

Bu oldukça alıcı olma halinde yapabildiğiniz kadar kalın, solar rüzgarlardan yararlanın ve KA’nızın bu güçlü dönüştürücü ve yükseltici enerjileri almasına izin verin.

Eğer bu basit yöntemi düzenli olarak ve sıkça uygularsanız, solar rüzgarlardan büyük ölçüde faydalanırsınız.

İçinizdeki Kristal Saray Meditasyonu

Ayrıca zaman zaman, düzenli olarak daha önce verdiğimiz İçinizdeki Kristal Saray ses meditasyonunu yapmanızı öneriyoruz. (Bu ses meditasyonu ile ilgili talimatları ve audio parçayı içeren link bu mesajın sonunda veriliyor.)

Özet

Biz şu andaki olası geleceğinize bakarken, kollektif olarak büyük bir fırtınanın önünde duruyorsunuz. Bu şiddetli fırtınanın doğumu kozmosun tam kalbindendir ve yoğun değişimin habercisinden farksızdır. Onun şiddetinden korkmayın. Onu kucaklayın ve ona binip kendi bilincinizin yüksekliklerine çıkın. Bunu yaparak, kendiniz ve birbiriniz için bir ışık olursunuz.

Hathorlar.

3 Ocak 2011

Tom’un Düşünceleri ve Gözlemleri

Hathorlar’ın Enerji Çekim Merkezi Yaratma yöntemi bu mesajın merkezi noktasıdır. Bununla birçok kez ve çoklu durumlarda çalıştığım için, bunun bekleneni yaptığını dürüstçe söyleyebilirim. Ve özellikle bu hızlanmış evrim (solar rüzgarlar tarzında) gibi optimum zamanlar sırasında, yükseliş enerjilerini denemeyi dileyenler için dikkate değerdir.

Bu basit, ama zarif yöntemin güzelliklerinden biri, KA’yı oldukça hızlı inşa etmesidir ve bu herhangi bir hokus pokus olmadan yapılabilir, yani herhangi bir ön hazırlık olmadan birkaç dakikada başlayabilirsiniz. Ama yöntemde daha ileri açıklamalar için faydalı olacağını düşündüğüm bazı kritik geçiş aşamaları var.

Biraz dikkat tavsiye edilir

Devam etmeden önce, burada bir uyarı yapmanın iyi olacağını hissediyorum. Bu, zaman öldüren meraklı arayıcılar için olan bir yöntem değildir. KA bedeni aşırı enerji ile yüklemek güçlü ve derin bir girişimdir, (benim fikrime göre) hafife alınmamalıdır.

Bunun bir nedeni, KA enerjilenirken, fiziksel dünyayı yanıltıcı olarak deneyimleme olasılığında belirgin bir artış olmasıdır.

Örneğin, (Enerji Çekim Merkezi) Yöntemi ile özellikle kuvvetli seanslardan sonra, çoğunlukla (her zaman değil) KA’mı, fiziksel bedenimi algıladığım kadar canlı biçimde gerçek olarak deneyimliyorum. Bu durumlarda, (beş duyumla) fiziksel çevremin her zamanki gibi farkındayım, ama o gerçeküstü tonal niteliğe sahip ve bazen aynı anda iki bedende olduğum farklı izlenimini yaşıyorum – fiziksel bedenim ve KA bedenim.

Aslına bakarsanız bu, KA ile çalışıldığı zaman gerçekleşebilecek olan başlıca dikkat değişimlerinden biridir. Ve bu olasılığın farkında olmanın becerilebileceğini düşünüyorum. Bu nedenle, bu ortaya çıktığı zaman/ortaya çıkarsa, realiteyi zihinsel kavrayışınızı kaybettiğinizi düşünmeyin – bu nedenle bu konunun üzerinde duruyorum.

Yöntemi uygularsanız, en sonunda fiziksel gerçekliği yeni şekillerde duyumsayacağınızı söylemenin uygun olduğunu düşünüyorum – özellikle KA’nız kritik kütleye eriştiği zaman. Kritik kütle ile, KA’nızın realite algınızı etkileyen noktaya kadar yüklenmiş olduğu anları kastediyorum.

Bu anlarda, devam edebilirsiniz ve muhtemelen dünyayı beş duyuyla deneyimlersiniz, ama ayrıca Maya’nın oyununu da görebilirsiniz (Maya; duyuların ve duyusal dünyanın illüzyonu). Bu eğlenceli, neşelendirici ve çok keyifli olabilir veya oldukça kafa karıştırıcı olabilir.

