Inançlardan Özgürleşme

Yazdır Yazdır 

Kendinizi netleştirmek için aşağıdaki metni kullanabilirsiniz. Bu yöntem sesli olarak bir inançtan ya da artık istemediğiniz bir histen kurtulmayı ve onu tercih ettiğiniz bir şeyle değiştirmeyi istediğinizi belirten basit bir metinden oluşuyor. Ruhunuz ile konuşuyor ve ondan varlığınızın en temel seviyelerinde netleşmenize yardımcı olmasını istiyorsunuz.

Boş olan yerlere net olmak istediğiniz zamanlarda ne hissettiğinizi ve yine uygun yerlere ne hissetmeyi tercih ettiğinizi yerleştirerek metni okuyun.

“Ey ruh/bilinçüstü, lütfen _____________________ hakkındaki olumsuz düşüncemin/hissimin kaynağını bul.

Varlığımın her seviyesini, katmanını, alanını ve yönünü bu kaynağa yönelt.

Tanrı’nın doğrusu ile onu mükemmel bir şekilde analiz et ve çöz.

Sonsuzluktan ve zamanın tüm nesillerinden gelen kaynağa bağlı her olayı ve onun uzantılarını iyileştir. Lütfen ben şimdiye gelene dek – ışık ile ve doğru ile, Tanrı’nın huzuru ve sevgisi ile, yanlış inanışlarım için bağışlanma ile ve bu hisse/düşünceye katkısı olan her insan, mekan, durum ve olay bağışlanma ile dolana dek – bunu Tanrı’nın dileğine göre gerçekleştir.

Tüm bağışlayıcılık ve koşulsuz sevgi ile, her fiziksel, zihinsel, duygusal ve ruhsal problemin ve DNA’mda kayıtlı olumsuz kaynağa bağlı uygunsuz davranışların dönüşmesine izin veriyorum.

_______________________ olmayı seçiyorum.

_______________________ hissediyorum.

Ben ___________________ ‘yım

(Temel olarak her boş satıra olumsuz hislerin yerini alması için aynı uygun pozitif hisleri kullanın.)

O tamam. İyileşti. Artık tamamlandı.

Teşekkürler ey ruh, yardımıma geldiğin ve yaradılışımın tüm ölçüsüne ulaşmamı sağladığın için… Teşekkürler, teşekkürler, teşekkürler ! Seni seviyorum ve tüm nimetleri sunan Tanrı’ya şükrediyorum.”