Aslında, daha önce bahsettiğim gibi KA’yı yüklemek aynı anda iki bedene sahip olma çok garip algısıyla sonuçlanabilir – biri fiziksel ve diğeri enerjisel beden. Bu gerçekte KA’nın gelişimi açısından bir ilerleme işareti iken, eğer buna hazır değilseniz zihinsel olarak zorlayıcı olabilir.

Dünyayı bir illüzyon olarak görmenin neden olduğu zihinsel karışıklık küçümsenmemelidir, özellikle eğer bu tür bir algıya entellektüel ve felsefik olarak hazır değilseniz.

Elbette bu bizi felsefik bir muammaya götürür – dünya gerçek mi yoksa kuantum aleminin garip olayları ve kuarklarıyla güdülen atom altı parçacıkların dansıyla oluşturulan bir illüzyon mu? Bana göre dünya hem gerçek hem de gerçek dışı. Ve onunla ilgili algımızı belirleyen şey beyinlerimizde gerçekleşen şeye bağlıdır ve KA durumunda, eterik ikizimizde gerçekleşen şeye bağlıdır.

Etik Kısıtlamaların Niyama’sı (Niyama: Hint fakirlerinin felsefesindeki ikinci aşama… temizliği, huzuru, arzulardan sakınmayı ve tanrıyı tanımayı içerir… yogilerin olmazsa olmaz ahlak kuralları bütünleyeni)

KA’sını yükseliş – enerjileri ile yüklemeyi seçen herhangi birinin, kişisel etikler ile ilgili bazı felsefi temellere sahip olması gerektiğini hissediyorum – örneğin, ne yapmanıza izin vereceğiniz ve ne yapacağınıza izin vermemeniz.

Bunun nedeni, KA’nız enerjilenirken, bazı türlerde zihinsel/ruhsal güçlerin doğal olarak ortaya çıkmasıdır. Bazen bilincinizin negatif veçhelerinin de ortaya çıkabildiğini anlamak (benim fikrime göre) çok önemlidir. Bu doğası gereği rahatsız durum (örneğin içinizde negatif bir şeyler olduğunun alçakgönüllü kavrayışı) aslında daha büyük kendinin – içgörüsü için bir fırsattır (eğer bilinçsizlik yerine kendinin – farkındalığını kucaklamayı seçerseniz.)

Çok basitçe söylemek gerekirse, Kısıtlamaların Niyama’sı ister aşikar olan (yani dış dünyada olan) ister süptil olan (yani iç dünyalarda) davranışa sınır koyarak size yardımcı olur.

Hangi etik kısıtlamayı seçeceğinizi belirlemek size bağlıdır. Ama bu konuda çok fazla düşünmemiş olanlar için, basit, oldukça faydalı bir niyama sunuyorum:

“Kendime ve başkalarına zararsız kalmak için çaba göstereceğim.”

Var olmanın yüksek hallerine giden kendi bilincinizin Merdivenini tırmanırken, kendinize ve başkalarına zararsız olmaya çabalayarak, size ve başkalarına hizmet eden zihinsel bir müttefik yaratırsınız.

Ama… eğer bu basit davranış kısıtlamasını veya kendi seçtiğiniz başka bir kısıtlamayı kucaklamaya istekli değilseniz veya bunu başaramazsınız, o zaman KA’nızı inşa etmenin bu yolundan uzak durmanızı kuvvetle öneririm.

Pratik Öneriler

Hathorlar’a göre, enerjileri ister çağırsınlar ister çağırmasınlar, canlı olan herkes solar rüzgarlardan etkilenecek. Bazılarımız için, bu enerjiler tümüyle can sıkıcı ve başa çıkması zor olacak. Diğerleri bu aynı enerjileri yükselmiş farkındalığın tonal ölçeğinde yükselmek ve ilerlemek için kullanacak.

Yükseliş sürecinin birçok dereceleri veya aşamaları vardır ve eğer Zaman Çizgilerinde Sıçrama Sanatı (linki aşağıda) başlıklı Hathor mesajını okumadıysanız, okumayı düşünmenizi öneririm. Yükselişin temel kavramını ve nasıl uygulayacağınızı açıklıyor. Bu mesajı websitemizin Hathor Arşivinde bulabilirsiniz.

Eğer bu yöntemin getirdiği hızlı farkındalık gelişimine ve KA’nızın aktivasyonuna hazırsanız, birkaç pratik önerim var.

Her şeyden önce, denge noktanızı bulun. Yöntem ile çalışırken, kendi kişisel rahatlık bölgenizi bulacaksınız, yani KA’nızda ne kadar fazla enerjiyi tolere edebileceğinizi bulacaksınız. Yöntem ile çalışmaya devam ettikçe, daha fazla enerji ile başa çıkabileceksiniz. Ama sınırları zorlamayın. Kendinize karşı nazik ve ılımlı olun.

Ayrıca bunu uykuya dalmadan hemen önce yapmanızı önermiyorum, uyuyamazsınız! Yine, her birimiz farklıyız ve bazılarımız bunun harika bir yatıştırıcı olduğunu görebilir. Ben görmedim.

Yöntemin Geçiş Aşamaları

Bu teknikte üç temel aşama vardır.

Birinci Aşama

Farkındalığınızı KA bedeninize, ruhsal ikizinize veya eterik çiftinize getirin. KA, fiziksel bedeniniz ile aynı boyut ve şekle sahip olduğu için, bu enerji bedeni tüm fiziksel bedeninizin iç mekanına nüfuz eder.

İkinci Aşama

Dikkat odağınızı tüm KA bedende tutarken (başınızdan ayak parmaklarınıza kadar), duygularınızı takdir veya minnettarlığın armoniğine değiştirin. Bunu basitçe takdir veya minnettarlık hissini hatırlayarak yaparsınız. Bu Enerji Çekim Merkezini inşa etmek için gerekli armoniği yaratır. Bu duygusal ton (tavır), Hathorların mesajlarında tanımladıkları gibi Enerji Çekim Merkezini yaratmak için kesinlikle gereklidir.

Üçüncü Aşama

Zihinsel farkındalığınızı KA’nıza odaklamaya devam ederken ve aynı anda takdir veya minnettarlığın armoniğini taşırken, fotonik ve manyetik enerjilerin denizinde olduğunuzu kavrayın (bilin). Herhangi bir şey yapmak zorunda olmadan solar rüzgarlara dalmış durumdasınız. Dikkatiniz KA’nızda iken ve takdir veya minnettarlığın armoniğini taşırken bu kavramı başarıyla taşıdığınızda, KA’nız solar rüzgarların yükselişi – güçlendirici enerjilerini otomatik olarak çekmeye başlar.

Bu yeni başlayanlar için karmaşık bir aşama olabilir, çünkü solar rüzgarların fotonik ve manyetik enerjileri kendilerini beş duyu vasıtasıyla sunmazlar. Bu enerjiler duyular ile belirlenemeyecek kadar çok süptildir. Ancak, KA bedeni bunları belirleyebilir ve belirler ve (biyolojik bir metafor kullanırsak) bir bitkinin suyun varlığını hissetmesi ve suyu kendisine çekmesi gibi, bu enerjileri kendine çeker.

Yine, her insan fiziksel dünyayı ve bilincin süptil dünyalarını nasıl algıladığında eşsizdir. Enerji Çekim Merkezinin yaratılmasıyla gelen keşif sürecinin parçası, bu süptil fotonik ve manyetik enerjilerin kendilerini size nasıl sunduğunu anlamaktır. Yöntem ile çalışmaya devam ettikçe, bu eşsiz süptil enerjileri kişisel olarak nasıl deneyimlediğinizde daha fazla rahat ve aşina olursunuz.

Bilinç ve Şifada Bir Deney

KA’ya enerji çekmenin bu yöntemiyle ilgili büyüleyici şeylerden biri, bunun fiziksel bedene iyileştirici ve dönüştürücü enerji göndermek için kullanılabilmesidir.

KA, fiziksel bedenin her yerine nüfuz ettiği için, KA’nın dışında olan doku, organ veya sistem yoktur. Bunun sonucu olarak, yükseliş – enerjilerini (solar rüzgarlar vasıtasıyla) sadece KA’ya değil, fiziksel bedene de çekmek mümkündür. Elbette bu, sizin kendi direkt deneyiminizle gerçek olup olmadığını kanıtlamanız gereken teorik bir ifadedir.

Yöntemin (Enerji Çekim Merkezi Yaratma) bu uygulamasına Bilinç ve Şifada Bir Deney adını veriyorum, çünkü her birimiz bunun iyileştirici potansiyelleri ile çalışmanın bize eşsiz olan şeklini bulacağız. Belki kendimle bu şekilde çalıştığım zaman fark ettiğim birkaç şey, başkalarına da yardımcı olabilir.

Kendi kişisel deneyimim şu; solar rüzgarların enerjilerini KA bedenime çektikten sonra ve bir süre KA bedenimin kendisini inşa etmesine izin verdikten sonra, dikkatimi bedenimin “şifaya” ihtiyacı olan bölgesine değiştiriyorum ve enerji farkındalığı izlediği için, süptil enerjiler KA bedenimden, odaklandığım bölgeye hareket ediyor.

Bu konsantrasyon değil. Tekrarlıyorum, konsantrasyon değil. Nefes almak veya bir tüyü kaldırmak kadar kolay. KA’nızdaki süptil enerjiler dikkatinizi odakladığınız bedeninizdeki herhangi bir yere çabasızca hareket eder – eğer harekete izin verirseniz.

Süptil enerjilerin akışı KA bedenimden, fiziksel bedenimin “desteğe” veya “şifaya” ihtiyacı olan bölgesine akarken, o bölgedeki dokuların enerjilendiğini hissediyorum, sanki KA bedenim solar rüzgarlar ile enerjilendiği zaman hissettiğim gibi, ama daha az yoğunlukta. Benim için, hücrelerimin bu enerjilenmesi odaklandığım bölgede ya rahatlatıcı ve/veya enerjilendirici olan fiziksel duyumsamalar olarak kendini gösteriyor. Bazen ışık ve bazen içsel (veya psişik) sesler gibi boyutlararası algıların çeşitli gösterimleri oluyor.

Eğer kendiniz için bu olasılıklar alemini keşfetmeyi seçerseniz, iyileştirici süptil enerjiler KA’nızdan fiziksel bedeninize akarken, bunları nasıl deneyimlediğinize aşina olacaksınız.

Göz önüne alınacak bir şey, KA’dan gelen iyileştirici ve dönüştürücü enerjilerin (fiziksel bedene ilişkin olarak) daha hızlı titreşime sahip olmasıdır. Bu nedenle, eğer odaklandığınız bir organda veya bedenin bir bölgesinde çok fazla enerjisel tıkanma varsa, bir tür psiko – spiritüel detoksun gerçekleştiğini görebilirsiniz.

Herhangi rahatsız edici tepkiler olmadan iyileştirici ve dönüştürücü enerjiyi KA’dan fiziksel bedeninizin bir bölgesine göndermek elbette mümkündür. Ancak, özellikle zihinsel/duygusal türde rahatsızlık yaşarsanız, bir süre önce yazdığım Psiko – Spiritüel Toksin Giderme: Düşünceler ve Gözlemler başlıklı makalemi okumayı düşünebilirsiniz – bu makaleyi websitesinde Makaleler bölümünde bulabilirsiniz.

Eğer (Bilinçte ve Şifada) Deneyi yaptıktan sonra fiziksel bedeninizde özellikle kuvvetli bir tepki deneyimlediyseniz, diğer önerim su içmektir.

Son Düşünceler

Başlangıçta Yöntem (Enerji Çekim Merkezini inşa etme) ile deneyler yaparken kısa seanslar yapmanızı öneririm. Rahatsız edilmeyeceğiniz bir zaman ve mekan bulun. Başlangıçta 5 – 10 dakika yeterlidir. KA’yı yükledikten sonra, KA’nızı, fiziksel bedeninizi ve yakın çevrenizi duyumsayarak birkaç dakika geçirin, bu kendisini size beş duyu ile sunar. KA’nızın, fiziksel bedeninizin ve çevrenin duyumsanması yüklenmiş enerjilerin daha etkili şekilde bütünleştirilmesine yardımcı olur. Hatırlayın, KA’nın realitesi fiziksel dünyanızın veya fiziksel bedeninizin realitesini engellemez. KA, fiziksel olana güçlendirmedir; gerçekte o bilincin başka bir boyutudur.

Yöntem ile ne kadar uzun ve ne kadar sıklıkla çalışacağınız, tamamen kendinize düşen öznel bir çağrıdır. Bu çalışmaya merakla girmenin yanı sıra, en önemli şeylerden birinin, Enerji Çekim Merkezi yaratırken neşeli olmak olduğunu düşünüyorum. Bununla birlikte, bir yaratıcı olarak, yarattığınız şeyin parçası olmanın neşesini istemez miydiniz?

Telif Uyarısı: ©2011 Tom Kenyon Tüm Hakları Saklıdır. Herhangi bir şekilde değiştirmediğiniz, para almadığınız, yazarın ismini ve bu telif uyarısını eklediğiniz sürece, bu mesajı kopyalayabilir ve dilediğiniz herhangi bir ortamda dağıtabilirsiniz.

www.tomkenyon.com

(Çeviri: Saffet Güler)